Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motosiklet sürerken müzik dinlemek

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr250r
    Yoğun olmayan şehirler arası yollarda muthiş bir zevk. Şehiriçi tavsiye etmiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    supporter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende dınlerım yols ama tek kulaklık takarım sureklı acıktır yola konsantre ol o orada ole calsın dursun uzun yolda zevklı oluyor ama dıkat x2 x3 olmak zorunda!
    Kasksız gezen babam olsa yüzüne bakmam !
    Bizim evde son lafı ben söylerim ' Peki Hanım'

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı emreaydin69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoğun olmayan şehirler arası yollarda muthiş bir zevk. Şehiriçi tavsiye etmiyorum
    bencede denemedim ama şehiriçi çok tehlikeli olur herhalde amam ses fazla açık değil dışarısını duyulabilecek şekilde ise ne olur bilemem denemek lazım

ugur377 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Şehir içinde gereksiz ve tehlikeli oluyor arkadaşların dediği gibi ancak şehirler arası yollarda gayet zevkli

Ancak ben canım sıkkın değilse kullanmıyorum, yolu, çevreyi, motoru dinlemeyi daha çok seviyorum.

ilkervirlan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2012)
    Daha çok şehirler arası yollarda motosiklet kullanıyorum. Kulak içi çift kulaklıkla, motorun, rüzgarın ve trafiğin sesini bastırmayacak bir ses seviyesiyle, sabahları işe giderken Show Radyo'dan Nihat SIRDAR'ı dinliyorum. Sürüş zevkim artıyor. Bunun dışında sürüş sırasında MFÖ çok keyifli bir yolculuk yapmamı sağlıyor.

nefretxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki gsxr-1000 l5 -Honda cbr 250 2013
    Son 2 sefer köye gidip gelirken kulaklık ile müzik dinliyorum.Bilmiyorum ama beni daha çok yola bağlıyor dikkatim yola bakışım daha bir aydınlanıyor motosikletimde tek silindir olmasına rağmen sesi daha tok çıkıyor gibi algılanıyor

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Şehirlerarası yollarda Midland BT Next İntercom ile telefonumdaki müzikleri dinlerim.(Kaska monteli yassı hoparlörler ile dış sesleri duymak mümkün) Şehir geçişlerinde radyo kanallarını açıyorum. Genelde slow müzikleri tercih ediyorum. Benim için müzik uzun yolda olmazsa olmazlardan biridir. Ama mutlaka düşük ses seviyesi ve kafa patlatacak müzikler yerine slow müziklerle...

zizulander - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu aralar mecburen otomobil
    Şöyle bir şeyler deneyebilirsin

http://www.59saniye.com/motorize-rock-grup/
    Motosiklet üstünde itlik yapmak çok zevklidir, fakat bu itliğin bütün motosiklet camiasına zarar vereceğini aklınızın köşesinde tutun.

oğuzhankaçar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben müziksiz yapamıyorum artık. kulaklıkla müzik zaten trafiğin o gürültüsü kapatmıyor ama biraz kısık sesle dinlemek daha faydalı

Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (2011)
    Bende alıştım müzikle sürmeye, zaten iphone ve iphoneun kendi kulaklığı birlikte çok ses vermiyor. Dışarıdan gelen sesleri %50-70 civarı azaltabilir. Amma ve lakin, araba kornası, hızlanan motor, ve havlayan köpek gibi kulağınızın içine tecavüz eden sesleri %95 oranla duyabiliyorsunuz.

Onun dışında, ufak tefek sesleri duymanız zor. Bu ufak sesler sizin bir yandan çevrenizi daha iyi kavramanızı sağlayabilir. Duyma yetinizi azaltırsanız etrafınızda ne kadar insan var, yola atlayabilecek ufak bebeler var mı, arkanızdan bir araç size yaklaşıyor mu gibi temel sorunlara karşı tedbirsiz kalırsınız.

Sonuç olarak, eğer ki müzik dinliyorsanız bu sizin duyma yetinizi %50'den daha aşağıya indirmemeli.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)