Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Revir mont alıcam kullanalar bilgisi olanlar bilgi verebilr mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:31 ----------

[/COLOR]

lan bide konuşma be senin için o kadar koşturdum ettim her şeyi yaptım hala konuşuyon boş boş madem kıçı kırık bi mont bu kadar lazımdı alacaktın 1 ay oldu kafadan hani nerde aceleydi illa alman lazımdı nolduuu ehliyetsiz ta nerlere gittim lafa geldimi herkes babayiğit canım biz para basıyoz demi yakalansak cezayı ödicen mi yok değermi yok koşturduğum bana kalıyo işte*** korkusu kaç kere yanıma geldin lafa geldimi konuş

bişey demiyom artık
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    39nn600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    bende revit devil mont almıştım içinde ayrıca yağmurluğu çıkıyor içliği çıkıyo yani iki kat içlik var hepsini çıkarınca tam yazlık oluyo sıcak havalarda denedim terletmiyo hava kanalları var bence revit iyidir korumalarıda gayet sağlam tavsiye ederim

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Mont iyi olabilir ama fiyatı biraz yüksek. Marka sonuçta, normaldir. Arkadaşta da revit varmış, kaza yapmış. Toprakta çok yavaş hızda düşmüş, en fazla yarım metre sürüklendim diyor. Dün gördüm kolu baya kötü olmuştu, kırılmadığına dua ediyoruz, dirsek korumalığı işini yapmış ama hemen üstündeki kumaş anında paralanınca direk ciddi zarar görmüş. Marka genel olarak işçilik adına iyi ama böyle durumlar da olabiliyor demekki
    #sürenadam

gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    ya memo ehliyetsiz motora bin diyen benmiyim ... kendin biniyon kendin geziyon gittigin gezilere benmi geliyorm ... sen kendin gidiyon gitme bilader banane koşuşuturpta cokbi halt yedin valha yaa koşuşturmaya geldimi bilader bunun lafını yaptırma bana serwise gitceginde nasıl yapcam gel diye mızıklıyordun saydırma bunları varsa problem msnden konuşak burada boşuna germe ortamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

yorumlar için teşşekürler arkadaşlar yorumları bekliyorum özellikle yagmurlu ve soguk havalarda nasıl ?
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya memo ehliyetsiz motora bin diyen benmiyim ... kendin biniyon kendin geziyon gittigin gezilere benmi geliyorm ... sen kendin gidiyon gitme bilader banane koşuşuturpta cokbi halt yedin valha yaa koşuşturmaya geldimi bilader bunun lafını yaptırma bana serwise gitceginde nasıl yapcam gel diye mızıklıyordun saydırma bunları varsa problem msnden konuşak burada boşuna germe ortamı

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

yorumlar için teşşekürler arkadaşlar yorumları bekliyorum özellikle yagmurlu ve soguk havalarda nasıl ?
    bişey demiyom ok sen haklısın konuşma
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    lan kes delikanlı ol biraz yaa işini görmedik diye böylemi olduk

Nejat 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende rewit armode ve venomun montları var kullanmaktayım ve üçündende memnunum.tek artı yanı benim için giyip çıkartmak diğer montlardan kolay başka bi avantajını göremedim.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gk070 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan kes delikanlı ol biraz yaa işini görmedik diye böylemi olduk
    olm cins cins konuşup durma senden bişey mi isteyen var ne istemişim ben senden kendi kendine tribe girme msn de konuşalım diyon konuşalım meşgul etme bari ortada bi b*k yok neyin tribi bu

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bende mont hakkında ne kadar çok şey yazılıp çizilmiş diyodum. Bi açtım konuyu, konu, konudan çıkmış, kavgaya dönüşmüş.
    ben mont almaya karar verdikten sonra 1 hafta içinde yamaha-kawasaki bayinden gidip aldım. Uzatmayın, kavgada etmeyin.
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    bende revit air mont var. Sırt koruması yok denecek kadar ince yani. Ben ekstra sırtlık aldım. 170 tl verip. Yani kışlığında da pek tatmin edici bi görüntüsü yok. O reviti de 2. el almıştım yoksa 300 tl lik bir mont değil o bence. CE belgeli korumaları var diyor da bana göre hiç tatmin edici bi özelliği yok. Tüm montlarda omuz ve dirsek koruması zaten var bişekilde. 400 vermeye değer mi ? Sırtlık koruması bu şekilde olduğu için değmez bence. Sende benim gibi 200 e mont + 170 e sırtlık al rahat et. sevgiler
    Everybody can't be motorcylyst...!

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olm cins cins konuşup durma senden bişey mi isteyen var ne istemişim ben senden kendi kendine tribe girme msn de konuşalım diyon konuşalım meşgul etme bari ortada bi b*k yok neyin tribi bu

ya bırak kot alsaydık bizden kralı yok nese bos lafları bıkra burayada bi daha yazı yazma pls

bu türkiyede revit apollo diye bir sürü mont var anlamadım yabancı sitelerde pek yok bu

S3cond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Konu 2012 den kalma ;D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)