Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

gts evo 250 aliyorum yardim lutfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Arkadaslar basliktada belirttigim gibi acil yardima ihtiyacim hakkinda hicbir bilgiye sahip olamadigim bu motoru almak uzereyim teknik konuda bana bilgi verebilecek arkadaslara ihtiyacim var bu arada evo 250i degil evo 250 2006 model nasil bir motordur evoi le arasinda goruntu ve enjeksyon disinda bir fark varmidir forumda bu motorla ilgili paylasim basligina denk gelmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    bizim arkadaşta var çokta memnun. tamircin bu konuda ne diyor. ben ilçedeyim scooter kültürü yok. dolayısı ile ustalar scoter görünce hayalet görmüş gibi korkuyorlar.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Eski modellerde ( enjeksiyonsuzlarda) yakıt sarfiyatı çok fazla. Yenilerde ise plastik aksam kalitesi ve işçiliği zayıf.(eski modelleri bilmiyorum)
    Yeninin max hızı 145 ve oldukça seri.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Yarin tamircime goturcem. Motora bakicak ama ben sole bi kullandim motoru gazi actigimda hic ole soledikleri gibi seri olmadigini gordum hatta motor gaz yemiyo hissi veriyo insana sanki bi aksilik var gibi hissettim sahibi bunlar bole dedi biraz hizlaninca cok iyi uzuyo ama kalkista cok sakin kalkiyo dedi

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:19 ----------

ve on kisim lakaya girince cok sallandi ve ses yapti iceride bi parca kirikmis gibi geldi. Bende er5 var onunla takas edicem uzerine biraz alicam

---------- Post added at 22:24 ---------- Previous post was at 22:21 ----------

Yakit konusunda adam cok ic acici konustu cok tasarruflu oldugunu soyledi 75 liraya ~stanbula gitmis izmir istanbul arasi 600 km yani bu rakam iyi gibi geldi bana yoksa eleman salliyo mu

Motosikleti
    Yamaha MT25
    arkadaşlar kullanıcı var mı acaba bi yardım edin biraz bilgi verirseniz çok memnun olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)