Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

nasıl yaaaaaa?? ducati mi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mr-Metal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yani siz şimdi bana duccatinin motor olduğunu mu söylüyorsunuz??? aman tanrım!!! ya ben hayatımda bu kadar iğrenç bir motor daha görmedim.. adamlar yalnızca tasarımına uğraşıyorlar!!! racing motorundan bile cruiser sesi geliyor!!! inanmıyorum size!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muRRat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR
    Cruiser sesi mi?
    Sen ducatinin sesini başka bir araca benzetiyorsan bu konudan pek anlamıyorsun demektir dostum Kabul et performans olarak japolar gibi değilse de dizaynı italyan ve çok farklı teknoloji ve inanılmaz kamyon gibi bir sesi var
    DBTYSG

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana katılıyorum murat.. :

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Oytun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amanın o ne ses yahu. Ben beğendim açıkçası. Heleki ilki muhteşem.
    ...Oytun...
    ..Ainador..

italyanları tek gecerim!
    neden?

insan kendi memleketine laf söyletir mi)
    Ben motorumda arabamdaki konforu ararm

iNfiNite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    No Moto No Cry
    ducati motorun ferrarisidir nokta......

olay sesde bitseydi oooo.....japonların çığlıkları hoş ama ducati farklıdır seside güzeldir ..... mühim olan işi iyi irdelemek neyin nasıl olduğunu bilmek.....
    The Power of Dreams

ben de bi tane resmini koyayımda tam olsun

Motosikleti
    model araba yarslar
    @Mr_Metal

Ducati 2 silindırli ve motor dızaynı L motor oldugundan dolayı kendıne has bır sesi vardır.Sorarım sana hangi Japon bu 2 silindire bir 2 silindirle cevap verebıilmiştir.Suzuki nın urettıgı TL1000R modeli dısında, o da sadece cevap olarak kalmıstır. Yarıslarda tozunu yutmustur Ducati nin. Motor sesini beyenmıyor olabılırsın ama Ducati nin hıç bır tarafına laf soyleyemezsın. Motorun imalatında kullanılan malzeme ve işçiliğin kalıtesi en ust duzeydedir. Kendine has tasarımları ile farklıdır.Hız, viraj, fren vb. motosikletlerin temel taslarını olusturan ozellıkler husunda ıse adamalar SBK(modifiyeli motosiklet yarısı)ya ambargo koymus durumdadırlar.

Bu yarıs olayına sadece Honda bir nebze cevap verebilmektedir. Bunun sebebi ise maddiyattan ileri gelen teknolojidir.

Ama Türkiye piyasasında bunları anlayabilmek zor tabıki. Japon Motosikletleri almıs basını gıdıyor. Bunun sebebide pazara daha once ve daha ucuz motor poltikayla gırmıs olmalarıdır. Bir japon motosikletinin fren ve amartisör sistemını Ducati nın standartıında bulunan fren ve amartisor sıstemıyle degıstırmeye kalksan ornek verıyorum bır CBR600RR ın fıyatı Ducatı 749 un fıyatına esdeger olur.

Arabalardan pay biç, aynı sınıfa dahil bır avrupa arabası ile japon arabası arasında %10-20 lere varan fıyat farkı vardır. (japonlar daha ucuz tabı kı) Bunun sebebi işçiliğin degeri ve malzeme kalıtesi dısında ne olabılır.

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    abi bu adam masal annatıyo galiba.-))) motorcu olupta ducati hasretiyle yanıp tutuşmayan bi adam varmıdır ya...
    racing racing ve racing.............

aliberkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750S
    arkadaşlar biraz da zevk meselesi.
    duc güsel mi?
    güsel.
    biner miyim?
    binmem!
    çünkü iki silindiri eksik
    06 AB 3263
    0 Rh+
    Bugün kaç motorcuya selam verdin?

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malzemeden çalmış adamlar
    ben de çok beğenmiyorum ama bi tane verseniz.. al bu senin deseniz hayır demem

ahhh ahh benim aldığım ilk motordu( tabi maketi)
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı toblerone adlı üyeden alıntı
    ahhh ahh benim aldığım ilk motordu( tabi maketi)
    al motorunuda bulusmalara gel bekleriz

Motosikleti
    model araba yarslar

Var mı boyle bir tasarım? Dikkat edin durusu bile farklı

al motorunuda bulusmalara gel bekleriz
    benim ducatim biraz küçük abisi yicek içicek büyücek beni taşıcak duruma gelcek(kafadan bi 3-4 sene) bende kavalye olarak onu getircem
    Sen likor gibi tatli, Tekila gibi carpici, Viski gibi asil, Konyak gibi sicak, sampanya gibi ozel, sarap gibi tutkulu, Malibu gibi egzotik, Kokteyl gibi muhtesemsin.(Bir barmaid den )

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    Pek çekici değil yahu

SRADkoprusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fitness,bilgisayar,elektronik
    Ducati çok reklam yapan bi marka bence motorun tipi pek hoş deil ama aerodinamik olduğu da kesin. güç olarak 1000 serisindeki ducatilerin gücü 600 cc japon motosikletlerinden çok az daha fazla.Pistte iyi olmalarınınsebebi ise L motorunun verdiği hafiflik ve bundan daha önemlisi ince yapısı ile 4 silindirli motosikletlerden daha kıvrak olması. Bu arada herzaman söylerim iş pilotta biter başarının arkadasında pilotun önemi %50 den çok daha fazladır.(benim 2 yeşındaki yeğenimin çığlık sesi bana çok güzel gelio çünki onu seviyorum)
    Gsx-R 98

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler