Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet seçimi için tavsiyelerinizi bekliyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    merhaba ben bi ay içerisinde kendime bir motor almayı düşünüyorum.
    motosikleti taksitle alacağım. alacağım motorun fiyatı 1,5-2000 ytl civarında olacak. yani tabiki çin olacak

benim şu an düşündüğüm model asya nını AS 125 T modeli hem klasik görünüşü hemde yakıt tasarrufu açısından
    bu motor şu an uygun gibi gözüküyor. bide lacağım motor beni 3 sene götürmeli die düşünüyorum. bi de bakım masrafları nasıl olur konusu beni düşündüren.

forumdaki asya motor yorumlarını okudum daha farklı alternatifler varsa veya da bu motor hakkında tavsiyeleriniz varsa bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    As 125 t yi bir çok arkadaşa tavsiye ettim zaten kendimde kullandım performansı tatmin edici görünüş mükemmel ... belki ben 1998 de çıkan honda shadow scootere hayran olmuştum buda onun tıpatıp aynısı ordan iz bırakmış olma ihtimali yüksek arkadaşımda var ...hatta şu an benim kapımın önünde duruyor.. yedekparçası bol ve ucuz bir alet tabi işçiliği çok iyi değil ama bu paraya alınacak iyi bir motor...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    As 125 t yi bir çok arkadaşa tavsiye ettim zaten kendimde kullandım performansı tatmin edici görünüş mükemmel ... belki ben 1998 de çıkan honda shadow scootere hayran olmuştum buda onun tıpatıp aynısı ordan iz bırakmış olma ihtimali yüksek arkadaşımda var ...hatta şu an benim kapımın önünde duruyor.. yedekparçası bol ve ucuz bir alet tabi işçiliği çok iyi değil ama bu paraya alınacak iyi bir motor...
    BBRR'ye ek olarak bakım masrafları scooterlar için şehir ve marka değişikliğini göz önüne alırsak 40-60 ytl arsında değişiyor.
    Umarım en kısa zamanda motoruna kavuşursun
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler