Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Rezil Olmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Az önce yaşadığım rezilliği diğer arkadaşların başına gelmemesi amacı ile hikaye tadında ailesi paylaşmak istiyorum

Uzun süredir motosiklete binemedim. Yürüme mesafesiyle 10-15 dakika aralığındaki markete gitmek için evden çıktım. Şeytanın dürtmesi münasebetiyle kafamın üzerinde bir ampul yandı ve " Lan dayı yadigarı ( Mobylette Bionik 52 ) garajda yatarken ne yürüycen olum " Dipnot: Onun Türkçesi kıt bende sorun yok
    Bu fikir üzerine Mobylette'i garajdan aldım besmelemi çekip şeytanları başımdan def ettikten sonra motor soğuk olduğu için jigleye basıp hafif gaz vererek Mobylette ile koşmaya başladım iki üç adım sonra kulaklara bir aşk şarkısı gibi gelen " Pat pat pat " nidaları eşliğinde çalıştı ve yola koyuldum.
    Yolda bir kaç kez boğulur gibi oldu stop edecekken gaza yüklenmem sonucunda kendine geldi ve nihayetinde sorunsuz bir şekilde markete ulaştım. Alacaklarımı alıp çıktım yine jigle hafif gaz eşliğindeki biraz uzun çaplı koşu maratonunun ardından aşina olduğum hoş sesiyle çalıştı ve geri dönüş için yola koyuldum. Yolda motor ısınmış olmasına rağmen tekrar aynı boğulmalar ve teklemeler olmaya başladı. Gaz yemiyor akan trafikte beni deli ediyordu.
    Çalışır vaziyette sağa çektim motoru açmak kendine gelmesi maksadıyla gaza abandım adeta sabit yerimde. Yeri göğü inleten sesiyle kendine geldi. Lakin çevreden sesine ters ters bakıp ağzını geveleyenleri görüyordum Neyse deyip ilerlemeye devam ettim ana caddeye çıktım tekrar. 100 metre kadar ilerde ilerleyen trafikte tekrar stop etti lanet alet
    Araçlar beni bekliyor falan. Müsait bir yer de yok kenara çekeyim de çalıştırayım. Yol sayemde kilit oldu. Vurdur babam vurdur çalışmıyo canına yandığım motosikleti sağına soluna bakıyorum neyi var la bunun hesabı birşey de yok görünürde. Tekrar denedim çalışmayı koş koş koş bas jigleye ver gazı ver gazı çalışır gibi oluyo ama yok inat etti sanki katır misali
    Jiglesiz deniyorum yok. Ayaklığın üzerine aldım pedal çeviriyorum yine yok. Ne yaptıysam olmuyor. İçimden ettiğim dualar ile hatim edenler olur o derece yalvarıyorum resmen Allah'ım ne olur çalışşın diye ama yok, yok oğlu yok çalışmıyor. Sinir krizine girdim adeta. Bir yandan arkadaki araçların kornalar eşliğinde kalaylamaları, diğer yandan 4-5 kişilik kız arkadaştan oluşan grubun bana kinayeli bir şekilde bakıp kahkaha atması Ki kızların hepsi birbirinden tatlıydı inanın
    Vaziyet bu iken aklıma lan bunun benzini mi bitti acaba sorusuyla düşen kurt sorunumun kaynağıma ulaştı. Depo kapağını açmamla bir damla dahi benzin olmadığını gördüm ve o anda aklım başıma geldi. Hortumdaki benzinle oraya kadar gelmişim meğerse
    Motosikleti iterek 1-2 kilometre uzaklıktaki benzinliğe götürdüm eve döndüm lakin aklım hala o caddedeki tabiri caizse bir içim su olan kızlarda kaldı ve bir anda bana nasıl bakıp güldüklerini anımsayıp benzine bakmayı ihmal eden aklıma bastım küfürü verdim veriştirdim ama iş işten geçmiş rezilliğin on numara beş yıldızlı versiyonunu yaşamıştım

Demem odur ki siz siz olun benzine motosikletin sağına soluna bakmadan yola çıkmayın Yoksa benim gibi yedi cihana rezil rüsva olursunuz

Biraz uzun oldu kusura bakmayın yine yedik kalayı
    selo9115, badircik, krd ve 6 diğerleri bunu beğendiler..
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Bence hiç öyle rezil oldum diye kendini yiyip bitirmene gerek yok orda motor bozulmasaydı o kızları bile göremeyecektin..bozulmamiş olsaydı ve sen orda kızlar için durmuş olsaydın bile gene değişen birşey olmayacaktı.. o kızlar gene kıkırdaya kıkırdaya yollarına devam edeceklerdi sende dünya kadar malım olacagına fındık kadar gözüm olaydı sözünü söyleyip gene mobileti vurdurup yola devam edecektin jikle+hafif gaz eşliğinde
    safakk, Peder, sedici ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Evranos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek rezillik sayılmaz abi ama çok güzel anlatmışsın
    Peder bunu beğendi.
    "Misyonerler Afrika'ya geldiklerinde onların elinde Incil, bizim elimizde toprağımız vardı. Bize gözlerimizi kapayarak dua etmeyi öğrettiler. Gözümüzü açtığımızda bizim elimizde Incil, onların elinde topraklarımız kalmıştı."

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hiç öyle rezil oldum diye kendini yiyip bitirmene gerek yok orda motor bozulmasaydı o kızları bile göremeyecektin..bozulmamiş olsaydı ve sen orda kızlar için durmuş olsaydın bile gene değişen birşey olmayacaktı.. o kızlar gene kıkırdaya kıkırdaya yollarına devam edeceklerdi sende dünya kadar malım olacagına fındık kadar gözüm olaydı sözünü söyleyip gene mobileti vurdurup yola devam edecektin jikle+hafif gaz eşliğinde
    Ah be birader o dünyadaki adeta kanatsız hurileri bi göreydin Hepsi birbirinden güzeldi maaşallah allah sahibine bağışlasın..
    Gel gör ki öyle rencide edici şekilde sinsi sinsi bakıp bi ağızdan kahkaha atmaları beni bitirdi

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı Evranos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek rezillik sayılmaz abi ama çok güzel anlatmışsın
    Teşekkürler dostum
    Kalemim kuvvetli genelde denemeler falan yazıp okuttuğum arkadaşlarım beğeniyor. Ama burda o denli şeyleri paylaşmak yanlış olur diye bu olayı elimden geldiğince kısa tuttum
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be birader o dünyadaki adeta kanatsız hurileri bi göreydin Hepsi birbirinden güzeldi maaşallah allah sahibine bağışlasın..
    Gel gör ki öyle rencide edici şekilde sinsi sinsi bakıp bi ağızdan kahkaha atmaları beni bitirdi
    Sen daha şimdiden böyleysen yarın bir gün evlendiğin zaman tahmin edebiliyorum olacakları bütün ipler yengede... Tamam Karıcım geç kalmam karıcım..redline yapmam karıcım..4 ten 3 e çekmem karıcım seni çok özledim karıcım vs vss .... uzar gider
    Tabir biraz kaba olacak belki ama Karı milletinin üzerine çok düşme sevmek ayrı güzel birşey tabi ama üzerine çok düşmek ayrı birşey..
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Sen daha şimdiden böyleysen yarın bir gün evlendiğin zaman tahmin edebiliyorum olacakları bütün ipler yengede... Tamam Karıcım geç kalmam karıcım..redline yapmam karıcım..4 ten 3 e çekmem karıcım seni çok özledim karıcım vs vss .... uzar gider
    Tabir biraz kaba olacak belki ama Karı milletinin üzerine çok düşme sevmek ayrı güzel birşey tabi ama üzerine çok düşmek ayrı birşey..
    Kızlara eş bi kahkaha attım bu yazı sayesinde
    Yahu pek alakası yok inan. He o anda hatunlara yandım bittim eridim vesaire. ama dönüpte bunu onlara belli etmedim. Yada apaçiler hesabi gözümle taciz etmedim. Bir an baktım süzdüm ve hemen motorla cebelleşmeye devam ettim olay bundan ibaret
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    2000 ford
    Kızlara eş bi kahkaha attım bu yazı sayesinde
    Yahu pek alakası yok inan. He o anda hatunlara yandım bittim eridim vesaire. ama dönüpte bunu onlara belli etmedim. Yada apaçiler hesabi gözümle taciz etmedim. Bir an baktım süzdüm ve hemen motorla cebelleşmeye devam ettim olay bundan ibaret
    Ama bunu buraya yazacak kadar aklına yer ettiyse o kızlar var bişeyler bu bile önemli

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Ama bunu buraya yazacak kadar aklına yer ettiyse o kızlar var bişeyler bu bile önemli
    Kapı kapı dolaşıp arayacak kıvamdayım
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    bir an roman okuyorum sandım
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    2000 ford
    Kapı kapı dolaşıp arayacak kıvamdayım
    :Olaydan bi hafta sonra aynı saatte ordan tekrar geçtin mi yada ertesi gün aynı saatte depoyu doldurup
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir an roman okuyorum sandım
    Demek istediğini tam olarak anlayamadım kardeşim
    Ne demek istediğini izah edersen çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

:Olaydan bi hafta sonra aynı saatte ordan tekrar geçtin mi yada ertesi gün aynı saatte depoyu doldurup
    Olay bugün başıma geldi eve gelip yazıyı yazmamdan yarım saat önce falan
    Ama benzinimi aldım ve yarın bütün gün ve özellikle o saatlerde orada turlayacağım
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    2000 ford
    Demek istediğini tam olarak anlayamadım kardeşim
    Ne demek istediğini izah edersen çok sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:20 ----------

Olay bugün başıma geldi eve gelip yazıyı yazmamdan yarım saat önce falan
    Ama benzinimi aldım ve yarın bütün gün ve özellikle o saatlerde orada turlayacağım
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Buyur gel istersen kızlar kaçmaz e grup halinde dolaşıyorlardı komşuda pişer bize de düşer hesabı
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ben çoook rezil oldum bişey olmaz...
    Peder bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    2000 ford
    Buyur gel istersen kızlar kaçmaz e grup halinde dolaşıyorlardı komşuda pişer bize de düşer hesabı
    mobilet için gelirim ama kız için gelmem abi desenki hepsi benim arkadaşım gel tanıştırayım belki istemem yan cebime koy dersin içinden ama gerçekten kız
    için ekstra birşey yapmam olacağa bırakırım ama mobiletle bi tur atmaya gelirim..
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben çoook rezil oldum bişey olmaz...
    Normalde böyle şeyleri zerre takmam ama işin içine huriler girince yerin dibine gireydim daha iyiydi diyor insan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

mobilet için gelirim ama kız için gelmem abi desenki hepsi benim arkadaşım gel tanıştırayım belki istemem yan cebime koy dersin içinden ama gerçekten kız
    için ekstra birşey yapmam olacağa bırakırım ama mobiletle bi tur atmaya gelirim..
    Adam " Cool " takılıyo agaaaa
    Mobylette sana feda olsun kardeşim de yolda kalırsa kulaklarımı çınlatmayacağına söz vermen lazım önce
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    hayatımda 2 defa motor itikledim ikiside cbf 150 idi

ilkinde yeni almıştım ve benzin nezaman yedeğe düşecek diye devam ettim yola yedek musluğu bozukmuş benzin tamamen bitti,4 km itikledim.

2 seferde çok feci bir çukura girmem neticesinde arka jantı kırdık,micheln lastiği kesmeyeyim diye 5,5 km elde getirdim motoru...rezillikmi dersen hayır tecrübe kazandık derim
    Peder bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosiklet de benzin göstergesi yok mu )
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatımda 2 defa motor itikledim ikiside cbf 150 idi

ilkinde yeni almıştım ve benzin nezaman yedeğe düşecek diye devam ettim yola yedek musluğu bozukmuş benzin tamamen bitti,4 km itikledim.

2 seferde çok feci bir çukura girmem neticesinde arka jantı kırdık,micheln lastiği kesmeyeyim diye 5,5 km elde getirdim motoru...rezillikmi dersen hayır tecrübe kazandık derim
    Benimki birşey değil mesafe olarak da genciz işte kanımız kaynıyo kızlara rezil olmak falan koydu ufaktan
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    2000 ford
    Normalde böyle şeyleri zerre takmam ama işin içine huriler girince yerin dibine gireydim daha iyiydi diyor insan

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:48 ----------

Adam " Cool " takılıyo agaaaa
    Mobylette sana feda olsun kardeşim de yolda kalırsa kulaklarımı çınlatmayacağına söz vermen lazım önce
    Önce bi depoyu sallarım merak etme
    Peder bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)