Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu işler böyle yürüyormuş

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    1-2 hafta önce bulunduğum semtteki bütün sürücü kurslarını gezmiş,aralarından fiyat ve kalite olarak en uygun bulduğum kurumla B+A2 ehliyet için 1,500 tl'ye anlaşmıştım.
    Eylül ayının kontenjanı dolduğu için ekim ayına kayıt yaptırmayı planlıyordum.Fakat arkadaşlarımın ve açtığım konuya yorum yapanların '1500 tl çok en fazla 1200tl' demesi üzerine
    huylanıp kursla 2.görüşmeye gitmiştim.Bana bir sürü masraftan bahsetti,inanın yarısını anlamadım bile. Şimdi 2 gün önce aynı kursa bir tanıdığımla gittim.Kursun sahibiyle yakın arkadaş olduğu için adam bir anda boyut atladı resmen.Benden 1,500 tl isteyen adam bu sefer her şeyi 1000'e kaparız işimiz bu' gibi cümleler kullanmaya başladı. İnanın hayret ettim.Kursa kayıt yaptırmaktan da vazgeçtim. Babamın arkadaşının tanıdığı bir başka kursa gideceğim,orası da 1000 tl istiyormuş,eğitim verebilecekleri motosikletleri de varmış.Yani bir şeyleri kolay yoldan halletmek için illa araya tanıdık mı sokmak gerekiyor? Bu işler böyle yürümemeli..
    K.o.nay ve deniz best bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Sadece kurs parası kaç lira bu önemli diğer şeyler zaten belli B 400 e A2 ye 150 tl kurs parası verdim ben diğer trafik felan zaten belli
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Eee torpill :D Benim kursum 300 tl yazdı herkezi ben 225 e yazıldımm..Tanıdık işte..
    Kiraz'' bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece kurs parası kaç lira bu önemli diğer şeyler zaten belli B 400 e A2 ye 150 tl kurs parası verdim ben diğer trafik felan zaten belli
    Bunu daha konuşmadım sadece babamın arkadaşı söylemiş ne kadar hevesli olduğumu,adam da net bir şekilde 1000 tl,o da senin hatırına demiş. Arada 500 gibi bir fark oluşması benim tuhafıma giden. Şimdi gideceğim kursu demiyorum. Tanıdık diye 500 tl indirim bana bile yapılacak olsa düşündürüyor,askeri ücret 700 lira ülkemizde,millet boşuna çalışıyor o zaman

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı Kiraz'' adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunu daha konuşmadım sadece babamın arkadaşı söylemiş ne kadar hevesli olduğumu,adam da net bir şekilde 1000 tl,o da senin hatırına demiş. Arada 500 gibi bir fark oluşması benim tuhafıma giden. Şimdi gideceğim kursu demiyorum. Tanıdık diye 500 tl indirim bana bile yapılacak olsa düşündürüyor,askeri ücret 700 lira ülkemizde,millet boşuna çalışıyor o zaman
    en sağlıklı biligiyi size gelişim sürücü kursundan ibrahim alan verecektir

bir arayıp bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederim

http://www.gelisimsurucu.com/
    Kiraz'' bunu beğendi.
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    İrtibata geçeceğim,teşekkür ederim

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    kiraz ) bak 1000tl oluyor işte negüzel bak)) sen neyaptın 1500verecem dedin
    sizin oralar cok ucmus fiyatlarda hakikaten ucuk ama inş simdi hakkıyla alırsın ) basarılar sana
    Kiraz'' bunu beğendi.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kiraz ) bak 1000tl oluyor işte negüzel bak)) sen neyaptın 1500verecem dedin
    sizin oralar cok ucmus fiyatlarda hakikaten ucuk ama inş simdi hakkıyla alırsın ) basarılar sana
    1000 tl yapana kadar 1000 takla attım ama haha savunun heeey ben geliyoruuuum ! Bulamasaydım 1,500 tl vermek zorunda kalıcaktım harbiden şaka gibi.
    Parayı biriktirmek için günde 12 saat ayakta dikildim,para kazanmak hiç kolay değil umarım herkesin bir dayısı olur bu hayatta,malum işler böyle..

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    benım dayıya ihtiyacım yok hosuma gıden fıyatı söylerimalırım)) ama önce tabı arastırırım sorarımsonra derım pıyasa bu işine gelırse oda zaten mecburen tamam diyecekdaaa) hadi al habu ehliyetida senda kurtul bizda kurtulalum)) para kazanmak tabıkı kolay deıl memleketımızde ama harcamak cok basıt dime))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Senle pazarlık yapılmaz Gerçekten artık kafayı yiyeceğim bir an önce alıp kurtulmak istiyorum,her şey hazır ben ehliyeti bekliyorum bu tıpkı dolaptaki pasta için ezanı beklemek gibi
    Allah herkese yardım etsin,böyle belirsiz saçma sapan işler arasında millet nasıl zor durumda kalıyor,ahh ah..

İş hayatı için Neyi bildiğinden değil, kimi tanıdığın önemli diye bir söz vardır. Türkiye için oldukça geçerlidir.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Keşke zamanında tekrar kursa daha yazılsaydım. Fiyatlar amma da çok artmış.
    A2 + B + G almıştım. D E + F sınavını cep telefonu muhabbetine kavga edip terk etmiştim. Keşke o zaman tekrar girseydim
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

BEN DE ANKARA TUNALI DA Bİ KURSA KAYIT OLMUŞTUM B SINIFI EHLİYET İÇİN ADAM TANIDIK DİYEİNDİRİM YAPTIM DEDİ TÜM MASRAFLARIYLA BERABER 1000 TL Yİ BULDU VE SÖYLEDİĞİ HİÇBİ ŞEYİ DE ANLAMADIM. AYRICA EMNİYETE EHLİYET İÇİN ÖDENİCEK HARÇ HARİÇ 1000 TL!!! ALDIĞIM EN PAHALI DERSTİ:-)

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Yok sana ehliyet mehliyet
    Kiraz'' bunu beğendi.
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Her şey bir an önce bitsin,Allah herkese bir dayı bana da bir a2 ehliyet nasip etsin diyorum Amin,bu kadar

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Her şey bir an önce bitsin,Allah herkese bir dayı bana da bir a2 ehliyet nasip etsin diyorum Amin,bu kadar
    Aynen katılıyorum allah sana a2 b ve motor, bizlerede dayı nasip eylesin....
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum allah sana a2 b ve motor, bizlerede dayı nasip eylesin....
    Dayımla motoru değişmeye ne dersin?

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    a2+b herşey dahil yani hepsi dahil 1.400 Antalya'dayım

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Dayımla motoru değişmeye ne dersin?
    Dayının özellikleri neler? Ona göre belki değişiriz... :D

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    tuttuğunu öpüyor bizim milletimiz.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)