Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bugün Başıma Gelen Olay

Motovento
    REKLAM ALANI
    Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Bugün ilk defa canım sıkıldı kasksız gezeyim hava alayım dedim 20-25 dk turladım gezdim geldim.Eve gelmeden 150 metre önce ışıklar var 50 saniye vardı dayanamadım geçtim.Kafamı bi sola çevirdim TRAFİK POLİSİ motorla hemen hızlandım çok çabuk ev için köşeye dönmeye geldim aynadan baktım polis peşimde ama 150 metre mesafe var sırtımda çanta evin garajına 2 araba arasına motoru park ettim ve şans eseri arkadaşım cama çıktı onunla konuşuyor gibi yaptım polis garajın önüne geldi sağa sola baktı motoru göremedi benide arkadan sırt çantalı olduğum için tanıyamadı yanıma da gelmedi evin etrafında u çizdi polis garajın diğer girişine geldi gene görünmüyordu motor ve gitti

yaptıklarım HİÇ HİÇ HİÇ doğru değil niye geçtim kırmızı da bilmiyorum herhalde heyecan aradım + kask mont eldiven hiç biri yok utanıyorum yaptıklarımdan cidden bu bana büyük bi ders oldu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Hatanı fark etmen güzel bişey. Motor en ufak hatayı kabul etmiycek bi alet biliyosun. Umarım bundan sonra böyle şeyler yapmazsın sonun kötü olmaz.

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bir daha yapmazsınız artık
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yaptıkların gerçekten de doğru değil ama bence polis takibine alınacak kadar da büyük bir suçun yok.Sanki adam öldürmüşün gibi takip edilmen biraz acayip geldi doğrusu alır plakanı yazar cezayı adresine gönderir.Tamam adaletin dört dörtlük işlediği bir ülke olsak neyse.Daha bugün bu formda okudum bir motorsikletçi arkadaşımız kaza geçirmiş.Polise olay yerinin fotolarını çekmiyecek misiniz diye sormuş aldığı cevap "Aracı yerden kaldırın başbakan gelecek".Benim aküm çalındı bir kaç ay önce köyden bozma küçük bir kasabada oturuyorum polisin büyük ihtimalle kimin yaptığına dair fikri vardı bana verilen cevap "Uğraşma git kendine yeni akü al".Yani özetle bu ülkede hırsızlık,cinayet,kavga,adam yaralama vs bir dünya olay oluyor polis kılını kıpırdatmıyor hele ki motorsiklet ile başına bir kaza gelsin bir şey olsun sende herhangi bir yaralanma yoksa hiç ilgilenmiyorlar bile ama bir motorsikletli kask takmasın yada herhangi biri kırmızı ışıkta geçsin polis kıl kaptıysa doldurması gereken ceza kotası varsa basıyor cezayı.Yanlış anlamayın kasksız dolaşmayı savunmuyorum.Arabalar yollarda abuk subuk hareketler yapıyor,egsozlarıyla oynanmış pancar motoru gibi ses çıkartan tarih öncesi şahinler yollarda azrail gibi dolaşıyor,büyük araç kullananlar kendilerini yolların kralı zannederek herkesi hiçe sayarak etrafa ölüm saçarak yollarda dolaşıyor polis hiç ses çıkarmıyor ama far yükseklik ayarı biraz bozuk vatandaşı çekiyor kenara azarlıyor basıyor cezayı.Baya bi konu dışına çıktım kusura bakmayın. Ben sadece polisin farklı olaylara olan orantısız tepkileri/tepkisizlikleri konusunda çok dolmuşum biraz içimi boşalttım. Senin hatanı farketmen bundan pişman olman ve ders çıkarman güzel bir şey keşke bütün sürücüler senin gibi olsa.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    hepimiz insanız hata yaparız da bu kadar üst üstede yapılırmı bilmiyorum.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Siren açarak 2km kadar kovaladıklarını bilirim

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Sepetçioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir daha yapmazsınız artık

aynen.. sana ders olsun....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Baya heyecan yapmışsın

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    güzel adrenalin olmuş...

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    panik yapınca kesin bunun ehliyeti falan da yoktur diye düşünüp ondan kovalamıştır.
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    her şey bir yana kırmızıda geçtiğin anda diğer taraftan gelen araçta bana yeşil yanıyor diye burnunun ucunda aniden belirebilirdi , belkide o zaman bu konuyu açacak zamanın olmayabilirdide , yani yasakları tamam anladıkta, hani bazen çiğnemekten zevk alırız birde anlattığım madalyonun, görünmeyen yüzünü düşün

kurallar ve yasaklar hepimizin sağlığı düzeni ,güvenliği için bunları anlamak için kaza yapğmamız gerekmez , ama hata ettim birdaha yapmayacağım demek inan bana çok basit şu an seni eleştirecekler belki ama çarptığın bir yayanın , yada bir çocuğun ailesine bu şekilde anlatamnazssın derdini ,eleştirmeye meydan vermez seni doğruca linç ederler

onun için aman dikkat önce kendi güvenliğimiz sonra başkalarınkini riske atmayalım .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    evet evet
    sen bunu birdaha yap iyi olmuş
    sonra seni taziye ve tebrik kısmında yaad ederiz
    sakin ol sakin
    Azrailin 4 penaltısını kornere atmış biri olarak tavsiyem bir daha deneme
    herkes 4 şanslı olamaz
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı Thracian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptıkların gerçekten de doğru değil ama bence polis takibine alınacak kadar da büyük bir suçun yok.Sanki adam öldürmüşün gibi takip edilmen biraz acayip geldi doğrusu alır plakanı yazar cezayı adresine gönderir.Tamam adaletin dört dörtlük işlediği bir ülke olsak neyse.Daha bugün bu formda okudum bir motorsikletçi arkadaşımız kaza geçirmiş.Polise olay yerinin fotolarını çekmiyecek misiniz diye sormuş aldığı cevap "Aracı yerden kaldırın başbakan gelecek".Benim aküm çalındı bir kaç ay önce köyden bozma küçük bir kasabada oturuyorum polisin büyük ihtimalle kimin yaptığına dair fikri vardı bana verilen cevap "Uğraşma git kendine yeni akü al".Yani özetle bu ülkede hırsızlık,cinayet,kavga,adam yaralama vs bir dünya olay oluyor polis kılını kıpırdatmıyor hele ki motorsiklet ile başına bir kaza gelsin bir şey olsun sende herhangi bir yaralanma yoksa hiç ilgilenmiyorlar bile ama bir motorsikletli kask takmasın yada herhangi biri kırmızı ışıkta geçsin polis kıl kaptıysa doldurması gereken ceza kotası varsa basıyor cezayı.Yanlış anlamayın kasksız dolaşmayı savunmuyorum.Arabalar yollarda abuk subuk hareketler yapıyor,egsozlarıyla oynanmış pancar motoru gibi ses çıkartan tarih öncesi şahinler yollarda azrail gibi dolaşıyor,büyük araç kullananlar kendilerini yolların kralı zannederek herkesi hiçe sayarak etrafa ölüm saçarak yollarda dolaşıyor polis hiç ses çıkarmıyor ama far yükseklik ayarı biraz bozuk vatandaşı çekiyor kenara azarlıyor basıyor cezayı.Baya bi konu dışına çıktım kusura bakmayın. Ben sadece polisin farklı olaylara olan orantısız tepkileri/tepkisizlikleri konusunda çok dolmuşum biraz içimi boşalttım. Senin hatanı farketmen bundan pişman olman ve ders çıkarman güzel bir şey keşke bütün sürücüler senin gibi olsa.
    Tamamen katılmaktayım
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    plakana ceza yazmış olabilir. kovalamasının amacıda ehliyetsiz olduğunu düşünmesidir. sen trafik cezası gelirmi gelmezmi onu kontrol et internetten falan. eve göndermiyolar bazen ceza katlanıyo.

Anıl_88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Para biriktiriyor.
    Plakan kıvrık mı acaba ?
    the A.G.Z

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Bulunduğum yerde kayıtlı 4000 kayıtsız 4000 motor var bı cogu apaci racing sayısı 5 i geçmez plaka kivrik degil cok suratliydim plakayı göreceğini zannetmiyorum mesafe cok fazlaydı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)