Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Varmi Benden Kararsizi :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    varmı böyle kararsızlık demişsin de kafamda bi dünya model var. ybr, cbf, drift, apache, mc-x, vulture, wolf biraz daha biriktirip cbr125 yada 250, yzf125, gt250r, ninja 250. var oğlu var yani. beklemeliyim beklememelimiyim bilmiyorum. beklersem biraz daha biriktirdiğimde hangi motoru almalıyım beklemeden biran önce alırsam hangi motoru almalıyım. bu durumda olan tek sen değilsin forumun çoğu özellikle yeni başlıycak arkadaşlar bu karışıklığı çok yaşıyor
    2M is my life
    Music & Motorcycle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Ybr al kafan rahat olur bende var kendimden biliyorum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu arada cb nin koltuğu çok sert bana göre..

furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende onu diyom zaten...bu cc ler bu parayı yapmaz.Ama anlatamıyom.Kavga çıkıyo.Yoksa fiyatı makul olsa neden almayalım.
    aynen kardeşim öyle diyincede hemen ybr ile dünya turu yapmış ybr ile dağlara çıkmış,cbf ile bilmem nereye gitmiş.mondialle kim gitmiş diyorlar.diyorum ben motora bişey demiyorum güzel motor fakat o kadar etmez diyorum yine aynı şeyleri diyorlar.ha şöyle olur 600cc filan bişey alırsın zaten dünya kadar para veriyon 1000 liradan bişey olmaz ama zaten bütçen azki bundan düşük cc bişey alıyon motorun ederi fiyatının 1000 lira aşağısı sen niye 1000 lira boşuna fazla veriyosun

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Ama insanlar ybr yi kötülüyoruz sanıyor.Ybryi kötülemiyoruz.O cc de ybrye alternatif fiyatı uygun Drifti öneriyoruz.Amaç bütçesi kısıtlı arkadaşlara yardımcı olmak.Kullanmayanlarada imkanınız varsa Drifti kullanın öyle yorum yapın diyoruz da kime diyoruz.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    varmı böyle kararsızlık demişsin de kafamda bi dünya model var. ybr, cbf, drift, apache, mc-x, vulture, wolf biraz daha biriktirip cbr125 yada 250, yzf125, gt250r, ninja 250. var oğlu var yani. beklemeliyim beklememelimiyim bilmiyorum. beklersem biraz daha biriktirdiğimde hangi motoru almalıyım beklemeden biran önce alırsam hangi motoru almalıyım. bu durumda olan tek sen değilsin forumun çoğu özellikle yeni başlıycak arkadaşlar bu karışıklığı çok yaşıyor
    yzf 125 yerine cbr 250 al yzf 125 te sadece tip var güç,performans namına hiçbişey yok

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    honda kullanıcısı olarak hondada 125, 150 cc katagorisinde alınacak motor göremiyorum. Alan da honda kalitesi beklemesin zaten ybr, salcano wolf, tvs apache alınacak motorlar bunlar. Ybr ye parası yetmeyenler salcano wolf alabilirler. Hondada alınacak motor yok. 125-150 cc de vitesli olarak.
    turkish39 bunu beğendi.

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Kardeş dediğim gibi alacaksan drift al bence.
    ybr nın sıfırına o kadar para verilmez. motor bu sonuçta
    eğer ybr almayıda kafaya sokacaksan 2. el temiz al kesinlikle sıkıntılı olmasın. sıkıntılı ybr ler sana her zaman sıkıntı yaşatır.

Sıfır Alacaksan drift al.

Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    Alıntı serkanunal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr al kafan rahat olur bende var kendimden biliyorum
    drift kullandın da başın mı ağrıdı
    turkish39 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama insanlar ybr yi kötülüyoruz sanıyor.Ybryi kötülemiyoruz.O cc de ybrye alternatif fiyatı uygun Drifti öneriyoruz.Amaç bütçesi kısıtlı arkadaşlara yardımcı olmak.Kullanmayanlarada imkanınız varsa Drifti kullanın öyle yorum yapın diyoruz da kime diyoruz.
    ybr ye alternatif olamaz drift
    ybrye alternatif salcano wolf s olur
    ybr nin fabrikasından cıkıyor..
    saglamlıgı tartışılmaz..
    1ybr 2 salcano, belki 3 veya 4üncü sırada mondial söylenebilir..
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin menteşeli nasıl oluyo
    Puuuuuu yuhuluyorum şuanda kendimi rasgele tıklamasam görmicekdim yazdığım yanlışlığı Menşeli yazacakdım ben oraya Menteşe nereden çıktı anlamadım
    Seninde oraya menteşe koymana gerek yoktu bu arada herkez biliyo zaten senin zıt biri olduğunu Zippo's oraya yanlış yazmışsın diyebilirdin Açığını yakalamim affetmem
    Sado

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Menteşe muhabbeti güzeldi ama.akşam akşam güldürdün bizi...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Gülecek bişey yok Yalnış yazmışım bende bilmiyom neden öyle yazdığımı hatta % yazmışım %100 bile değil ama kan kokusu arayan köpek balığı gibide beklemek olmaz değilmi
    Muabbet felanda yok yazdım ben oda yorum yapmış 2 saat sonra geldim bunu yazıyorum muabbetden bahsediyorsun muhabbettenin tanımından haberin varmı
    Kusura bakma biraz sinirlendim konuya hiç kimseyi kırmak istemem ama böyleside olmaz
    Sado

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr ye alternatif olamaz drift
    ybrye alternatif salcano wolf s olur
    ybr nin fabrikasından cıkıyor..
    saglamlıgı tartışılmaz..
    1ybr 2 salcano, belki 3 veya 4üncü sırada mondial söylenebilir..
    Öyle olsun bakalım.Benim ki bi idda değil zaten.Kendi görüşüm.isterse 5. 6. sırada olsun.Babamın fabrikası değil sonuçta.Bi ortaklığım da yok.18 yıllık motosiklet tecrübeme dayanarak fikir sundum.Sadece kullanıcı da değilim yolda kalmayacak kadar,servise ihtiyaç duymayacak kadar kullanıyoruz işte.Sizin kadar tecrübeli değiliz af buyrun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:33 ----------

Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gülecek bişey yok Yalnış yazmışım bende bilmiyom neden öyle yazdığımı hatta % yazmışım %100 bile değil ama kan kokusu arayan köpek balığı gibide beklemek olmaz değilmi
    Muabbet felanda yok yazdım ben oda yorum yapmış 2 saat sonra geldim bunu yazıyorum muabbetden bahsediyorsun muhabbettenin tanımından haberin varmı
    Kusura bakma biraz sinirlendim konuya hiç kimseyi kırmak istemem ama böyleside olmaz
    Kırıldıysan özürdilerim.Komik geldi güldüm.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Neyse asıl ben özür dilerim bazı arkadaşalr canımı sıktı kusura bakma
    Sado

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Önemli değil.Önemli olan buradaki insanların tecrübelerine dayanarak birbirilerine yardımcı olmaları.Kimsenin kırılmasını istemem.Bazen oluyor böyle şeyler yanlış anlaşılmalardan dolayı.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Neyse asıl ben özür dilerim bazı arkadaşalr canımı sıktı kusura bakma
    Takıldık yahu abartma

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıldık yahu abartma
    Paşa bayağı zoruma gitti vallaha zaten kendime kızıyom bazen a hatta çoğu zaman ağzımdan çıkan gibi yazdığım için o yüzden kendime kızıyom bide sen mıhına vurunca biraz morelim bozuldu ama kusura bakma kırıcı laflar ettiysem
    Sado

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ne kadar ucuz olursa iyi olur diyorsan bence köylü tarzı motorlara bak onlar 2000 tl civarı
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Paşa bayağı zoruma gitti vallaha zaten kendime kızıyom bazen a hatta çoğu zaman ağzımdan çıkan gibi yazdığım için o yüzden kendime kızıyom bide sen mıhına vurunca biraz morelim bozuldu ama kusura bakma kırıcı laflar ettiysem
    Sen kusura bakma dostum kırdıysam.böyle bişey gördüğümde takılasım geliyo sana özel değil biliyosun.Tekrar kusura bakma

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)