Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

anadolu yakası ayna tamiri yapan yer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    merhabalar. cbf1000 sol ayna camımı kırdım, yenisini nerelerde kestirebilirim?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    oto aksesuarcılarda ucuz yollu bir ayna camı temin edip camcıda kestirerek senin ayna içine monte ettirebilirsin. bunun haricinde ayna camı kesimi diye bir durum duymacım.

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    ayna hem dışbükey hem de oval şekilli olduğundan belki sıradan camcılar kes(e)meyebilir diye düşündüm. Tabi camcıya sormakta fayda var ama onun için de haftasonunu beklemem gerekiyor.

Motosikleti
    var bişeyler
    çıkma ayna baktınmı hiç. sahibindende araştır, belki vardır. ilanlarda bazıları ayna felan gibi ufak parçaları yazmıyorlar, diğer daha pahalı parçaları yazıyorlar. ellerinde ayna olup olmadığını mesajla veya telefonla sorarsan dake kesin sonuç alabilirsin.

mesala bu 250 tl istiyormuş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96944947/detay
    pistolpitt bunu beğendi.

ama o cbr bıraz daha afilli model cbf ye gore galıba

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çıkma ayna baktınmı hiç. sahibindende araştır, belki vardır. ilanlarda bazıları ayna felan gibi ufak parçaları yazmıyorlar, diğer daha pahalı parçaları yazıyorlar. ellerinde ayna olup olmadığını mesajla veya telefonla sorarsan dake kesin sonuç alabilirsin.

mesala bu 250 tl istiyormuş
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96944947/detay
    heh, hem de 250 TL tekinin fiyatıymış insanları internetten bihaber sanıyorlar bunlar herhalde.

Neyse ki benim motor için 70 TL tek fiyatı ama sadece ayna camımı kırdım onu tamir etmek varken 70 TL vermeyi gereksiz bulduğum için tamir etmeye çalışacağım.

Motosikleti
    var bişeyler
    upps. pardon cbr- cbf karıştırdım
    bu arada ilanlarda başka modellerden uyabilecek aynalarda olabilir. araştırmak lazım.

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heh, hem de 250 TL tekinin fiyatıymış insanları internetten bihaber sanıyorlar bunlar herhalde.

Neyse ki benim motor için 70 TL tek fiyatı ama sadece ayna camımı kırdım onu tamir etmek varken 70 TL vermeyi gereksiz bulduğum için tamir etmeye çalışacağım.
    Çok haklısın adam elinden motoru çıkarmış 1-2 parça kalmış elinden bi motor parasıda onlara istiyor uygun vereyim ihtiyacı olan sebeplkensin demiyor.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)