Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

chopper ile aramızda kısa bir diyalog :)

Motovento
    REKLAM ALANI

chopper: sahip olma hırsının yokluğuyla övünen sen değil miydin? şimdi ise etrafımda yalın ayak drift atıyorsun.

ben: evet ama söz konusu sen olunca sahip olmak denilmez ki buna.

c: ya ne denir? arkadaşlık mı?

b: bunun bir bütünleşme olacağını düşünüyorum.

c: buna inanmamı bekliyorsan git biraz daha büyü de gel, dostum.

b: ister inan ister inanma ama umduğum bu. pek çok yaşıtım yıllar evvel araba kullanmayı heves etti. şimdi pek çoğunun altında arabası var. oysa ben açık alanda bile etrafımın kapatılmasından hep nefret ettim. bu yüzden ne ehliyet almaya ne de araba kullanmaya hiçbir zaman yeltenmedim. ama birşeyle herhangi birşeyle bütünleşme arzusu insanın doğasında var. ben seni istedim.

c: ha, şu kapalı mekan korkusu taşıyan zayıflardansın sen de!

b: kapalı mekan korkusu değil, özgür olma tutkusundan ileri gelen birşey. ve sahip olmanın da bir bakıma tutsaklık olduğuna inandığım için, ev, araba, v.s şeyleri arzulayamıyorum. araba seni içinde güvende tutar ama bir o kadar tutsak eder. ev desen, o ayrı bir tutsaklık çünkü onu yanında götüremediğin her gidişte senden bir parça iradeyi duvarlarının içinde hapseder.

c: bana bunları niye anlatıyorsun ki? bu tür demogojik laflarla etkileyebileceğin genç bir kız yok karşında.

b: bu kadar ters olmasan..

c: işine gelirse. hem neden ben? o kadar motor markası modeli varken neden ben? sakın KIZ GİBİSİN şeklinde seviyesiz bir gerekçe sunmaya kalkışma, ön lastiğimle suratında patinaj yaparım.

b: bu yüzden işte. asisin. eski zamanların, o kahramanlara bile yar olmayan yabani kır atlarının vakur duruşunu andırıyor duruşun. ön tekerin her an ufka bakıyor her an gidebileceğini, hiçbir yere ait olamayacak kadar özgürlüğüne düşkünlüğünü ifade ediyor. özgürlüğe bir sembol çizmemi isteseler alır seni kopya ederim.

c: göründüğün kadar aptal değilsin. en azından bu iyi.

b: anlaşabileceğimizi biliyordum.

c: bu kadar emin olma. bunu zamanla göreceğiz.
    MotorKafa ve anaconda84 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    Vay be chopper aşkı bu olsa gerek.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    güzeeelll adı ne bu arada chopperın diyalogların devamınıda bekleriz ilerleyen zamanlarda
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Önlastikle patinaj hariç hepsini beğendim

Geçen " Toy Olsun" programına katılan bi ablamız vardı, seninki biraz onu andırdı bana

Bir de kır atını bana sadece endurolar hatırlatır yahu, cruiser i hep sürüngen gibi hayal ederim ( sümüklüböcek değil, timsah gibi düşün )

İşin şakası bugece herşeye gülesim geldiğinden yanlış anlama, tutku güzel şey, emeğine sağlık
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)