Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kıyafet seçimi hakında görüşleriniz...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ninja 250 R
    Revit apollo mont
    Revit factör 2 pantolon
    LS2 moby kask

Cuma gelecek racıng motorsikletim için bunları aldım.Ürünlerin kalitesi,kullanımı konusunda görüş ve önerilerinizi almak isterim. Özellikle aynı üründen kullanan arkadaşlar varsa onlarında düşünceleri nelerdir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Revit monta Ls2 kask hiç yakışıyor mu cık cık : )Agv olur shark olur.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    revit factor kışlık pantolondur...içliğide vardır...kış günü insana cehennemi yaşatır...şuan giymeniz mümkün değil,içliğini giymeseniz bile...motta aynı şekilde kışlık...bir süre dolap bekler...

bir takım yazlık , bir takım kışlık almanızı tavziye ederim... kıyafetlere bu kadar para veren biri için kask daha iyi olmalı diye düşünüyorum...shark kasklar sessiz deniliyor,anes motorda var...malum motor racing rüzgar sesi çok olacak 200'le giderken ;)
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Motosikleti
    Ninja 250 R
    Daha yeni başlıyorum 200km hız falan yapmam ama saolun. Ben tavsiye üzerine LS2 almıstım bu kadar kötü oldugunu bilseydim almazdım hiç... Sanırım kıyafetlerin iyi kaskın iyi olmadığı herkesin ortak görüşü dikkate alıcam elime geçince... yarın gelecekler.. kışlık olayına gelince reviti çok methetti satıcı fakat yazlık bedende sıkıntı var bedenim yok ....YANİ OLMADIGI İÇİN SİMDİLİK BUNLARI ALDIM.

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    İmkanın varsa kaskı geri iade etmelisin.
    Sür gari

Motosikleti
    Ninja 250 R
    o kadarmı kötü bu ya :( üzüldüm şimdi... iade sansım olur heralde.. yerine bi kaç alternatif bakayım bari... ls2 nin tamamı mı kötü yoksa ıyı olan modeller var mı benim aldıgı moby yeni bı urun bildigim kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

agv k3 e ne dersiniz

agv ls2den kart kat ustun aama agvlerin vizoru coook hassas bence bi shark s700 bak viison r filan

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaskı ele, revit candır..

Alıntı ninja35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o kadarmı kötü bu ya :( üzüldüm şimdi... iade sansım olur heralde.. yerine bi kaç alternatif bakayım bari... ls2 nin tamamı mı kötü yoksa ıyı olan modeller var mı benim aldıgı moby yeni bı urun bildigim kadarıyla

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:02 ----------

agv k3 e ne dersiniz
    dandik markanın iyi kaskını alacağına iyi bir markanın ucuz modelini almayı tercih ederim, senin de öyle yapmanı tavsiye ederim..
    (dandik dediysem, "kullanılabilir kalitedeki" en alt seviye kask)
    Ninja

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    O kadarda kötü değil ls2

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Hocam en önemli koruma ekipmanı (yasal olarak da giyilmesi mecbur olan ) kaskın imkan dahilinde paraya kıyıp en iyisini almak lazım... Alırken kaskın imal yılına bakmak lazım. Çünkü kaskın içinde kullanılan ve darbeyi emen malzemeler özellliğini yitiriyormuş bu nedenle kaskı 4 senede bir yenilemek lazımmış..bilginize
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    revit apollo fiyatına göre zayıf bir mont kışın normal havalarda bile üşütüyor ,140-150 km hızlarda paraşütlenme sorunu var anlayacağın baharlık bir mont

ls2 kaska gelince yanına bile yaklaşma derim
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Arkadaşlar arkadas Kask 150 tl lik birşey seçmiş.Siz Vision-R diyorsunuz ) hani daha iyi öneri yapılırda 350 400 lira lık kask önerilir.Adam bütçesine uygun olanı seçmiş siz 8 kat daha fazla fiyatı olan kaskı gösteriyorsunuz.Kardeşim alabiliyorsan tabiki al

Ama seçtiğin kaskın üzerine biraz ekliyerek

http://www.mototas.com.tr/urunlistel...98&o=82&s=1023

http://www.anesmotor.com/?urun-1500-...s-Stipple.html ( Bende Speed-R var ve / Shark çok kalitelidir / Almanyadaki racing motorcuların % 83 ü Shark kullanıyormus.Vecci nin yalancısıyım ) Bu adamı bilmiyorsan youtubede Vecci87 diye arat

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...ion&syf=1&ob=1 / Burada Scorpion'un çeşitli kaskları var.Fakat kullandım memnun kalmadım.

Yerinde olsam Seçim Yapacak olsam.Speed-R / Vision-R alamıyorsan Bunu : http://www.anesmotor.com/?urun-1499-...der-Beyaz.html alırdım.Hem yanak ve çene yerleri airbagli.Düştüğünde patlamıyorda birazcık şişiyor.Şiştikce yanakların yukarı çıkıyor güzel birşey öneririm dostum.

Unutma kask hayat kurtarır.Ne kadar pahalı olursa olsun , canından kıymetli değildir. 400 fazla ver ne rüzgar sesi , ne buğlu vizör , nede kafamda sallanıyor derdini çek.

Örnek : http://www.youtube.com/watch?v=slxKG...feature=relmfu

http://www.youtube.com/watch?v=Ci1e6...feature=relmfu

Yetmedi dersen msj at yardımcı olurum.

Şafak Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Merhaba Arkadaşlar,
    sharp testinden 5 yıldız almış en ucuz kask Nitro Aikido. Bende bunu almayı düşünüyorum fakat kullana var mı acaba? rahatlık, rüzgar sesi yada başka bir kusur?

Şafak Tan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MCX 150
    Alıntı Şafak Tan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar,
    sharp testinden 5 yıldız almış en ucuz kask Nitro Aikido. Bende bunu almayı düşünüyorum fakat kullana var mı acaba? rahatlık, rüzgar sesi yada başka bir kusur?
    Kimse NITRO AIKIDO kullanmıyor mu yaw?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Aikido ses yapar.

Bende de ls2 moby var. Bu kadar kötü olduğunu bilmiyordum. 226 tlye satılan kask 90 liralık kasktan nasıl kötü olur?

Iyi markaların da 2 yıldız alan kasklari var

Kafam komple karıştı.

Ya yıldıza ne bakıyorsunuz.Görüyormusunuz siz kaskların nasıl yerlerde test edildiğini.Ben sharptan 5 yıldız almıs kask gördüm , adam düşünce kaskta hasar yok ama elmacık kemiği kırılmıs adamın , nerede yıldızlar ?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    nitro kullanıyorum memnunum
    yanak pedler cıkartılamıyor ve vızorune sıyah mavı aynalı modellerı bulmakta sıkıntı yasıyorum
    ls2'nın pınlocku oluyor kullandım
    para gecınce elıme antıfoglu bır kask alacagım en temızı
    scorpıon olabılır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)