Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Cumartesi Çanakkaleye gidiyorum.Tecrübelerinize ihtiyacım var.

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaydarBıçak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125r
    bu cumarteside ben hatunu alıp çıkıyorum çanakkale yoluna bakalım nasıl olacak
    İkincilik kaybedenler içindir...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezi yarım kalsada gezmişsin yani benden demesi bi yere gideceksen peşine kız arkadaş eş vs takmayacaksın işler onun istediği gibi oluyor sen zevk almıyorsun
    valla hocam biraz geç oldu ama bende anladım bir daha tövbe

Alıntı HaydarBıçak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu cumarteside ben hatunu alıp çıkıyorum çanakkale yoluna bakalım nasıl olacak
    yolunuz açık olsun hava güzel olursa gezinizin süper geçicek.bu arada Tekirdağda sanırım Ünal dinlenme tesisiydi Tekirdağ köftesi diye bimin köftesini yedirdiler bilgilerinize

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    gezinin avrupa ayağını tamamlamış asya ayağını tamamlamamış gibi düşünmelisin =)) inşallah bir daha gelişinde bende çanakkalede olurum da ıslanma vs. durumlara karşı size yardımcı olabileyim =)) diğer arkadaşın dediği gibi yanınıza hatun alıyorsanız eğer ''dırdır, üşüdüm, mıçım ağrıdı duralım, belim ağrıdı duralım.. vs. vs..'' olabileceğinden dolayı geziden zevk yerine bıkkınlık alırsınız.. genelde hatunlar bizler kadar istekli ve hevesli olmuyor hemen pes ediyorlar =)) ((kendimden biliyorum))

Alıntı Nicat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yolunuz açık olsun hava güzel olursa gezinizin süper geçicek.bu arada Tekirdağda sanırım Ünal dinlenme tesisiydi Tekirdağ köftesi diye bimin köftesini yedirdiler bilgilerinize
    tekirdağ'da da her yer orjinal tekirdağ köftesi yapmıyor dediğin gibi özellikle! şu dandirik dinlenme tesisleri! ucuza yapıp para kazanma derdinde hepsi nasıl olsa otobus mola verince orda onlardan başka yiyecek satan yer yok diye düşünüyorlar! keşke tekirdağ sahilinde yan yana lokantalar var onlardan birinde yeseydiniz onlar doğrusunu yapıyorlar müşteri kaçmasın diye..
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı OnrMRT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gezinin avrupa ayağını tamamlamış asya ayağını tamamlamamış gibi düşünmelisin =)) inşallah bir daha gelişinde bende çanakkalede olurum da ıslanma vs. durumlara karşı size yardımcı olabileyim =)) diğer arkadaşın dediği gibi yanınıza hatun alıyorsanız eğer ''dırdır, üşüdüm, mıçım ağrıdı duralım, belim ağrıdı duralım.. vs. vs..'' olabileceğinden dolayı geziden zevk yerine bıkkınlık alırsınız.. genelde hatunlar bizler kadar istekli ve hevesli olmuyor hemen pes ediyorlar =)) ((kendimden biliyorum))

tekirdağ'da da her yer orjinal tekirdağ köftesi yapmıyor dediğin gibi özellikle! şu dandirik dinlenme tesisleri! ucuza yapıp para kazanma derdinde hepsi nasıl olsa otobus mola verince orda onlardan başka yiyecek satan yer yok diye düşünüyorlar! keşke tekirdağ sahilinde yan yana lokantalar var onlardan birinde yeseydiniz onlar doğrusunu yapıyorlar müşteri kaçmasın diye..
    kesinlikle haklısınız bu sene motorsikletime geç kavuştuğum için sezonu baya geç açtım ama önümüzdeki sezon daha çok yer gezicem ve görücem ilk gezimde tekrar Çanakkale olucak(kız arkadaşsız) Birde Bimin köftesine kişi başı 10tl aldılar

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    Alıntı Nicat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde Bimin köftesine kişi başı 10tl aldılar
    ohh maşallah afiyet olduysa en azından sorun yok =))
    Nicat bunu beğendi.
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)