Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motorsiklet piyasasi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba bu piyasanin az cok icinde olan insanlardan bilgi almak istiyorum.Simdi ninja 250r alacagim.Yeni kasasi endonezyada cikmis z moto yalan yanlis bilgiler uyduyor bence .Simdi hem yeni kasasi gelirmi diye merak ettigimden beklemek istiyorum ama sunu sormak istiyorum kisin 2.el fiyatlari dusermi ornegin yeni kasa gelmezse suanki kasayi kactan alabilirim tesekkurler ?
    [COLOR="#FF0000"][U][I][B][/B][/I][/U][/COLOR]You don't Need Anything To Enjoy Life,You Already Have A Life To Enjoy Everything.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhancık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW1200 GT
    Yeni kasa gelirse bariz düşüş olacaktır ama çok değil.Bir arada yzfr125 böyle dendi yeni kasası için ama geldi tabiki. Diğer kasada unutuldu desem yalan olmaz
    1.) CBF-150 2.)HYOSUNG 250-GT
    3.)CBR250 4.)HYOSUNG 650-NAKED
    5.)KAWASAKİ Z-750 6.)HONDA 600F 7.)BMW1200 GT...

marka farketmez; kışın motor piyasası düşer diye biliyorum.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Kışın motor piyasası düşmez. Fiyatlar sabitlenir aynı fiyatları gore gore alışırız. İlkbaharla birlikte fiyatlar yukselmeye başlar ve tam o sırada zaten ithalatcılarda zamn yapmıştır haliyle ikinci ellere de yansır. Bizde sanarızki kışın fiyat düşüyor hayır düşmüyor, sadece son zamma göre düşük görünüyor.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler