Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Ybr ybr ybr nedir bu ybr?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ah ahh ybr ye binen bir pişman binmeyen bin pişman
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı SİMSON adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse Japon Teklonijisi ve üreticisi ile Merdiven altı çin mallarını karıştırmasın.
    Zaten bu ikisini karıştıran motosikletten once aklını karıştırmışdır.

Japon diyorsun! Mondial, Kuba, Kanuni, Yuki vs. demiyorsun Merdiven Altı Değil!

Kalite, Sağlamlık, Masrafsızlık ve adı yeter lan YAMAHA'nın!!

Neymiş çin malıymış hastasıymış önce sen onun 3 sene hastası olursun sonra o seni hasta eder! yolda bırakır o motosiklet senın yerıne sen onu taşımaya başlarsın kucagında motoru! Tamirci tamirci dolaşırsın !

Madem Kymco, Mondial, Kuba, Kanuni, Salcano vs. çinliler ybr'den iyiler madem Neden YBR'yi sürekli taklit ediyorlar ve sonrada piyasaya suruyorlar!
    Japon diyip ybr taklitlerini piyasaya sokanlar var!Kuba gibi. Bu marka ve modeller şöyle : Kanuni Windy, Kuba XR, Salcano Wolf, Kymco Pulsar vs. çok taklit edeni var Yamaha'yı.
    Biz Japon Motosiklet Kullanıcıları Taklit Etmeyi Değil Taklit Edilmeyi Sürünün Lideri Olmayı Amaçlarız ve zaten öylede oluyor!

Yamaha'da bir kere alırsın servis için gidersin bakıma ardından ne mi yaparsın sizin gibi çinli kulananlara arkanı bile dönmeden gidersin!
    İyi güzel söylemişsinde kymco ne alaka kymco çin değil pulsarında ybr ile alaksı yok vede kymcoda en az bi honda yamaha kadar iyi sukuterler yapıyor

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ozaman bmw mercedes opel vs almayalım tofaş alalım
    SİMSON bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Motosikleti
    ENDURO
    kymco da ybr yı taklıt edıyor!. o da çinli! Siz önce bir harita bilgisi edin arkadaşım. Taiwan Çin Cumhuriyetine bağlı bir ülkedir ve bu da kesinlikle ve kesinlikle kymco'nunda cinli oldugunu gosterır.Mesele o değil bu cinli su cinli değil her sey zaten goz onunde. Yamaha kalitesi ve ayrıca YBR diğer aynı kategorideki motosikletlerle kıyaslanacak bir motor değil.Biz ybr'ciler Altınla uğraşıyoruz siz ise Bakırla uğraşıyorsunuz.Olay bu kadar basit!.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Sefa doğru demişssin adamım .

Siz Tofaş'ınızla uğraşmaya ve şu youtube dakı gıbı mercedes'i gecme hayallerine dalın dalın gitsin!.

Biz Mercedes'e bineriz, Kaliteyi ve Sağlamlığı biliriz.
    kartalizma07 ve haojin2005 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    kymco da ybr yı taklıt edıyor!. o da çinli! Siz önce bir harita bilgisi edin arkadaşım. Taiwan Çin Cumhuriyetine bağlı bir ülkedir ve bu da kesinlikle ve kesinlikle kymco'nunda cinli oldugunu gosterır.Mesele o değil bu cinli su cinli değil her sey zaten goz onunde. Yamaha kalitesi ve ayrıca YBR diğer aynı kategorideki motosikletlerle kıyaslanacak bir motor değil.Biz ybr'ciler Altınla uğraşıyoruz siz ise Bakırla uğraşıyorsunuz.Olay bu kadar basit!.
    Taiwn kalitesi ile çin kalitesi birmi? ybr ile pulsar arasındaki benzerlikler nedir? yamaha kötü motor dgl ama Şöyle bi etrfna bakın ybr mi çok cbf mi? fiyatı ybr den yüksek olmasına rağmen daha çok tutulan motor ndn kıyaslanmasınki?

Motosikleti
    ENDURO
    Emre bey kardesım herkes senın gıbı motosiklet tamırcısı olamıyor malesef ve herkes senın gıbı anlayamıyor ve genellıkle bu boyle.senın ımkanların vardı anlıyordun az cok ama ya dıger hıc motosıklet kullanmayanlar ne yapsın alıpda bır cınlıyı en fazla 3 sen kullanıp sonra cope mı atsın verdıgı paraya mı yansın yoksa motorun actıgı masraflara mı yansın.onun ıcın en saglam kalıtelı olarak tek secenek var ybr cunku cbf bıle yag yakıyor hal boyle olunca butun sıklar elenıyor ve gerıye tek bır cevap kalıyor.YBR cunku her zaman kendını ıspatlamıs ve ıspatlamaya devam edıyor bununda onune kımse gecemıyor. çinlide motosikletdir iş gorur ama sahıbınıde kendını de yorar. çinlide ucuza alırsın parçayla kazandırırsın adamlara.onun ıcın bır kere ver 4.500tl yı sonra sat pıyasa degerınde kı en dusuk bu 3 yıl ıcınde 3.tl olur kı genellıkle pıyasası 3400 ıle 4200 arasında degısır motoruna gore ybrlerın.ıkıncı elde satarken deger kaybetmesı az pıyasası saglam motoru saglam konforlu sıfır tıtresımlı zaten bır marka Yamaha.onun ıcın Altın Çöpe Düşse Değerini Kaybetmez lafından ybr de nasibini alıyor.kimse uzulmesın kımsede kızmasın ama aklı olan her ınsan ve bırazda olsa motosıklet tecrubesı olan her ınsan anlar bu durumu yanı.sen 4.500 e alınca sanmakı cınlıler gıbı 2 ye alıp 900 e 700 satma ısı var. bunlarda 4500 tl verırsın ennn kotu ıhtımalle 3e 3200 tl ye satarsın en kotu ıhtımalle kı bu motordan motora degısır.zaten motoru ne ıcın alıon kendın ıcın alıon.senden kıymetlı mı arkadas kıy gıtsın paraya.ne ıcın kazanıoz parayı.al ybr kafan rahat gonlun hos olsun.o zaman butun cıncıler sana lambalarda soyle bakarlar ama anca havalarını alırlar..
    Tsubasa bunu beğendi.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şu çinlileri övenlere ne denir bilmiyorum.. ya ömrünüzde aldığınız çinliden başka bişey sürmediniz, yada bu işin bu segmentin kompedanını kıskanıyorsunuz.. hangisi ?
    motoru seven motor sürmekten keyif alan ve seyahat eden kişi kaliteye yönelir.. buda ybr 125 dir..
    kimisi parasına kıyamadığı için 4,290 lirayı vermez , gelip burada sümüğümü bile atmayacağım motoru över..kimiside gider ben kaliteyi tercih ediyorum sorun sıkıntı istemiyorum der yamaha ybr alır.. yahu arkadaş senin paran kıymetli 1,500 e motor alıyon sonrada
    şöyle iyi böyle iyi diye forumu kirletiyon, ee ben kerizmiyim de 4,290 verip kötü mal alacağım .. fikirlerinizi yazarken çelişmeyin, iki kere düşün bi kere yaz..

Motosikleti
    ENDURO
    ya mami senle veya baskası ıle tartısmak ıstemıyorum!

Akıl valii olmuş her insan bu farkı görür diyor ve sukunetımı korumak ıstıyorum

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:22 ----------

Sefa doğru demişssin adamım .

Siz Tofaş'ınızla uğraşmaya ve şu youtube dakı gıbı mercedes'i gecme hayallerine dalın dalın gitsin!.

Biz Mercedes'e bineriz, Kaliteyi ve Sağlamlığı biliriz.
    tartışmaya gerek yok iyi mal iyi malzeme pahalı olur, maliyeti ucuz olsa ucuza satılır zaten

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:42 ----------

herkes bütçesine göre alır, ama kıyaslama yanlış bence. ben çinli kullandım idare eder ama kalitelisi daha farklı oluyo yaşayınca anlıyorsun
    SİMSON bunu beğendi.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı deprogadias adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence de ybr yi bu kadar farklı kılan sadece ismi. ybr ile aynı fabrikada üretilen ybr parçalarının birebir uyduğu ybr gibi jianshe fabrikasında üretilen salcano wolf tan kimse bahsetmez. neden? çünkü adı salcano. 4 japondan biri değil.
    jianhse yamahanın yüzdesel olarak çogunlugunun sahip oldugu bir fabrika
    sanırım yüzde 65 filan
    bi yerde okumuştum bunu
    buradan cıkanlar ihraç edilirken istege göre yapılıyor
    yani motor direkt oradan satıcıya ulaşıyor
    misal şöyle diyeyim
    salcano wolf s yapılıyor orada
    ybryle her parcası aynı somunlarına kadar hepsi birbirine uyuyor
    oradan firmanın ismi basılıp salcano diye cıkıyor..
    birde sadece salcano değil ybr yle aynı aksama sahip olan
    bu söylediklerimin hepsi jianshe motosiklet firmasının motorları YBR de dahil
    işte sitesi http://www.jianshetrade.com/newproduct/sy.asp

ve hangi modeller hangisinin aynısı yazayım ;
    kadırga kd125 - jianshe js 125-6B modeli
    salcano wolf 125 - jianshe js 125- 6A modeli
    kanuni bora 125 - jianshe js 125- 6C modeli
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Honda CB 125 E

kardeşim tartışmak isteyen kim.Kymco gbi güzel bir markayı sıradan çinli gibi göstrysn üstne herkez akıl vali olmuş dyosun bu arada ben burda çinli motorsikletleri övmüyorum yanlış anlaşılmasın

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı MaMi_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim tartışmak isteyen kim.Kymco gbi güzel bir markayı sıradan çinli gibi göstrysn üstne herkez akıl vali olmuş dyosun bu arada ben burda çinli motorsikletleri övmüyorum yanlış anlaşılmasın
    Kymco evet cınlıler arasında ıyıdır fakat onunda taklıt eddıgı bır lider var elbet.işte bu yamaha . kymco dıger cınlılerden kat kat saglamdır ama sonucda cın malıdır ve bu ybr ıle kıyaslamaya dahı yetmez. Uzun lafın kısası şu ki Yamaha Çelik(maden)gibi çinliler ise mutasyon görmüş sert plastık gıbı.egrı oturalım duzgun konusalım işin aslı bu.lafı uzatmayada saptırmayada gerek yok.her şey kendi kategorısınde yarışa bılır ve herkes kendi kategorisindekilerle ilgilenmesi daha iyi olur.hiç tartışmayada konuşmayada gerek yok.

Motosikleti
    Demir At

bir kere alırsın rahat edersin ybryi
    sonuna kadar haklısın..
    adam sana 2900 den kakalıyor motoru
    oley motor aldım ybrden kar ettim vermem ona 4.5 diyosun
    adam parcada öyle bir geçiriyor ki sana aklın durur
    145 tl mondial driftin orjinal göstergesi
    110 tl orjinali ybr nin
    ve rialli nin a kalite kendi sayacı var 70 tl
    50 tlye de sayac var aynısı anlamazsın bile kalite farkını
    var mı çinlide bir başka alternatif
    seve seve alıcaksın o göstergeyi
    bi kere alırsın rahat edersin ybr yi
    adam dünya turuna cıkmış ybryle
    4 sene gezmiş her yeri
    varmı 125 cc klasmanında bunu yapabilen?
    ybr nin üst yöneticileri ybryle evereste cıktılar
    sorun çıkmadı hem ispatladılar motoru . hem reklam yaptılar..
    şimdi bunları bilen bi insan gidip ybr alıp binmez mi?
    ben şuana kadar bi tane ybrden şikayet eden duymadım..
    neden hala hala mondial kanuni asya sevdası avukatlıgı yapılıyor anlamıyorm
    adamlar yapmış işte tank gibi motor
    sezarın hakkı sezara
    yagını benzini bakımını 2000 de bir götür 2 saat servise baksınlar sonra devam yollara
    bence kıyaslamayın artık sacma sapan motosikletlerle
    SİMSON ve haojin2005 bunu beğendiler.
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Kymco evet cınlıler arasında ıyıdır fakat onunda taklıt eddıgı bır lider var elbet.işte bu yamaha . kymco dıger cınlılerden kat kat saglamdır ama sonucda cın malıdır ve bu ybr ıle kıyaslamaya dahı yetmez. Uzun lafın kısası şu ki Yamaha Çelik(maden)gibi çinliler ise mutasyon görmüş sert plastık gıbı.egrı oturalım duzgun konusalım işin aslı bu.lafı uzatmayada saptırmayada gerek yok.her şey kendi kategorısınde yarışa bılır ve herkes kendi kategorisindekilerle ilgilenmesi daha iyi olur.hiç tartışmayada konuşmayada gerek yok.
    Sen beni yanlış anlamışın yamahayla kymco yu karşılaştrmdm pulsarla ybr arasında benzerlk yok dedim farkedersn.

Motosikleti
    ENDURO
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu çinlileri övenlere ne denir bilmiyorum.. ya ömrünüzde aldığınız çinliden başka bişey sürmediniz, yada bu işin bu segmentin kompedanını kıskanıyorsunuz.. hangisi ?
    motoru seven motor sürmekten keyif alan ve seyahat eden kişi kaliteye yönelir.. buda ybr 125 dir..
    kimisi parasına kıyamadığı için 4,290 lirayı vermez , gelip burada sümüğümü bile atmayacağım motoru över..kimiside gider ben kaliteyi tercih ediyorum sorun sıkıntı istemiyorum der yamaha ybr alır.. yahu arkadaş senin paran kıymetli 1,500 e motor alıyon sonrada
    şöyle iyi böyle iyi diye forumu kirletiyon, ee ben kerizmiyim de 4,290 verip kötü mal alacağım .. fikirlerinizi yazarken çelişmeyin, iki kere düşün bi kere yaz..
    Cok doğru kardesım.
    Bizim buralarda bir laf var "Yarası olan gocunur" diye yanı yarası olan ha bire diken ustunde dans etmeye kalkar.sizin yaptıgınızda bu abi.ne yaparsanız yapın ybr yı kotuleyemez ve dıger cınlılerle aynı kefene koyamazsınız.zaten ybr yı yasamadan gormeden dokunmadan anlayamazsın.aşk gıbıdır ybr.zaten o gozu dolduran o şehvetli duruşuylada adamın gonlun kabartmaya yetıoda artıoda.goruntu hersey demek degıldır.motoruda saglam olacak.bu saydıgımız ve sayacagımız bır cok ozellık bu motorda var ağabi. onun için ybr 4/4 'lük ve tartışılmaz kılanda bu ya motoru.onun için göz var nizam var.

bir kör olan(bakıpda anlamayan) anlamaz bu ybr'den bir de çekemeyen haset olan insanlar anlamamaya çalışırlar ybr'yi.

Motosikleti
    Demir At
    Ybr 125 Sınıfının Rakipsiz Lideridir
    Diyeceksiniz Cbf 150 o ayrı bişey aynı sınıfa konmamalı..
    Cb 125 e kıyaslanmaz zaten ondan hiç bahsetmeyelim
    honda adını kirletti
    sundiro firması yüzünden...
    # motosikletle.blogspot

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir kere alırsın rahat edersin ybryi
    sonuna kadar haklısın..
    adam sana 2900 den kakalıyor motoru
    oley motor aldım ybrden kar ettim vermem ona 4.5 diyosun
    adam parcada öyle bir geçiriyor ki sana aklın durur
    145 tl mondial driftin orjinal göstergesi
    110 tl orjinali ybr nin
    ve rialli nin a kalite kendi sayacı var 70 tl
    50 tlye de sayac var aynısı anlamazsın bile kalite farkını
    var mı çinlide bir başka alternatif
    seve seve alıcaksın o göstergeyi
    bi kere alırsın rahat edersin ybr yi
    adam dünya turuna cıkmış ybryle
    4 sene gezmiş her yeri
    varmı 125 cc klasmanında bunu yapabilen?
    ybr nin üst yöneticileri ybryle evereste cıktılar
    sorun çıkmadı hem ispatladılar motoru . hem reklam yaptılar..
    şimdi bunları bilen bi insan gidip ybr alıp binmez mi?
    ben şuana kadar bi tane ybrden şikayet eden duymadım..
    neden hala hala mondial kanuni asya sevdası avukatlıgı yapılıyor anlamıyorm
    adamlar yapmış işte tank gibi motor
    sezarın hakkı sezara
    yagını benzini bakımını 2000 de bir götür 2 saat servise baksınlar sonra devam yollara
    bence kıyaslamayın artık sacma sapan motosikletlerle
    tusubasa ne 2000 km de bakımı çinli mi bu el kitabında 6000 km de bir bakım yağ değişimi denmiş 2000km de yağ değişimi bence gereksiz masraf
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    ENDURO
    Sen beni yanlış anlamışın yamahayla kymco yu karşılaştrmdm pulsarla ybr arasında benzerlk yok dedim farkedersn.
    her neyse..

Motosikleti
    Honda CB 125 E
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr 125 Sınıfının Rakipsiz Lideridir
    Diyeceksiniz Cbf 150 o ayrı bişey aynı sınıfa konmamalı..
    Cb 125 e kıyaslanmaz zaten ondan hiç bahsetmeyelim
    honda adını kirletti
    sundiro firması yüzünden...
    Sundiro naptı sana

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tusubasa ne 2000 km de bakımı çinli mi bu el kitabında 6000 km de bir bakım yağ değişimi denmiş 2000km de yağ değişimi bence gereksiz masraf
    abi bende kullandım ybr
    şanzıman motor aksamı saglıgı için benzinden filan daha önemli yağ
    1500 km de bir güzel bir yagla değiştirilmeli
    bakımı 6000 kmde bir yapmak mantıklı olabilir =)
    hatta yagsızda gider ybr
    Sundiro naptı sana
    bu çinli japon motosikletleri yüzünden çince japonca ögrenecem
    http://www.honda-sundiro.com/huodong/
    al sana cb 125 e :D
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)