Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaşlar en azından kask takalım

Motovento
    REKLAM ALANI
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Meraba demin bi arkadaş tanışma bölümüne yazmış ona cvp verirken ybr si oldugunu gördüm ve aklıma o kötü haber geldi paylaşmak istedim.
    2 gün önce pembe ybr si olan bizim mahallenin en iyi insanlarından bi kardeşimiz malesef kasksız bi şekilde arkadaşlarına slm verip ara sokaga yokuş aşşa dalarken bir jiple kafa kafaya çarpışmıştır.Dier arkadaşlar koşmuş ama o görüntüden etkilenip donup kalanlar fln olmuş.Kafasının bi kısmı cok kötü olmuş şuan acıbadem de kafasından karnına kemik vs. koymuşlar komada en iyi ihtimalle şaka gibi ama gözleri kör olcakmış doktor bi umut beslemeyin demiş kaza yaptıgı yerin fotosunu koysam ufacık bi yokuş sağdan jip cıkıyo jipi süren 18 yaşında ehliyeti yeni almış.Hastaneye gidemedim görmek cocugu ne mümkün yani diyecegim tek şey full koruma ol demiyoruz ayıp falan da degil kask takmak ama kazada arabayla kafa kafaya çarpışyıgında ilk darbeyi neren alır?ve çeliktenmi yapıldın o arkadaşımızı bi hayalinde canlandır o anda?inşallah sağlıgına kavuşur ama ne diyim Allahtan ümit kesilmez on numara cocuktu ben ona yanıyorum.daha süttü!
    Bende kırıklar olmadımı oldu biraderiminde bi kac yerinde kırık var ama hep kafamızda kask vardı ayak omuz kırıldı el dirsek kırıldı sıkıntı yok Allahıma şükür türk doktoru cakıyo vidalıyo eskisi gibi olmuyo ama yinede yaşamaya devam ediyosun ama kask takmazsan hiçç bana bişi olmaz deme anlattıklarıma azda olsa kulak ver babamın hayrına gece gece uykudan geberiyoken yazmadım bunları inşşallah bi kişide olsa kask takıcam artık der.
    piyanist_irf, Markopaşa ve TATLIHIZ bunu beğendiler.
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    evet geçen akşamda sakarya da böyle bi kaza meydana gelmiş bi tanıdık anlattı çocukta kask olmadığı için kafa çok fena olmuş ölüm tehlikesi devam ediyordu
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Allah acil şifalar versin geçmiş olsun , tedbirimizi alalım arkadaşlar üzücü bir durum .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    allah acil şifalar versin. de ehliyeti alan çocuğun psikolojisi falan ne durumdadır acaba? kötü olmuştur oda baya. yazık.
    20

Motosikleti
    DAELİM S3 ADVANCE 250
    ADAMIN NİKİ SAKİNŞEYTAN
    AMA VAADİ KASK TAKINIZ.....SİZCE DE BUNDA Bİ TERSLİK YOK MU?
    ŞEYTAN İMANA GELDİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)