Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

0 Çinli Motor mu ? İkinci El Marka Motor mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi aslında sen daha kararını veremedin galiba, hem 100cc diyorsun hem gitmesini istiyorsun. 100cc alırsan bir ay içinde pişman olursun,titreşimden,gidişinden yani herşeyinden. Aslında benim motorum tam sana göre. Kuba kh125-12d googlea yaz bak tipine. Hoşuna giderse 1500tl'ye bırakırım. Motor üstten egzantrikli,2010 modeli,10.000km'de, üstünde michelin lastikleri var(toplam 2000 km yaptım onlarla yani yeniler,balanslı,faturalı),zincir ve ön dişli yeni,debriyaj balatasını kendim değiştirdim. Motorun hiç bir yamukluğu yok. Bir arabaya kapora verdim alırsam motorum satılık.
    100 cc üzeri istemiyorum vergi olduğu için
    He oldu ki 100 cc üzerine çıktım 2.el de ybr yada cbf dışına çıkmam (choopperlar hariç)
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    o saydığın chopperların hepsi titreşim makinası. sürekli masraf çıkartırlar çok para harcarsın. aldığına bin pişman olursun. eğer ufak cc li chopper düşünüyosan regal raptor dd150-e19 bakabilirsin. bütçemi arttırırım diyosan gv250 yada venox al. regalin de onlardan pek bi farkı yok sonuçta çinli ama onlara kıyasla çok daha kaliteli chopperlar üretiyor.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    regalde iyi değil onunda digerlerinde bi farkı yok
    bu işin uzmanı gv250 dir chopper
    bi kere alırsın rahat edersin
    boşu boşuna cinliye kaptırma paranı
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Bakalım durum neyi gösterecek. Şu anda sıfır Çinliden caydım sayılır
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

furko2424 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cheap Urban Bike
    peder:sen 2000 lira veriyon onu istemiyom bunu istemiyom diyosun.bence sen dayak istiyorsun ayriyeten bence ybr filan da alma ybr çok iyi motor fakat 2003-2004 model alıp ne yapacaksın 10 yıllık motor.arkadaşlara katılıyorum bence wolf al yamaha ile aynı fabrikada üretiliyor.süper motor sorun çıkarmaz sana.kanuni seyhan filan boş iş acayip titriyor öyle böyle değil.hergün vidalarını sıkmak zorunda kalırsın.chopper tarzı motor alacaksan para kıyacaksın,kıymıyorsan almayacaksın.2000 tl ye sıfır mondial prince olur.9hp den fazla vergi yok gücü süper,titreşim yok.sen 2100 lirayı tutar diyosun sen şimdi 100-150 liranın hesabını yapıyorsun ama ilerde o dediğin motorları alınca servise verdiğin paranın yanında hiç bişey.2.el salcano wolf yada mondial prince al.

not:dayak istiyosunu şaka amaçlı yazdım sert tepki almıyım senden

kendine iyi bak
    Peder ve deprogadias bunu beğendiler.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    bugun yeni model apache gördüm sarı çok süperdi yaw bidahakine apache alıcan

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı furko2424 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peder:sen 2000 lira veriyon onu istemiyom bunu istemiyom diyosun.bence sen dayak istiyorsun ayriyeten bence ybr filan da alma ybr çok iyi motor fakat 2003-2004 model alıp ne yapacaksın 10 yıllık motor.arkadaşlara katılıyorum bence wolf al yamaha ile aynı fabrikada üretiliyor.süper motor sorun çıkarmaz sana.kanuni seyhan filan boş iş acayip titriyor öyle böyle değil.hergün vidalarını sıkmak zorunda kalırsın.chopper tarzı motor alacaksan para kıyacaksın,kıymıyorsan almayacaksın.2000 tl ye sıfır mondial prince olur.9hp den fazla vergi yok gücü süper,titreşim yok.sen 2100 lirayı tutar diyosun sen şimdi 100-150 liranın hesabını yapıyorsun ama ilerde o dediğin motorları alınca servise verdiğin paranın yanında hiç bişey.2.el salcano wolf yada mondial prince al.

not:dayak istiyosunu şaka amaçlı yazdım sert tepki almıyım senden

kendine iyi bak
    Sert tepkilik bi durum yok
    Ee parayı tamamen kendin kazanıp kendin alacaksan kendin ilgilenip bineceksen en iyisini en uyguna istiyorsun doğal olarak.
    2000 tl bazıları için hiç birşey olabilir ama benim için büyük para
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

şimdi hayal etmek başka gerçekçi olmak başka. bütçen 2000 tl ise senin max alabileceğin motor ya çinli 100luk cup veya 1-2 yaşında çinli commuter. ölmüş,bitmiş,bezmiş ybr,cbf bile alamazsın bulsan bile alınmaz. yani düşün taşın ve o iki seçenek arasında kararını ver.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı savica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi hayal etmek başka gerçekçi olmak başka. bütçen 2000 tl ise senin max alabileceğin motor ya çinli 100luk cup veya 1-2 yaşında çinli commuter. ölmüş,bitmiş,bezmiş ybr,cbf bile alamazsın bulsan bile alınmaz. yani düşün taşın ve o iki seçenek arasında kararını ver.
    sonucu zaman ve şartlar gösterecek
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    Peder dostum seninle ayni durumdayiz, konuyuda yakindan takip ediyorum, arkadaslarinda dedigi gibi chooperlardan uzak dur bnce bnde cok arastirdim onlar tam cuzdan dusmani eski model bir kere cinli ve vibrator gibi asiri titriyorlar.. Velhasil bnmde durumum seninle esit sayilir gel biz birel tane wolf alalim yannis bilmiyorsam uzererinde ybr motoru var ee daha ne olsun mekanik aksam japon ise kim ne yapsin gerisini degil mi :-)
    Peder bunu beğendi.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı pckopat001 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peder dostum seninle ayni durumdayiz, konuyuda yakindan takip ediyorum, arkadaslarinda dedigi gibi chooperlardan uzak dur bnce bnde cok arastirdim onlar tam cuzdan dusmani eski model bir kere cinli ve vibrator gibi asiri titriyorlar.. Velhasil bnmde durumum seninle esit sayilir gel biz birel tane wolf alalim yannis bilmiyorsam uzererinde ybr motoru var ee daha ne olsun mekanik aksam japon ise kim ne yapsin gerisini degil mi :-)
    Aynen birader aynen. Düşünmeden etmeden olmuyor bu işler.
    Wolf'da ybr motoru var doğrudur ve ybr ile aynı fabrikada üretiliyor.
    İkisinin de çoğu aksamı Jianshe yani ybr ile aynı.
    Şimdi sıfır yada ikinci el Wolf
    Yahut ikinci el ybr büyük ihtimal
    ama Ybr'de vites göstergesi yok o düşündürüyo beni
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    kardeşim benim kafam karıştı ben wolf düşünürken sen soktun aklıma 150 mr yi şimdi sen wolf düşünüyosun :D

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim kafam karıştı ben wolf düşünürken sen soktun aklıma 150 mr yi şimdi sen wolf düşünüyosun :D
    sen cogunlugu dinle jianshe (ybr wolf ve borada karar kılın. özellikle wolf s diyorum sıfır alacaksanz paranız varsa ybr alın)
    mondiale para kaptırmayın
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    E artık sıkıldık ama canım ona cık buna cık bütcen 2.000 lira +devir masrafı sıfır alırsan plaka ruhsat bütce otomatik 1700 e düşüyor hadi ucuzundan koruma ekipmanda alsan 1500 tl ye düşüyor o fiyata Hayabusa alamassın ki sana bu sağlamdır diyelim dimi Al bi tane 100 lük cupda kurtulak yahu
    He bide o söylediğin chooperlar neden o kadar düşük fiyat bunu hiç düşündünmü peki _?
    Sado

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    E artık sıkıldık ama canım ona cık buna cık bütcen 2.000 lira +devir masrafı sıfır alırsan plaka ruhsat bütce otomatik 1700 e düşüyor hadi ucuzundan koruma ekipmanda alsan 1500 tl ye düşüyor o fiyata Hayabusa alamassın ki sana bu sağlamdır diyelim dimi Al bi tane 100 lük cupda kurtulak yahu
    He bide o söylediğin chooperlar neden o kadar düşük fiyat bunu hiç düşündünmü peki _?
    Her koyun kendi bacağından misali
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    Alıntı Peder adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama Ybr'de vites göstergesi yok o düşündürüyo beni
    vites göstergesini fazla kafaya takma. boşa düşünce ışık yanıyor.bir de hangi viteste olduğunu bilmek zorunda da değilsin.gazladığında motor gidiyorsa doğru vitestesin gitmiyorsa bir vites ufaltırsın. birkaç km den sonra alışıyor insan.

2. elden ybr alırken km olayına hiç bakma çoğu oynanmış. koltuğun aşınmasından, kontrol düğmelerinin üzerinin silinmesinden ya da 15bindeki motorun sahibinin "daha yeni zincir değiştim lastik değiştim" demesinden anlaşılabilir. ya da "3 senedir bende her gün işe gidiyorum esenyurt m.köy arası, bunun dışında şuraya gittim buraya gitim diyen bir satıcınınsözlerinden km hesabı yapılabilir.
    ha bir de gücünün yettiği en yeni modeli al.

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vites göstergesini fazla kafaya takma. boşa düşünce ışık yanıyor.bir de hangi viteste olduğunu bilmek zorunda da değilsin.gazladığında motor gidiyorsa doğru vitestesin gitmiyorsa bir vites ufaltırsın. birkaç km den sonra alışıyor insan.

2. elden ybr alırken km olayına hiç bakma çoğu oynanmış. koltuğun aşınmasından, kontrol düğmelerinin üzerinin silinmesinden ya da 15bindeki motorun sahibinin "daha yeni zincir değiştim lastik değiştim" demesinden anlaşılabilir. ya da "3 senedir bende her gün işe gidiyorum esenyurt m.köy arası, bunun dışında şuraya gittim buraya gitim diyen bir satıcınınsözlerinden km hesabı yapılabilir.
    ha bir de gücünün yettiği en yeni modeli al.
    Gayet mantıklı km olayı tamamdır. Da vites olayı dediğin gibi olmaz motorun ömründen yersin
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    Demir At
    bişi olmaz boşu bulmayı ögren giderken sonra gözün devir saatinde olsun
    bir süre sonra motorun sesinden anlıyor hızdan anlıyor alışıyor
    tek eksik kusur o olsun
    Peder bunu beğendi.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişi olmaz boşu bulmayı ögren giderken sonra gözün devir saatinde olsun
    bir süre sonra motorun sesinden anlıyor hızdan anlıyor alışıyor
    tek eksik kusur o olsun
    Senin sayende Ybr alcam sanırım
    Raptor Riders
    Sons Of Anarchy

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    sıralı şanzıman tipi olsaydı vites göstergesi gerekebilirdi. yani 1-2-3-4-5-boş 1-2 ... diye devam eden vites sisteminde sıkıntı olabiliyor ama ybr ve genelde birçok motosiklette bir aşağı boş 2 3 4 5 yukarı doğru olur. frenlemelerde birden fazla vites düşürmezsen ve motor 2 de hızlı giderken bire takmazsan ki düşük bir ihtimal arada boş kademesi var hiçbirşey olmaz.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)