Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor önerisine ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    stranger0102 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.
    yeni üyeyim. motor almak istiyorum ama ne alacağım konusunda hiçbir fikrim yok. boyum 1,68 kilom 60. ayrıca sırt ağrısı yaptığı için öne doğru uzun süre eğik kalamıyorum. bu açıdan en uygun skygo chopper mı oluyor? çok seyahat eden biri değilim, ayrıca yakıt ekonomisi hakkında da bilgilendirirseniz çok sevinirim. teşekkür ederim şimdiden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Barss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150
    Kaç yasındasın? Ilk motorun mu olacak ? Odeyebılecegın para ne kadar ? Hondanın yenı cıkan PCX modelı senın soyledıklerını tanımlıyor gıbı bı bak ıstersen .

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    bir arkadaşım bel fıtığı...arka yolcunun sisy barını kendi koltuğuna taktırdı...hiç sorun yok artık diyor...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

stranger0102 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaşım 24. daha önce scooter tipi motor kullandım ama pek uzun sürmedi. bir iki ay sadece. üç yıl önce. ikinci el fiyatına 3 bin kadar bir ödenek ayırabilirim. önerdiğin motora baktım ama aklım skygonun chopper modellerinde. yada ön tekeli dışa doğru çıkıntı olan modeller işte, anlıyorsun ya neyden bahsettiğimi.

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    Belinde problem varsa hiç chopper gibi ağır motorlarla uğraşma mondialin 125kt motoruna bir göz at tam sana göre

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Ossia sende iyice vur dediler oldurmusun be 125kt ne.sen mondial 125mh drift veya 150mcx roadracer bak.hem guzel hem az yakar hemde yedek parcasi cok ucuz.yakinda ustune para vericekler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)