Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS den 250 cc motor mu geliyor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar 1-2 ay önce tvs bayiisine gitmiştik arkadaşa apache bakmaya.bizde yorum yapıyorduk 1 yıl seni idare eder biraz küçük ama güzel diye gaz veriyorduk,satıcı 2013 ortasında yeni motor geleceğini söyledi oturduk ve şu video yu izletti; http://www.youtube.com/watch?v=Apuf_aJK_f4
    adama kesin mi diye sordukça,getirmek için başvurunun filan yapıldığını büyük ihtimalle geleceği ve fiyatının 5000-5500 arası olacağını söyledi.
    ne kadar orta ayaklı ss motorlara uyuz olsam da artık kendini ispatlamış bir markanın bu fiyata bu motoru getirmesini gerçekten çok isterim.eğer kalitesi de iyi olursa büyük bir pazar payı bulacağını düşünüyorum.
    bu arada motor tek silindir.daelim tarzında bir motor sanırım.bu durumdan haberi olanlar biraz bilgi verirse mutlu oluruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayal bu ben söyleyeyim........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bende mail attım nerede bu rtr 180 diye
    tvsden beni aradılar bana da yeni modeller 2-3 aya gelicek bekleyin dendi
    # motosikletle.blogspot

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Yes, we have got the details and specifications of the upcoming high performance Apache bike. Although there were speculations that the next high capacity Apache would be powered by a 220cc mill, the truth is far from it. TVS Motors has plonked in a single cylinder, 4-stroke 250cc mill which produces 30bhp at 9500rpm and 2.2kgm at 8000rpm leading to a top speed of 150 kmph. The engine is mated to a 6-speed gearbox and the bike weighs just 140kgs with 16 liters of fuel capacity. The front suspension uses telescopic forks whereas at the rear monoshock rectangular swingarm does the job. The front gets 290mm discs and the rear discs are 220mm (ABS will be optional). Front tires are 100/80 x 17 whereas the rear tyres are 130/70 x 17 bolted onto 6-spoke alloy wheels. Price is expected to be close to Rs. 1,20,000/- and the launch will happen next month.

tek silindir 30 hp diyor biraz uçmuşlar mı ne?valla adamlar ısrarla gelecek dedi ama bilemeyeceğim.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    wooww 30 hp. 6 bin lira olsa fiyatı peynir ekmek gibi satılır. Ne hayal ama?

Motosikleti
    mash 150
    unut gitsin...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Bu resimdeki motor tamamen Fake dir Tvs gibi bir firma yaptığı ürün 3 sene üst üst 3 kere Tasarım ödülü almış bir ürün oda 150cc kleasmanında
    Bu kadar çirkin bir 250cc SS mi yapcak hiç sanmıyorum
    Ve Tvs apache rtr 180 Modeli 160 basıyor ama büyük ihtimal bayır aşşağıdır diğer videolarda 148,150 basıyor
    http://www.youtube.com/watch?v=m5DoOwVawsk
    Sado

1 hafta önce beni aradılar mail atmıştım kesinlikle bir model gelmeyeceğini açık dille söylediler sadece cub model gelecek ss veya 160 180 gelmeyecek,ya buradaki yorumlar yalan yada tvs nin kafası güzel çünkü biri aradılar gelecekmiş diyor biri gelmeyecekmiş diyor herkese farklı şey mi söylüyor bunlar

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Yok ole bisi adam kafa bulmuş
    www.erkakurye.com

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TVS'yi bildim bileli 180 250 cc getiriyor her gün ama nirdee

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende mail attım nerede bu rtr 180 diye
    tvsden beni aradılar bana da yeni modeller 2-3 aya gelicek bekleyin dendi
    bende benzer bi mail attım
    sağolsun aradılar ilgi ve alakalarından dolayı türkiye distrübitörünü tebrik ederim bir honda kullanıcısı olarak hondaya mail attığımda 2 haftada mail yoluyla bile zor döndüler bunun için tvs distribütörüne ayrıca teşekkür ediyorum
    ancak beni arıyan beyfendi hiç de gelicek diye bir şey demedi rtr 180-160 türkiye normlarına yani euro3 tarzı şeylere uymadığı içingelmiyeceğini böyle bir şey söz konusu olmadığını söyledi yani bir hayalden ibaret
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fake bu motor rtrnin üzerinde oynama yapmışlar dikkat ederseniz çoğu parça aynı ama bir tarafından çekip uzatmışlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)