Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asya motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Berat77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    asya motor major 250 birde birde ghost 350 bu motorlar hakkında ne söyleyebilirsiniz kullanma fırsatı bulan veya bir arkadaşında olan varmı araştırdım 2. el piyasasıda yok sizce fiyat uygunmu Ghost 350 - 9000 tl major 250 - 6500 tl

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    hiç bulaşmamanı öneririm. Ne buluyosunuz bu motorlarda bi türlü anlamıyorum.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    kanuniden sonra asya bakmanız garip
    bütçenizden desem oda değil gibi birisi 6500 diğeri 9000 lira
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    250cc'ye yükselmeyi düşünüyordumda piyasadaki bütün 250cc motorlara bakıyordum açıkçası hyosung gibi çekinilen bir markanın bile nerdeyse kawasaki ninjayla eşdeğer bi fiyata sahip olması bu fiyatları bana makul duruma getiriyor belki deniyen vardır o kadar çekinilecek bir motor değildir diye düşündüm ghost 350 burda görmüştüm ilk sahibinden.com'dan çıkmama rağmen veya sürekli motor araştırmama rağmen motoru gördüğümde "bune yahu hayvan gibi" kelimeleri geçti arkadaşla aramızda haliyle biraz şekile düşkünümdür kaslı duruyorlar ve kanuni seyhandan sonra bu motorlar daha tatmin edici ve rahat olacağını düşünmüştüm

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    ucuz güzel 250lilik motor alacaksan yakışıklı bişey.kymco venox 250 al.sıfır suan yok ama 2. eldede o çincan çonlar gibi dağılmış olmaz sağlam motor.her türlü zulme dayanır :D bende önceden vardı öneririm.o asya ghosttan arkadaşta vardı 2-3 ay kullandı akusu falan bitiodu bikac elektronik sorun olmustu.ve motorun sesi iide pekde gitmior hızlandıkca cok titreyen bi motor.neyse bi meraklısa sattı.ama o şanslıydı her alan öyle birine kakalayamayabilir :D diğer asyayı bilmiorum hata hiç görmedim ama asya kalitesiz genelde.tipine diyecek bişeyim yok tipi harika.
    bu kymco için örnek ilan
    tavsiye ederim yagına tuzuna bakarsan 10larca yıl buda sana bakar.yolda seni görenlerde çok sana bakar.aa abi bu 600luk mu 1000lik mi diyenlerde çok olur.titreşimde yok
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88432237/detay
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    güzel alternatif teşekkür ederim beğendim

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...t&daysprune=-1 bu linkte yazılanlarada bi göz gezdir sen.
    dikkatimi çeken bi noktada hyosunga sorunlu marka demişssin.eet 2008 ve alt modellerininde sorunlar vardı.çünkü devir kesici yoktu.bizim insanımızda 250lik motorda 600luk gibi performans beklerken doğal olarak zorlar ve sonra motor krank kırardı vs vs.ama o hyoların gozunu seveyim asya motorun yanında.o 2 marka asla kıyaslanmaz.hyo çok iyi asyaya göre.chooper tarzı seviyosan hyo gv 250leride arastır biraz çirkin ama sağlam makine seni üzmez.ama kymco venox 250 hyodan iyi ;)
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    Biliyorum o problemleri çook araştırdım hyosung'u gt250r'ı kalıbından dolayı haşat edilmiş motor tamamda sonuçta bi honda veya kawasakiyle eşdeğer kalitede değil ama fiyat öyle ben fiyat açısından konuşmuştum hyosunga bi eleştiri değil

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Mümkün olduğunca malının arkasında durmayan Türk firmalarından uzak durun.Acemilik atmak için veya sadece ulaşım için Çinli motosiklet idealdir fakat onun dışında hiçbir işe yaramazlar.
    ANGARAJ

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    kanunide çok sıkıntı yaşadınız mı bilmiyorum fakat
    kanuniyi satıp yeni bir motor aldıktan sonra yenisinin de aynı veya benzer sorunlar çıkarması sinir bozucu olabilir

naked modelin benzeri kanunide de var ya o yada asyayı bir kere gördüm scooter sesi veren bir motor vardı üzerinde bütün görüntü o ses ile yalan olmuş
    cruiser için görüntüden çokta fazlası yok desem herhalde yalan olmaz

başka marka ve ikinci el de araştırmanız iyi olur bence
    "Özgürlük ve Bağımsızlık Benim Karakterimdir"

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Cruiser istiyorsan kesinlikle Hyosung GV 250.Asya motor hangi akla hizmet Ghost 250 denen motorsiklete 9000 TL fiyat çekiyor anlamış değilim.Yıl 2012 350 lik motor ve sadece 23 beygir.Adamlar bir cruiser için en önemli şey olan tork u yazma zahmetine bile girmemişler.Şu anda GV 250 ler 8400 yaklaşık 29 beygir ve genel olarak parça ve yapım kalitesi Japonlar kadar iyi olmasada Japonlara yakın.Ama naked dersen şu anda 250 cc segmentinde fazla kaliteli seçenek yok.KTM Duke 200 var fiyatı biraz uçuk ve SYM 250 Wolf var.Birde bütün milletin merakla beklediği Suzuki Inazuma var.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç bulaşmamanı öneririm. Ne buluyosunuz bu motorlarda bi türlü anlamıyorum.
    major dediğiniz motoru adam 4 ay önce almış kilometreside 3 bin felandı
    2500 tl bıraktılar başım agrır diye almadım
    asya mondial kanuni uzak durun
    yoksa benim gibi elinizde tornavide bi elde kilometre saati acmaya ugraşırsınız
    parmagım acıdı 1 saattir sökemedim cerceves,ini
    # motosikletle.blogspot

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    major olanına bişiy diyemem test etme fırsatımolmadı,
    fakat ghost modelın 2 sefer zıncır gerıldıgı taktırde (maşa çok uzun olduğundan) lastık macurluga surtuyor hatta ıkı kişi ile kasıslerden gecerken çok sert surtmesınden savurma yapıyor...

Bilginiz olsun...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    serkan üstat çamurluğa sürtüyo demek istedin galiba. Oda arka tekerde fren ve kitleme etkisi yapıp savurmaya yol açıyo doğrumudur?

Motosikleti
    Kanuni 150 Seyhan
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    major dediğiniz motoru adam 4 ay önce almış kilometreside 3 bin felandı
    2500 tl bıraktılar başım agrır diye almadım
    asya mondial kanuni uzak durun
    yoksa benim gibi elinizde tornavide bi elde kilometre saati acmaya ugraşırsınız
    parmagım acıdı 1 saattir sökemedim cerceves,ini
    major için haklı olabilirsin usta ama kanuni için aynı şeyi söyleyemicem bendeki seyhan 24 binde benden önceki sahibi 15 bin yapmış ve yağmurda çamurda karda kışta açıkta bırakmış sürüşünüde siz düşünün artık ama motor banamısın demiyor hala hiç yolda bırakmadı beni 1 kere bujiye su kaçmış dağda tekledi durdu orda kaldım yani beni üzmedi şimdiye kadar bence fiyata göre iyi bi ürün ben sadece adı çıkmış 9a inmiyor 8e düşüncesindeyim kanuni için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)