Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

fuardan mont,kaks,eldiven,bot aldım.nasıl???

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ömrümü yediniz resmen.bu gece kimse yatmasın rica ediyorum.bu işi çözelim...
    vizörde MODEL:CX-1 YAZIYO

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    şimdi oldu sanırım fotoğraf biraz yanıltıyor insanı.. güle güle kullan. model adını biliyo musun, vizörün üst köşesinde ne yazıyor?

hımm.. CX-1, kaskın değil vizörün modeliymiş.. araştırmalarım devam ediyor

http://www.kneedraggers.com/details/...-SHO-CX1C.html

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 2move adlı üyeden alıntı
    ömrümü yediniz resmen.bu gece kimse yatmasın rica ediyorum.bu işi çözelim...
    vizörde MODEL:CX-1 YAZIYO
    Aman hocam niyetim bu değildi ben görüşümü yazdım. Herhangi bir aksilik olursa yarın fuarın son günü gider geri verirsin. Hani bana alınma gerçekse zaten sorun yok.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Arıyor
    tabi 2move, eğer öyle bir durum olursa sonuçta faturalı bir ürün almışsın hiçte kullanmadın gidip geri verme hakkın var.. 450 ytl az para değil..

Kaskı buldum Shoei RF-800 modeli.. sanırım eski bir model ama ne de olsa SHOEI..

yok dostum,belki hayat kurtarıcan. yanlıs anlamadım. yrn son gunde ben ankaradayım. nasıl olcak bılmıyorum.adamın kartı var ama.
    ıcınde etıket var bıde o kadar.baska bısey yazmıyo

Motosikleti
    Arıyor
    işte RF-800'ün fotoğrafı bence aynı kask.. Karar senin 2move, bilen birine sor bu kask ne kadar eder diye eski bir model olduğu kesin.. ama ne kadar eski onu bulamadım..

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşım uzun senedir SHOEI kullanıcısı olarak sana yorumlarımı söyleyeyim...

Bu kask eski model bir kask, yeni serisi de RF-1000 olarak satılmakta ama şu anda Shoei'nin fullface tipinde sadece X-Spirit, XR-1000 ve RAID II serisi kaskları var. Ben 3 sene önce XR-800 almıştım. Şu anda XR-1000 lerin fiyatı tek renkliler 350 EUR, desenliler de 450 EUR. X-Spirit Kyonari de 650 EUR civarında. Shoei'nin sitesine girersen veya internetten araştırırsan RF-800 serisinin eski bir model olduğunu bulabilirsin. Kaskı alt katta, motosiklet.net standının sol altında yer alan MotoCity'den mi aldın?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

rf800 ü googedan fln arastırıyorum ,model uydu. ama reng yok bıde yanda kucuk shoei yazısı yazmıyo..ben en iyisi bunu gosterıyım bırıne

boy,evet ordan aldım.sende mi gittin fuara.??

Motosikleti
    Arıyor
    aynı renk küçük bir fotoğraf buldum fakat site bozulmuş açılmıyor..

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşım o zaman geçmiş olsun... Üzülerek belirtmek istiyorum ki kazık yemişsin...

motosport - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW boxer (nostalji) inşallah
    hayırlı olsun kazasız sürüşler
    [URL="http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=8625"]KONYALI MOTORCULAR TOPLANIYORUZ[/URL]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar boşa aramayınnnn !!! Shoei'yi bana sorun. Bu kask nerden baksanız 4-5 senelik, rafta bekleyen bir model. RF-1000 modeli bile artık satılmıyor. MotoCity'e giderseniz orada XR-800 serisi kasklar da var. Fiyatını sorun. Sonra üst kattaki Özen Motor'a gidip XR-800 modelinin yenisi olan XR-1000 serisinin fiyatını sorun. XR-1000 çok daha iyi bir kask, ayrıca yeni model. Bence pahalı birşey almadan sorsaydınız yaw... :(

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Arkadaşlar fuarda gördüğünüz her şey iyi demek değildir .Lütfen dikkat edin. Standımız orda boş yere durmuyor. Bir bilene danışın lütfen...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

resmen kan beynıme sıçradı.pekı guven lık konusunda bi dez avantaj olurmu

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Shoei'nin raf ömrü ne kadar bilmiyorum. Ama 5 sene de yoktur sanki Kaskın etrafını incele bi vuruğu kırığı çatlağı çiziği olmasın. 5 yılda başına her şey gelmiş olabilir..
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya çocuuğun aklını karıştırmayın işte shoei almış daha ne alsın eski model veya değil nolacak son kullanma süresimi geçmiş DD olsa raf ömrü derdi şimdi
    bu tartışma olmuş ve arai shoei bide schubert e mail atmıştık raf ömrü diye bişi yok sadece arai üretimi takip eden 7 yıl içinde deişirseniz iyi olur diyodu
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Kaskların ve lastiklerin raf ömürleri vardır. Raf ömrü olarak kaskına göre 3-4 sene deniyor. Özellikle güneş görmüşse kesinlikle alınmaz. Kapalı kutuda, güneş görmeyen ortamda bekletilmişse bile, bu kask bu fiyata alınmaz. Alınması için fiyatın çok uygun olması gerekir ki, sen bu fiyata çok çok daha iyi bir seri olan XR-1000 alırsın. Eğer imkanın varsa gidip bu kaskı değiştir. İlla ki Shoei alacaksan da Shoei'nin sitesinde bulunan modellerden birini al derim. Yukarıda modellerin adını yazdım. Ödemiş olduğun fiyat az değil. Bu arada bu bilgiyi forumdan birinden öğrendiğini söyleme, internetten araştırdım dersen sevinirim. Adamı tanıyorum ama tanımasam bile forum üyelerinden birinin boş yere kazık yemesini istemem.

Motosikleti
    Arıyor
    kask üç dört senedir depodaysa eğer malzemesine bir şey olacağını sanmıyorum, çünkü metal değil korozyon yapmaz... Sanırım karbon yani kompozit malzeme.. durmaktan bişey olacağını pek düşünmüyorum kompozitler nemden falan da etklenmezler.. ama darbe aldıysa eğer.. o noktasından karpuz gibi yarılabilir.. ikincisi kompozitlerin dış yüzeyinde herhang ibir hasar gözükmese bile malzemenin içerisinde olan en ufak deformasyon darbe anında ordan kırılmasına neden olur.. o yüzden kaskalrın üzerine darbe alması durumunda değiştirin diye bir uyarı var.. yani gözle bir şey anlayamazsın.. Ancak eddy current denilen bir yöntemle malzemenin içerisinde bir şey olup olmadığına baktırabilirsin ama onu da yapacak yer bulman zor.. yani durum biraz karışık..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler