Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk Sahip Olduğunuz Motorsiklet Markası ,Yaşınız ve Geçirdiğiniz En İlginç Motor Anı?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 Mr Vulture ''
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    acaba bu arkadasın vitesi mahkeme kararı ilemi yürülüğe giriyor ben hala anlıyamadım lutfen aydınlatın bu cahili))))
    Hahha o değilde kırmızı şeytan harbiden ortalığı yakıyor,üniversite ortamında böyle bir motorla hava atmak'' hayali güzel olsa gerek Aşağılamak değil ama gerçekler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    görende yuksekccli racinc makina sanacak keske resmi koymasaydıda))) tabiki niyetimiz assağılamak deil ))) sadece ders almak)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    Tabikide,umarım dersini almıştır yalnız cesaret taktir edilesi

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    hadi sende aç bir topic sende de bende motor aldım de ) ama seninki de1000 rr olsun sende kampusden bahset )
    Kiraz'' bunu beğendi.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ulem en popüler topik bu bende yazayım baali dedim daldım birde baktım çocuğu makaraya sarıyonuz

Motosikleti
    Asya As125
    Bende bir anımı anlatmak istiyorum.Açık lisede okuyorum birgün olmayan motorumu aldım hava atmak için okudugum üniversitenin bahçesine gittim neyse motoru park edip derse girdim çıkıştı bir baktım çalışmıyor ne yaptıysam yok tık yok ses çıkmıyor birde ne göreyim altımdaki bisiklet çıktı:D
    Kiraz'' bunu beğendi.
    Oyun bitince; şah da piyon da aynı kutuya girer...:bounce:

Motosikleti
    Alıntı GeNç61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi sende aç bir topic sende de bende motor aldım de ) ama seninki de1000 rr olsun sende kampusden bahset )
    Sen ne diyosun otobanda ön kaldırıyorum ben

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    arkadas adamın azına ... şiniz :D de yorumlar krize soktu beni adamın konuyu okumadan yorumları okudum.D zinhcir korumalıgı görünce oha nan neyi takıyonb dedim hak etmiş bu lafları adam şimdi gelip ya ispatlarsa üsenmeden korumalıgı söktüm zincirde harbiden attıysa imkansız yok vala onca lafı yazanları görmek isterdim:D

zincir atarmı bisikletmi diyenler varya ben gecen arabayla sırf 600lük motorun zincirini takmaya seyrantepe dereye indim adam motordan hiç anlamıyo zinciri bozuk dişlerde full yemiş torktan dolayı atar yani arkadaş da bu arkadaş ya cok atmış yada iyi niyeti pahalıya patlamış:D
    Motosiklet mucidi

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bu arkadaş artık sittin sene Mt'ye uğramaz bu kadar yorumdan sonra

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadas adamın azına ... şiniz :D de yorumlar krize soktu beni adamın konuyu okumadan yorumları okudum.D zinhcir korumalıgı görünce oha nan neyi takıyonb dedim hak etmiş bu lafları adam şimdi gelip ya ispatlarsa üsenmeden korumalıgı söktüm zincirde harbiden attıysa imkansız yok vala onca lafı yazanları görmek isterdim:D

zincir atarmı bisikletmi diyenler varya ben gecen arabayla sırf 600lük motorun zincirini takmaya seyrantepe dereye indim adam motordan hiç anlamıyo zinciri bozuk dişlerde full yemiş torktan dolayı atar yani arkadaş da bu arkadaş ya cok atmış yada iyi niyeti pahalıya patlamış:D

yok paşamarkadas ünüversitede kampuste hava atacakmıs kızlara daha dun motoru yoktu ve bugunde sahıbınden comdakı resmı almıs koymus konu bu yani)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Bence yarın yine gelir, ve kaldığı yerden...

"Kampüsten eve giderken yolda zincir atıp kenara çeken iki kardeşimize daha rastladım, hızımı düşürerek, kırmızı şeytanımdan inmeden, taktım zicirleri tek teker devam ettim..."
    jr. ve C@LiMeRO bunu beğendiler.
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Asya As125
    %100 eminim başka bir hesap açarak şuan burayı takip ediyordur
    Oyun bitince; şah da piyon da aynı kutuya girer...:bounce:

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    YANAKLARIM AGRIDI GÜLMEKDEN bu arada benim zebrayla (90CC) SAHİL YOLUNDA 2 adet BMW yarışıyodu arasından yanlayarak geçdim bide bakdıım zincir attı nede olsa tork canawarı

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    İlk defa üniversiteye gidiyordum.Daha yeni 2 gün oldu kawasaki 1400zzr.Başlangıç motorum tabi çok düşündüm ne alsam diye ve en kolay bunla öğrenirim, düştümmü cebe zararı olmaz, hafif ufacık diye bunu tercih ettim.E tabi şimdi ortam şekil kalabalık hava atmadan olmaz dermisin demezmisin?ben dedim siz demeyin.geçtim kapıdan öttürüyorum ufaklıgı.dedim ne olacak ne gidecek bu at vitesi kökle.deyişle kampüsün içine girişim bir oldu.allahtan ucuz bişey aldımda hiç üzülmedim.Bu daha gerçekçi oldu sanırım :D :D serinin devamı yarın.yazılı fragmanını vereyim:Üniversiteli genç artık motor sürmeyi öğrenmiştir ve dünya turuna çıkacaktır.Honda goldwing almaya karar verir.Olacakları okuyun ve görün :D
    ♡ Đг¡ƒŧąşк ♡

Motosikleti
    Honda PCX
    yaşım 17
    marka honda.
    today ve agility sürdüm şimdi de 9 aylık bi pcx sürücüsüyüm.
    3 ilginç an anlatmak istiyorum
    1. 30 ile anayolda giderken 15 metre ilerdeki taksi burnunu çıkarıp bana baktı bekledi bekledi ve ben önündeyken vurdu ehliyet yok diye hiç bir şey diyemedim
    2. yanlış hatırlamıyosam arkadaşın ninjası ile 2 kişi gidiyoduk, yaya geçidinden bi chooper çıktı ve yolun yarısını kapladı, çarpmamak için arkadaş yatırdı ve 1.5 ay dışarı adam gibi çıkamadım, polis karşıdan bi motorun geldiğine inanmadı
    3. beni durdurmak isteyen polisten kaçmayı denedim ehliyetim yok ve 1 cezam var diye, yakaladı polisle beraber meydanda düştük. 3 motorlu polis vardı, adam sinirlenip 1500 tl olan 3. cezayı yazdı

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı LegalAlien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaşım 17
    marka honda.
    today ve agility sürdüm şimdi de 9 aylık bi pcx sürücüsüyüm.
    3 ilginç an anlatmak istiyorum
    1. 30 ile anayolda giderken 15 metre ilerdeki taksi burnunu çıkarıp bana baktı bekledi bekledi ve ben önündeyken vurdu ehliyet yok diye hiç bir şey diyemedim
    2. yanlış hatırlamıyosam arkadaşın ninjası ile 2 kişi gidiyoduk, yaya geçidinden bi chooper çıktı ve yolun yarısını kapladı, çarpmamak için arkadaş yatırdı ve 1.5 ay dışarı adam gibi çıkamadım, polis karşıdan bi motorun geldiğine inanmadı
    3. beni durdurmak isteyen polisten kaçmayı denedim ehliyetim yok ve 1 cezam var diye, yakaladı polisle beraber meydanda düştük. 3 motorlu polis vardı, adam sinirlenip 1500 tl olan 3. cezayı yazdı
    Motosikletli Kaplumbağa...

eray_uluyazı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07 HONDA CBF 500 (adriana ;)
    bu yorumlardan sonra yaa bi köşe de alkole vermiştir kendini ya da urganı boynuna geçmek üzere tabure ye çıkmıştır
    KUL FANİDİR YOL MUKADDES, ELBET VERİLECEK BU SON NEFES,
    NE MAKAM KALICI NE HEVES,
    ORTA SAHADA TEK ADRES MANUEL FERNANDES

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Bende geçen yolda gidiyordum baktım kızlar var hemen önlerine gittim ( benim mavi şeytanla) :D kızların önüne yanlaya yanlaya geldim durdum ... İndim motordan kızlarla sohbet falan neyse....

Hadi hoşçakalın dedim bindim motora gazı verdim bi baktım bişeyler oluyo motora ... Meğersem egzos kopmus :D İyiki kaynak makinasını çantamda taşıyorum hemen çıkardım kaynak makinesini 2 dk da egzosu kaynattım yerine :D Görseniz gözlerim kocaman oldu dünyayla olan irtibatım kesildi sonra tekrar geldi :D ve kendime geldiğimde altımda 150 mash yoktu 1000 rr vardı şans işte :D
    Utided ve C@LiMeRO bunu beğendiler.

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçen yolda gidiyordum baktım kızlar var hemen önlerine gittim ( benim mavi şeytanla) :D kızların önüne yanlaya yanlaya geldim durdum ... İndim motordan kızlarla sohbet falan neyse....

Hadi hoşçakalın dedim bindim motora gazı verdim bi baktım bişeyler oluyo motora ... Meğersem egzos kopmus :D İyiki kaynak makinasını çantamda taşıyorum hemen çıkardım kaynak makinesini 2 dk da egzosu kaynattım yerine :D Görseniz gözlerim kocaman oldu dünyayla olan irtibatım kesildi sonra tekrar geldi :D ve kendime geldiğimde altımda 150 mash yoktu 1000 rr vardı şans işte :D
    Gözümden yaşlar geldi
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Motosikleti
    Bisiklet
    Bir dakika arkadaşlar konu amacından saptı. Arkadaş başınıza gelen ilginç anı demiş çok ayıp

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:12 ----------

ben niye tarihe bakmadım yahu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)