Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Arifa Günü yaptığım Kaza! Tutanak ve Resimleri Kim haklı çıkar?

Motovento
    REKLAM ALANI
    warlike41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsn kardesm, öncelkle sende birşey olmaması sevindirici. bence dert etmene gerek yok benm kazama çok benziyor sucu tamamen karsı tarafa verdiler benm çarptıgım adamda yalan yanls seyler yazmıstı ama ona hiç bakmıyorlar için rahat olsn,ama bu eksper bilmemne olayları biraz uzun sürüyor ben hala beklyrm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Öncelikle geçmiş olsun.
    Diğer arkadaşlarında bilgisi olsun isterim. Hiç bir zaman detayları atlamayın. acele etmeyin. sakin kafayla düzgün bir tutanak yazın. Mümkünse anlaşılır olsun.
    Yaralanma varsa kesinlikle yazın. Elinde 3 dikiş var. hemen yaralanma olarak yazacaksın. Birde motoruma çarptı değilde keşke önüme aniden aracını kırdı yazsaydın.
    Neyse nerden bakarsak bakalım suçlu adam gözüküyor. Kamera kayıtlarına gelince, düzgün bir şekilde, vatandaşların huyuna giderek, kaza geçirdim. Kamera kopyasını almam yada cep telefonuna görüntü üzerinden kayıt almam mümkün müdür diye sor. hatta oranın güvenlik görevlisi değil. yetkili biri olsun. İnsan kaynakları olabilir. Vermeseler bile kızıp ateş püskürme, teşekkür et ayrıl. Neden ? Çünkü inat edip görüntüleri silebilirler. Mahkeme yolu ile istersin.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Tahmin ettiğim gibi sigorta şirketleri karşı tarafın kusurlu olduğu şeklinde karar vermiş, geçmiş olsun.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Abi benzer bi olay benim basima geldi kisaca ozetleyeyim
    evime 100 m kalmisken park halindeki polo arac U donusu yapti aniden karsi seridekadar gecmeme ragmen kurtaramayip on camurluktan carptim senin olayin aksine polisler kazaya el atti
    kask var ehliyet var (cezalari ayri oldugu icin soyluyorum) motorun aydinlatmalari calisiyo kaza sonrasi bile ve sucu 8 uzerinden 8 le otomobil surucusune verdiler
    abi keske oto parka cekilme pahasina polislere biraksaydin o zaman anlardi dunyanin kac bucak oldugunu
    eger kamera goruntusunu alabilirsen ki alabilirsin bence elinde herseyi kanitlayacak gerkli kanit olacaktir
    bu sayede butun masraflarini cikartabilirdin haklilik davasi sonuclandiktan sonra maddi tazminat davasinda butun masraflari cikartirdin
    bu arada sigortadan yararlanacaksan karsi tarafin hastane raporlarindan fotokopi al ozellikle alkol olup olmadiginin altini cizerek iste
    gecmis olsun

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese teşekkürler, kamera kayıtlarını binbir türlü yokuşa sürme karşısında alamadım!
    Fakat bugün tramer sonuçlandı ve karşı taraf %100 hatalı bulundu.
    Servis 2000tl masraf listesi çıkardı,malesef motosiklette anlaşma olmadığından, önce bu 2000tl benim cebimden çıkacak sonrasında sigorta onaylayıp 2000tl yi hesabıma yatıracakmış.
    Yine Türkiyede motosiklet kullanmanın cezasını çekiyoruz.Kazayı arabayla yapsaydım, yapacağım tek şey servise bırakıp sıfır aracımı teslim almak olacaktı.fakat.Şimdi sigortadan paramı kurtarmakla uğraşacağım büyük ihtimalle...
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Hayırlısı olsun aynı şeyi bende yaşadım motor hasarı 300 tl civarıydı aldım motoru ücreti verdim 1 ay sonra tam hesabıma yatırdılar parayı.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    1 aydan fazla zaman geçmiş, kim haklı çıktı ???

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Ali Feyizoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese teşekkürler, kamera kayıtlarını binbir türlü yokuşa sürme karşısında alamadım!
    Fakat bugün tramer sonuçlandı ve karşı taraf %100 hatalı bulundu.
    Servis 2000tl masraf listesi çıkardı,malesef motosiklette anlaşma olmadığından, önce bu 2000tl benim cebimden çıkacak sonrasında sigorta onaylayıp 2000tl yi hesabıma yatıracakmış.
    Yine Türkiyede motosiklet kullanmanın cezasını çekiyoruz.Kazayı arabayla yapsaydım, yapacağım tek şey servise bırakıp sıfır aracımı teslim almak olacaktı.fakat.Şimdi sigortadan paramı kurtarmakla uğraşacağım büyük ihtimalle...
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aydan fazla zaman geçmiş, kim haklı çıktı ???
    Arkadaşım..2 üstte arkadaş bunu yazmış....
    Hiç dikkatini çakmedi mi?...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım..2 üstte arkadaş bunu yazmış....
    Hiç dikkatini çakmedi mi?...
    Onu mesajı yazdıktan sonra gördüm ama 1 ay geçmiş motor yapıldı mı arkadaş parasını sigortadan alabildi mi böyle soruları da kapsayabilir o mesajım

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    hadi geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Hiç merak etme sigorta şirketinden alırsın paranı sorun olmaz,ben 2007 de 3 bin tl ye yakın para aldım,hesabıma yattı. bide ben hasar ücretini kredi kartına 10 taksit böldürdüm, bir ay sonra sigorta şirketinden nakit aldım =) binevi sıfır faizli kredi =)
    Karadeniz - Giresun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)