Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kiralık motosiklet?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Onyx250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    Selam arkadaşlar,

İstanbul'da, İstanbul içi kullanım için (ağva - şile gezisine katılmak için özet olarak) 2 arkadaş kiralık motor arıyoruz.. motorunu kiralamak isteyen varsa bari hem bizden biri kazansın, biz de kiraladığımız motorun sağlam olduğunu bilelim matığıyla buraya bir sorayım dedim... kiralayan yoksa tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı kiralamak için? racing olur, enduro olur, sport touring olur, marka model farketmez bu gruplar içinde.. maksat 2 eski motorcu olarak rüzgarı hissetmek... motorun ve kiralayanın sağlamlığı önemli, keyifli bi gezi yapmak istiyoruz dertsiz tasasız.. "şuradan kirala gözün kapalı" diyebileceğiniz bir yer varsa, reklam da olmasın, özel mesajdan atabilirseniz, ya da kendi motorunuz kirallıksa yine bana dönebilirseniz çok sevinirim.. eylül ortası gibi kiralıcaz, daha var ama ön araştırma yapmada fayda var.. bi de rezerve etme durumları oluyo çoğu zaman..

yardımcı olabilirseniz sevinirim..

dip not: yanlış yere açtıysam konuyu özür dilerim, satılık motorlar bölümüne baktım ama kiralık ilanı göremedim.. oraya açmayım boş yere dedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Hocam ben de arıyoru kiralık motor, buraya yazın biz de bilelim. Adam gibi işini yapan bir firma vs varsa reklamı varsın olsun.
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Motosikleti
    CBR 600F
    yani forum kuralları çerçevesinde admin lerin karar verebileceği bişey o.. benim için farketmez senet falan imzalatıyolar ya bazen motoru verirken, ben tırsıyorum biraz o işlerden.. güvenilir bi yer olması önemli.. tabi fiyat da önemli... geçen bi yere sordum 2012 model 600rr ve türevi motorlar vardı, sadece kredi kartına blokaj koyuyolar 500 lira falan senet yok ama işte günlük 200 lira.. belki adamların kasko giderlerini falan düşündüğümde mantıklı ama yine de pahalı.. bana şöyle güzel cbr 600f tarzında güvenilir 150 liraya bişey lazım.. güvenilir olursa senetde de sıkıntı olmaz yani de referans verebilen biri olursa iyi olur.. haftasonluk tatile gidip motorundan para kazanmak isteyen arkadaşlar da olabilir yeri yurdu işi belli, deneyimli 2 arkadaşız

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    şahıstan zor bulursunuz. ancak firma olur. çünkü şahısın aracıyla bir kazaya karışırsanız . karşı tarfta ölürse kan parasını ki bi tanıdığım daha 1 yıl önce 142 000 tl ödedi. araç sahibi ödüyor vuran öldüren değil. onun için bu riske kimse girmez. mtr kiralayan firmada yok denecek kadar az.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    sahibindende gezinirken bu firma gözüme çarpmıstı umarım işinize yarar http://sahinrentacar.sahibinden.com/

Motosikleti
    CBR 600F
    kan parası olayı ilginçmiş... sahibinden.com dan ben de buldum birkaç yer de güvenilir mi değil mi oradan kiralayan var mı referans verebilir mi diye buraya da bir sorayım dedim...

soldereminem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim tanidiklar var bu isi yapan kiziltoprak goztepe tarafinda guvenilir ama senet ister tek garanti edemeyecegim nokta ise allah korusun kaza yaparsan 1 e 5 alirlar yatti parasi falan buyuk kazada bi motor paran gider
    You don't Need Anything To Enjoy Life,You Already Have A Life To Enjoy Everything.

94CanRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Şahin bike dan motor kiraladım güvenilir bir yer bir sorun çıkarmıyorlar müşterisi bol fakat motorların lastikler gerçekten kötü durumda tek kötü tarafı bu bir de allah korusun düşersen başına iş çıkarırlar mı bilemem o konuda bir şey söylemiyim ne olacağı belli olmaz yine sakat iş
    ''Uçmayı seviyorsan, düşmeyi de bileceksin. Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin.'' #99 JL

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)