Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sons Of Anarchy

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de yaklaşık 3 seneden beri takip ediyorum.Türkiye'de bu diziye izleyen birilerini görmek güzel.Bu arada 5.sezon yarın başlıyor.
    Aynen dizi ve izleyenleri iyidir. Yarın çıkıyor lakin bize geç ulaşır abi
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Ben de 2 senedir takip ediyorum. 5. sezon FX tv de yayınlanacak diye okumuştum bir ara bakalım bugün göreceğiz.

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    nickimden belli :D:D:D:..

ilk 3 sezonu 3 günde izledim.
    4 sezonu 2 kere baştan izledim cıldıracağım 5 gelmiyor
    Peder bunu beğendi.

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Yarın başlıyor demek, hemen izlerim internet sağolsun. 5. sezon galasından da bir fotoğraf paylaşayım. Tricia Helfer bacı...

Beğenmeyen olursa da arka soldaki kadınla ilişki diliyorum onlara.
    Peder ve deprogadias bunu beğendiler.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 2 senedir takip ediyorum. 5. sezon FX tv de yayınlanacak diye okumuştum bir ara bakalım bugün göreceğiz.
    Bende aynı durumdayım abi ya hiç sorma :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:40 ----------

Alıntı soa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nickimden belli :D:D:D:..

ilk 3 sezonu 3 günde izledim.
    4 sezonu 2 kere baştan izledim cıldıracağım 5 gelmiyor
    5 çıkana kadar kafayı yiycem

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:46 ----------

Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın başlıyor demek, hemen izlerim internet sağolsun. 5. sezon galasından da bir fotoğraf paylaşayım. Tricia Helfer bacı...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...37497804_o.jpg

Beğenmeyen olursa da arka soldaki kadınla ilişki diliyorum onlara.
    motor güzelmiş panpa
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Uzun zamandır aklımda ama wampire dairies den fırsat bulamadım bir türlü.. Edinip izleyeyim bari çok övmüşsünüz
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    En favori dizim stargate universe'dir.Ancak yayından kaldırılmış diye duydum.Tabi konu bilim-kurgu olunca milleti pek sarmıyo.Hani kafa yormak gerekiyo ya.Sadece Türkiye değil bütün dünya aynı.Adam gibi dizinin fişini çekerler , vampirli diziler sezon sezon çekilir.

Bu arada nedir bu anarşik dizisinin konusu?Özet geçebilecek olan var mı?

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türk dizileri gibi berbat bir dizi. İlk sezon cruiser, chopper vs. var diye dayandım da. Çok berbat yahu...
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Amerikada illegal işler yapan bir harley grubunun iç işlerinde birbirleri ile çekişmesi, bir kaç sabit ablaya klüp liderlerinin sıraya girmeleri, kimin eli kimin totosunda mevzusu sanırsam.. Ama izlemedim henüz daha fazlası illaki vardır

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En favori dizim stargate universe'dir.Ancak yayından kaldırılmış diye duydum.Tabi konu bilim-kurgu olunca milleti pek sarmıyo.Hani kafa yormak gerekiyo ya.Sadece Türkiye değil bütün dünya aynı.Adam gibi dizinin fişini çekerler , vampirli diziler sezon sezon çekilir.

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

iguven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 MT-09 Tracer Race Blue :)
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Stargate Universe diğer stargate serileri arasında çok kötü olmuş bir diziydi. Her geçen gün izleyici sayısı azaldığı için iptal etmek zorunda kaldılar.
    Stargate (10 sezon) , Stargate Atlantis (5 sezon) bu diziler esas stargate dizileri universe bunların yanında çerez kalır.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    http://bilmeyenadam.wordpress.com/20...ns-of-anarchy/

bu arada bu arkadaşın motoru ile ilgili yazdığı anılarını ve bloglarını okuyun yarıyor gülmekten

dip not : tanımam kendisini..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Alıntı iguven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Stargate Universe diğer stargate serileri arasında çok kötü olmuş bir diziydi. Her geçen gün izleyici sayısı azaldığı için iptal etmek zorunda kaldılar.
    Stargate (10 sezon) , Stargate Atlantis (5 sezon) bu diziler esas stargate dizileri universe bunların yanında çerez kalır.
    Stargate Atlantis tüm bölümlerini izledim.Gerçekten efsane bir dizi.Ancak Stargate Universe hiç de yabana atılacak bi dizi değildi.Ben şahsen çok beğendim.

celilcetiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125 ESD 2012 & 2014
    SOA yi hd izleyebileceğimiz bir site önerebilir misiniz ?
    Born to ride, Ride to born

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    http://www.youtube.com/watch?v=4eaKvZfDL4E

5. sezon 12. bölümden bir şarkı beğenenler için paylaşayım dedim ben beğendim

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    5 sezon olduysa ben bir yerden komple indireyim. vizyonda da adam gibi film yok zaten. 1 ayda diziyi bitiririm. o kadar sürmez bile
    gerçi komple bütün bölümleri hızlı hızlı izledikten sonra beklemek daha çok koyuyor. insan izlemek için sabırsızlanıyor.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    Alıntı Tolga Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 sezon olduysa ben bir yerden komple indireyim. vizyonda da adam gibi film yok zaten. 1 ayda diziyi bitiririm. o kadar sürmez bile
    gerçi komple bütün bölümleri hızlı hızlı izledikten sonra beklemek daha çok koyuyor. insan izlemek için sabırsızlanıyor.
    5. sezon bitti çarşamba günü artık diğer sezona geçmesi kaç ay sürüyor bilmiyorum

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    ben de izliyorum ve şu an 3.sezonun 8.bölümündeyim. Dizi 2008'de baslmıs. benım dızı ızleme hevesım gecen sene basladı sitelerdeki bütün filmleri izleyip bıtırınce dızıye gectım de film dediğim aksiyon macera vb filmler izlemeye deger filmler yani. vaktımı harcamam sacma sapan fılmlere neyse fılmler bıtınce dızılere basladım ilk olarak The Walking Dead izlemeye basladım, sonra Dexter, sonra Chuck ve şu an Dexter ile The walking dead'i takip etmem dışında Sons Of Anarchy, ilk izlemem gereken diziler arasına girdi. çok iyi bi dizi neden bukadar gec kaldım neden hıc duymadım bu dızıyı bılmıyorum gercekten cok guzel olayların akısı muhtesem bakalım nolcak 4. - 5. sezonlarda
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

BLURAY seri var bende 5.Sezon HD olarak devam ediyor.Sezon bitince 5.Sezonda BLURAY olucak 14 bölümün toplam boyutu 36 Gb bende ALTYAZI İNGİLİZCE / İNGİLİZCE

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    izlediklerim : prison break, my name is earl, heroes, south park, spartacus, lost, Buffy the Vampire Slayer ve bir kaç anime dizi, cnbc dizi çılgınlığına daha yeni katıldım.

izlemek istediklerim : süpernatural, dexter, sons of anarchy ve adını duyduğum ama kalitesini bilemediğim diziler. Prison break gibi sürükleyici angel ve hereos gibi görsel efekleri olan dizileri seviyorum. kuru kuru sohbetli ve sıkıcı senaryosu olmamalı, birde bizim burda hazır diziler çok pahalı, partları beklemek ise ölüm. sınırlı internet sahibi olmak ise korkutucu

Bu dizileri paylaşmak isteyenler ÖM yolu ile bana ulaşabilr. Film takası yapabiliriz.
    ugrgnr bunu beğendi.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    arkadaşlar 5.sezon 13.bölümü az once bitirdim 60dakıka surdu. cok ıyıydı fakat bana bı bıtıs gıbı gelmedı. Tara hapse gırdı o kadar. bu kadar basıt olamaz kı tara'nın hapse girmesi. Jax tara'nın pesınden gıtmesı nasıl cıkarırım dıye dusunmesını kendını yemesı bıtırmesı lazım. IMBD'ye baktım 6.sezon 1.bölüm var. 2013'te mı cıkıyor ne oluyor anlamadım ama adeta bagımlısı oldum bu dızının onların gunu kotu gectı mı benım o ızledıgım 40dakadan sonrakı 1-2 saat de kotu gecıyodu dsunun artık ne kadar ılgıyle ızledıgımı inşallah çıkar 6.sezon.. varsa bı bılgınız ogrenırsem cok ıyı olur
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)