Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

fuardan mont,kaks,eldiven,bot aldım.nasıl???

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bunlarda fuardan aldıklarım arkaşlar..fiyatlarınıda yazıyorum merak edenler ve alıcak için ,ona göre pazarlık yapın.bu arada söylemeden geçemeyiceğim 110euro etiketi olan bir elidiveni 80 ytl ye alabiliyorsunuz.bir örnek daha veriyim;150 euro etiketli botu 140 ytl ye alabiliyorsnuz.fiyatları şişirip indiriyolar haberiniz olsun

Spyke mont,içi çıkabilen full korumalı vs..etiket fiyatı 195euroydu,180ytl ye aldım

kaskım nasıl?? :o 450 ytl

botum.SİDİ marka 140 ytl

eldiven SHOMY marka.80ytl

+ufo dizlik,kask kilidi aldım. nasıl beğendinizmi? iyi yorumlarınıza açığım ,lütfen kötü yorum yapmayın ,üzülürüm
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuh diyorum bu kadar pazarlık payı olmaz buna resmen dolandırıcılık denir..
    Buarada aldıkların çok güsel zevkli ve kalite şeyler..hayırlı olsun
    150€ etiketli bot=243 ytl nasıl oluyoda 140 ytlye iner madem böyle bir opsiyonunuz var neden fiyatlarınız adam akıllı değil ....
    özellikle sidi çok iyi bir markadır yurtdışında tutulan markaların başında gelir 4 sene önce ingiltereden gelmişti bana hala taş gibidir
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    hayırlı uğurlu olsun.umarım aktif olarak işine yaramaz(düşmezsin yani demek istiyorum)güle güle kullan

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ,lütfen kötü yorum yapmayın ,üzülürüm
    kask shoei en iyi 3 e kafadan girer
    bot sidi o da sınıfında ilk 3 e kafadan girer
    eldiven shomy kalite bir eldiven
    bunlara zaten kötü yorum yapacak olan bu işten anlamıyodur...
    Hayırlı olsun git en kalitelilerini al deseler herhalde bunlar olurdu benim seçimlerim
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    sen beenip almışsın kim ne yorum yaparsa yapsın niye o kadar takıyorsun kii boşveeerrr bence hoş güle güle kullan allah bana da nasip etsiiiiinnnnn
    ...............

armagan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 R
    selam arkadaşlar
    ben de bugün bir mont sordum 300 euro dedi görevlinin biri, daha sonra diğer görevli bana fiyat vereni gizlice haşladı bana sormadan fiyat söyleme diye)
    çoğu eşyanın üzerinde etiket bile yok, acaip laçka bir organizasyon. bazı standlara bakıyorum satılamamış eşyaları toplamışlar sanki

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun, kazasız sürüşler... bende fuardan airoh sv55 kask= 150 ytl, ixon mont 200 ytl, eldiven= 25 ytl, ufo dizlik=45 ytl ve ufo uzun sırtlı= 80 ytl aldım. tzbi bunlar indirimli fiyatları. fuar fiyatlarından indirttim.
    "İnsanların sizden neler beklediği değil, sizin kendinizden neler beklediğiniz önemlidir." N.F.ERES

ne güzel yorumlar cok saolun gercekten.bunları 1 kere alıcagım ıcın en ıyısı olsun dedım. darısı herkezin basına.hayırlısıyla haftaya motorumu da alıyorum.

dediğim gibi fiyatlar böyle!bu nasıl kar imajı ise adamlar bi anda böyle düşüveriyor.
    cok sıkı pazarlık yapın ve butun standları en az 3-4- kere gezin.tekrar tekrar fiyat alın.bana bir tanesi "son fiyat" muhabbetini tam 3 kere yaptı.
    taktık şudur;"yandaki mağaza bu fiyata bıraktı" deyince hemen iniyolar.yalan değil ama gerçektende birbirlerinnin fiyatlarını duyunca indiriyolar

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    yuh be kardeşim bu kadarda pazarlık payı olur mu ya.. ben alıcı olarak 150 Euro'luk malı 140 YTL olur mu demeye utanırım valla.. ama demek ki utanmamak lazımmış adamlar resmen kazıklıyorlar bizi.. hala kar ettiklerine göre.. o 150 Euro'luk bot 50 Euro'ya geliyo demek bu herife (belki de daha ucuz)..

valla ben 140 ytl olurmu dıye sormadım. bunun fıyatını bıraz dusur diyince zaten ınıyolar hemen.ardından son fiyat nedır dıyosun ,dusurduklerı fıyattan 50ytl yıne ınıyolar.olay budur. bu işte acayip kar var..

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yalnız bana o aldığın kask hiç gerçek 'shoei' gibi gelmedi. Senin o kaska 450 ytl vermiş olabileceğini düşünmüyorum. Herşeyin taklidinin yapıldığı günümüzde liste fiyatlarından o kadar aşağıya inen mala daha şüpheci yaklaşın derim.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

haklısında, aldıgım yer mahalle arası tezgah veya pazar alanı degıldı.bunun gıbı 10 tane daha vardı,yanlarında arailer vardı.hani belki arasından gelirde beni bulur onu bılmem ama etiketi,vizörün üzerinde seri numarası fln herşeyi var.
    fuardan alıcak olan arkadaslar varsa bence hıc dusunmesın

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayyırlısı olsun şimdi sıra motoru yenilemeye geldi desene
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    Arıyor
    kask bana da gerçek Shoei'ymiş gibi gelmedi malesef.. 2move, sen o kaskı bilen birine göster bence..

ben en iyisi 1-2- foto daha cekıp koyayım

Motosikleti
    Arıyor
    valla iyi olur... şöyle alttan üstten... fotoğraflardan da bize öyle geliyor olabilir tabi ama ne bilim ilk gördüğümde boyası falan garip geldi...

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı
    haklısında, aldıgım yer mahalle arası tezgah veya pazar alanı degıldı.bunun gıbı 10 tane daha vardı,yanlarında arailer vardı.hani belki arasından gelirde beni bulur onu bılmem ama etiketi,vizörün üzerinde seri numarası fln herşeyi var.
    fuardan alıcak olan arkadaslar varsa bence hıc dusunmesın
    Haklısında işte malesef burası Türkiye orayı bile pazar alanına çevirirler niyet önemli mekan değil. Özellikle siteyi girip biraz modellere baktım ama üzgünüm o kaskın orjinal olmama ihtimali büyük. Sende gir bak hiçbir modelinde bu tür amblem yok. Üstelik buradan bile belli oluyor malzeme kalitesi, üzgünüm.

http://www.shoei-europe.com/en/swf_p...egory=fullface
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

guzel

hayirli olsun kardesim..uzerinde eskisin insallah....
    bu arada shoei kask

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR

guzel

hayirli olsun kardesim..uzerinde eskisin insallah....
    bu arada shoei kask sakaklardan biraz sikar oda bas agrisi yapmisti bende umarim sende olmaz....

Motosikleti
    Arıyor
    @BIYIKLI nın dediği doğru, üzerinde o şekilde SHOEI yazısı olan bir model yok.. belki kask eski modeldir.. Model numarasını biliyo musun 2move?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler