Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    Alıntı Johnizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- izmir basmanede bi telefoncuda çalışıyorum, kapkaç olayları had safhada... ve o zamanlar 1 saati 1 kontör gibi abuk subuk kampanyalar var telefonda... bende işten durağa gidene kadar hatunla o saati dolduruyorum... yarım saatlik bi konuşmadan sonra muhabbet kapkaça geldi her nasılsa)) aklım benim telefona gitti, boynuma astığım bel çantamı deliler gibi yoklamaya başladım bi yandan da telefonda hatuna " DUR DUR TELEFONUM ÇALINMIŞ" diye bağırıyorum))))) karşı taraftan yükselen kahkahaları tahmin edersiniz)))

2- dedem 80 yaşında ilk kez direksiyona geçiyor)))) anahtarı yürütüp oğlunun minibüsünü kullanmaya kalıyo))) geri vitese takılı minibusu nası oluyorsa çalıştırıp hareket ettirmeyi başarıyor stop ettirmeden ama geri viteste ilerliyo ilerliyoo treğe çarpıp durabiliyo ve kitleyip geliyo arabayı))

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

okumayan pişman olur!)))

3- üniversite yıllarım)) matrix filminin etkisiyle "desert eagle" birebir kopyası oyuncak tabancaları takmışız belimize birbirimize sıkıyoruz ajanız ya)) bi tatil otogarda oturmuşum kaldırıma yerdeki kola kutularına falan ateş ediyorum)) beni gören birisi polise telefon açmış etrafa ateş açıyolar diye!!!)))) 3-4 sivil otomobil 1 tane transit toplam 19 civarı polis hilal şeklinde etrafımı sararak üzerime geliyo))) ben hâla olaydan bi haber sağa sola bakıyorum noluyo diye)))) içlerinden en rütbelisi olsa gerek ellerini kaldır diye bana bakarak bağırdı, kalktım ayağa ellerim havada)) ürkek ürkek biri geldi üzerime doğru belime taktığım oyuncak tabancayı buldu yüzünde bi şaşkınlık!))) döndü amirine "amirim bu oyuncak!))" başladılar gülüşmeye... sonra amirin telsizden merkeze geçtiği anons "evet komiserim, olay mahalindeyiz... tabanca oyuncakmış komiserim..." durdu bana döndü "yiğenine aldın di mi bunu!!!" diye soru olmadığı açık bi cümle söyledi, bende "hı hı" diyerek onayladım))) "yiyenine almış komiserim" dedi ve olay kapandı)))) aylar sonra karakola bi işim düştü ve oyuncak tabanca hikayesinin anlatılıp gülündüğüne denk geldim))))
    4- 2 snye önce okumayan pişman olur!)) yazıp "okumadığı şeyden birinin pişman olabileceğini" ima ederek, en taze mallığımı yapmış bulunuyorum))))
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alın size yılın MAL MOTORCUSU!!! Okurken nasıl kendimi kaptırdımsa, dandalyeden düştüm!!! Vay arkadaş olacak iş değil :D:D:D

Okumadan güldüm
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

sbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki v-strom DL650 XT
    arkadaşla motorun yağını değiştircez..yağ tapasını söküp yağı boşalttık..arkadaş huniyi tutuyor ben yeni yağı döküyorum..ayakkabılarımız yağ içinde kalana kadar anlamamıştık karter tapasını takmadığımızı
    nabukat bunu beğendi.
    TRANSALP XL700

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Eski zaman yolda gidiyorum, lazım oldu-kornaya bastım, haydaa ses çıkmadı, 2-3 kere denedim gene ses yok. Allah allah, daha da yeni meret, ne zaman bozuldu. Bende üşengecim,2-3 gün ellemedim, sonra bir arkadaşa vermiştim kullansın diye, söylemeyi de unutmuşum, dönüşte aklıma geldi " ya kornası da bozuktu, zorluk olmadı inşallah" dedim, "yoo çalışıyor "dedi. Aaa nasıl düzelmiş, derken bi de baktım korna diye marş düğmesine basıyormuşum bendeniz
    speed_dream, banno1957, OsmnDmrl ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı drtayfun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski zaman yolda gidiyorum, lazım oldu-kornaya bastım, haydaa ses çıkmadı, 2-3 kere denedim gene ses yok. Allah allah, daha da yeni meret, ne zaman bozuldu. Bende üşengecim,2-3 gün ellemedim, sonra bir arkadaşa vermiştim kullansın diye, söylemeyi de unutmuşum, dönüşte aklıma geldi " ya kornası da bozuktu, zorluk olmadı inşallah" dedim, "yoo çalışıyor "dedi. Aaa nasıl düzelmiş, derken bi de baktım korna diye marş düğmesine basıyormuşum bendeniz
    O mallığı bir kere ben de yaptım
    Apartmanın bahçesinde motoru çalıştırdım, çıkacağım. Apartmanın veletlerinden 3-4 tanesi etrafıma toplandı. Çocuklardan biri "abi bi kornaya bassana" dedi, ne yapacaksa.
    Ben de kırmamak için şöyle hafiften bir dokundum, caarttt diye bir ses...
    Çaktırmadan tekrar doğru düğmeye basarak düdüü öttürdüm tabii. Çocuklar da o cayırtının nedenini anlamadılar neyse ki.
    oggomoggo bunu beğendi.

emresilin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    dl 650 vstrom nc700x Xmax125
    yeşilköyde logar kapağını açmışlar geri kapatmamışlar ara sokaklardan birindeyim altımda cb 125 e var hızım 40-50 filandı sanırım üstünden geçtim o hızla sendeledim ama düşmedim.

kaza şu şekilde oldu arkaya oturanlar arka çantaya yaslana yaslana dişlerini gevşetmişler. benim arka çantada ışıklıydı yani koltuğun altından kablo filan geçiyoır. motor logarın üstünden geçtikten sonra çanta çıksın kablo sayesinde yandan çanta bana vursun o korkuyla düştüm ve baya sürüklendim ve sürüklendiğim yerde kız arkadaşım oturuyordu. rezil olduğuma mı yanayım düştüğümemi o günden beri çanta kullanmıyorum. gerçi motoruda sattım ama :p
    oggomoggo bunu beğendi.

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Aklıma gelen 2 tanesini yazıyorum.

Babamın motoru ile gece şehir içi rampa yukarı gidiyorum. Motor bi anda stop etti. İndim motordan neyse, ilk iş ateşlemeye bakmak, ama ateşleme yok. gece karanlığında bi aydınlatma direğinin altında orayı parmakla burayı kurcala ama ateşleme hala yok. Tam telefonu açıp babama beni almaya gel diyecekken acil stop düğmesini kapadığımı farkettim. Açtım ama nafile bu defada motor boğulmuştu. 10 dakikada boğulan motoru çalıştırmaya uğraştım.

2. olay daha feci. 13-14 yaşında 103 pejo ile gezdiğim zamanlar. Ama normal gezmiyoduk ve paso babam ile tartışıyoduk bu konuda. Motorun kontak anahtarını aldı benden gezmeyeyim diye ama pejo kullananlar bilir, anahtar tesisatına giden bi kabloyu (hangisi olduğunu şimdi hatırlamıyom) çıkarınca kontaksız çalışıyordu pejolar. Bende bu şekilde gezmeye devam ettim ta ki yakalanana kadar. Bu defada buji piposunu aldı ve kabloyu buji kablosunu bujiye düz bağlamayayım diye de kısalttı. O gece babamlar akraba düğününe gidiyorlar ve evde yoklar.Motorla gezmem lazım ama buji piposu alacak yer yok, motoru olan komşulardanda sordum ama buji piposu bulamadım. Bende aldım kabloyu pejo silindir kapağının kanallarının birinin içine sıkıştırıp çalıştırdım motoru, kablo ile buji arası 1 cm açık ama uzaktan bile çaksa çalıştırmaya yetiyordu motoru. Atladım motora ufak ufak geziyorum. Rapma aşağı yola gelince açtım gazı ve hızlanıyorum yavaş yavaş. Pejo motosikletlerde motor hızlandıkça varyatör hızı yukseltsin diye motor kısmı geriye doğru kasar kendini. Hızlanıncada motor kendini geriye kastı ve kablo sıkıştırdığım yerden çıktı. Motosiklet kendi hızı ile rampa aşağı akmaya devam ediyo, bende mal gibi giden motosiklette kabloyu yerine sıkıştırmak için elimi silindir üzerine atıp bujiye giden kabloyu tutunca bi anda bi elektriklenme oldu vücudumda O elektriği yedikten sonra yerde ne kadar süründüm kaç defa döndüm hatırlamıyorum Ama o gün bu gündür romatizma diye bi rahatsızlığım yok, elektrik yaramışa benziyor
    transelo, sedici, banno1957 ve 7 diğerleri bunu beğendiler..
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Motosikleti
    Mondial Mr 150 Vulture
    bnde motoru ilk aldıgım gün daha önce büyüklükte bir motor ne kulanmışım nede üstüne binmişim kulandıgım en büyük motor scooter,servisten teslim almaya gitmiştim her neyse işlemler tamamlandı motorunuz bu hayırlı olsun dedi tuttum direksiyondan bir indirdim orta ayaktan dengeyi toplayamadım pat motor yerde bende üstüne düştüm tabi bırakmadım motoru neyseki koruma demiri çizikmeyi kırılmayı filan önledi baya utanmıştım o an
    oggomoggo bunu beğendi.

transelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda transalp / SH300i /cb125e
    Alıntı SmirnouF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aklıma gelen 2 tanesini yazıyorum.

Babamın motoru ile gece şehir içi rampa yukarı gidiyorum. Motor bi anda stop etti. İndim motordan neyse, ilk iş ateşlemeye bakmak, ama ateşleme yok. gece karanlığında bi aydınlatma direğinin altında orayı parmakla burayı kurcala ama ateşleme hala yok. Tam telefonu açıp babama beni almaya gel diyecekken acil stop düğmesini kapadığımı farkettim. Açtım ama nafile bu defada motor boğulmuştu. 10 dakikada boğulan motoru çalıştırmaya uğraştım.

2. olay daha feci. 13-14 yaşında 103 pejo ile gezdiğim zamanlar. Ama normal gezmiyoduk ve paso babam ile tartışıyoduk bu konuda. Motorun kontak anahtarını aldı benden gezmeyeyim diye ama pejo kullananlar bilir, anahtar tesisatına giden bi kabloyu (hangisi olduğunu şimdi hatırlamıyom) çıkarınca kontaksız çalışıyordu pejolar. Bende bu şekilde gezmeye devam ettim ta ki yakalanana kadar. Bu defada buji piposunu aldı ve kabloyu buji kablosunu bujiye düz bağlamayayım diye de kısalttı. O gece babamlar akraba düğününe gidiyorlar ve evde yoklar.Motorla gezmem lazım ama buji piposu alacak yer yok, motoru olan komşulardanda sordum ama buji piposu bulamadım. Bende aldım kabloyu pejo silindir kapağının kanallarının birinin içine sıkıştırıp çalıştırdım motoru, kablo ile buji arası 1 cm açık ama uzaktan bile çaksa çalıştırmaya yetiyordu motoru. Atladım motora ufak ufak geziyorum. Rapma aşağı yola gelince açtım gazı ve hızlanıyorum yavaş yavaş. Pejo motosikletlerde motor hızlandıkça varyatör hızı yukseltsin diye motor kısmı geriye doğru kasar kendini. Hızlanıncada motor kendini geriye kastı ve kablo sıkıştırdığım yerden çıktı. Motosiklet kendi hızı ile rampa aşağı akmaya devam ediyo, bende mal gibi giden motosiklette kabloyu yerine sıkıştırmak için elimi silindir üzerine atıp bujiye giden kabloyu tutunca bi anda bi elektriklenme oldu vücudumda O elektriği yedikten sonra yerde ne kadar süründüm kaç defa döndüm hatırlamıyorum Ama o gün bu gündür romatizma diye bi rahatsızlığım yok, elektrik yaramışa benziyor
    olağan üstü
    aman derim kardeşim alkol kötü bir artçıdır.....

salvoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Süper 8 2012
    benim mallığım değil ama olay komik.Arkadaşım tamirci birisi arıyo bunu.Kardeş motor çalışmıyo biliyosun 2 haftadır gelcem gelcem diyosun hala gelmedin.Neyse ikimiz cıkıyoruz motorun olduğu yere.Alıyo benim arkadaş anahtarı oturuyo üstüne çalışıyo.Ben o ana kadar gülmüyorum.Adama sordum abi sen yan ayaklığı kaldırdınmı diye YOOOO deyince o anki kahkamı anlamış olmalısınız.
    oggomoggo bunu beğendi.

indian21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.youtube.com/watch?v=t5G6F...eature=related lastik yakmaya calışan adama koptum
    alp_tunay ve speed_dream bunu beğendiler.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    151rs zamanları.2 yıl önce.
    3 arkadaş buluşucaz.son arkadaşı almak için dükkanlarının önüne gittik.çatı oluk sistemi yapıyorlar, fazla reklam vermeyelim neyse dükkanları giriş katı ve bir alt kattan oluşuyor ve dükkanlarının önünde de çelik oluklar var 2mt yüksekliğinde 10 tane civarında da.ilk önce arkadaşın abisi geldi."vaay güzel motor bi ver turlayım falan.içimde kötü bir his var ama içimden gelmeye gelmeye de olsa "bir tur atıyım versene" lafını geri çeviremedim.vermiş bulunduk, gitti 5 dk sonra geldi sağ sağlim.nasıl şükrediyorum ama motor tek parça geldiği için daha sonra motoru dükkanın önüne çektik.arkadaş geldi, çay kahve ikramı yaptı sağolsun.diğer arkadaşımla konuşurken almaya gittiğimiz 3. arkadaş sen motorun üstüne bin.2 li ayak açık, gazı ve motor ayaklıktan düş.gerizekalı dükkanın içine girecekti son anda kırdı direksiyonu, hurraaaa 2mt lik oluklara çarptı oluklar üstüne devrildi ama gaz kolunu hala bırakmıyo.gazla fren e aynı anda basıyo bizim mel arkadaş eline vuruyorum vuruyorum çocuğun bıraktığı yok şokta.nasıl vurduysam artık bıraktı gazı aldım kenara.motor 2.80 yerde metal oluklar motorun üstünde.yermisin yemezmisin arkadaştır dedik geçtik ama iyi bir ders oldu bu da bana.
    oggomoggo bunu beğendi.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

sessizsakin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    benelli tnt25
    cometle e-5 de ilerlemekteyken hafif bir kavşak yoğunluğunu çıkışında trafiğin uzağında olayım diye gaza yüklendim. gitmiyo motor. vites küçültüp gaza yükleniyorum. gaz yemiyo hızlanmıyo. 2 - 3 dakika önce bişey yoktu. ne olabilir ne olabilir? bu arada gidiyorum hala. kenara çeksene değil mi...

hava filtresi yeni temizlendi. ateşlemede böyle pat diye arıza çıkmaz. ki o da bakımdan yeni geçti. herşey yeni bakımdan çıktı. yakıt yolları hariç. herhalde yakıtta pislik felan vardı derken...

ulaa! arka frene basıyorum ya len!.... tam bırakıyım derken sağ arka taraftan kaynamış hidrolik yağının buharı hortumunu yarıp pörtledi...

tabi arka fren kaliperi, fren hortumu ve fren pompası pert...

bi de gitmiyo diye gaza yükleniyorum. ben beygirleri verdikçe fren kaliperi daha ısındı tabi... :D hiç de ayağımı fren pedalının üzerinde tutmazdım. ama işte... :D
    !Lk£® ve oggomoggo bunu beğendiler.
    !?

jeansatar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kocaoglan
    yaklaşik 5yıl önceydi,ilk büyük cc. motosikletim pegaso650 var
    henuz yeni almiştim 2hafta falan olmuş,arkadaşımın dükkanında söküp elektrik tesisati,egsoz modifiyesi,alt sehpa montaj yeri sağlamlaştırması falan gibi elimizden geldiğince
    yapıyoruz bakım-tamirat işlerini o sırada,benim arkadaşa namık ustaya,acil gelmen lazım diye telefon geldi ve bana döndü -beni topkapı sanayi sitesine atsana dedi,ben hemen kontaği takıp pegasoya bindim,atla arkaya dedim gidiyoruz......çıktık yola bastık gittik verilen adresteyiz.motorumu park etmek isterken baktım ki kontak anahtarı yok yerinde,fakat motor çalişiyor hala enteresan bir şekilde !!!!!benim ilk tepki de ustaya oldu -sende mi kontak namık usta,ver şunu ya şaka yapmaaa diye....çaresizce o şekilde kontak kapatmadan 20dakika bekledim arkadaşi,gelince de durmadan hemen oto sanayiye geri döndük,doğru oto cam-kapı-anahtarci peşineee
    “Bir memlekette; namuslular, namussuzlar kadar cesur olmadıkça, o memlekette kurtuluş yoktur”
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

rapcib - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250R
    O kadar kişi yazmış bende yazmazsam olmaz ..

- Bir keresinde mobilet tarzı bir motorla kumlu bir yolda frenleri karıştırmıştım ortalama 12-13 yaşındaydım .. Sabahın ilk ışıklarında yazlıkta ki marketin motoruydu. Bisiklet gibi sanmıştım ee tabi bende küçük kuzenime de hava atıcam ya .. Bastım frene motor kayıyordu fark ettim 2-3 metre gittikten sonra motorsiklet sağ tarafa yattı kolumda ki çiziklerle atlatmıştım , motor teneke oldugundan hiç bir şeyi yoktu sadece aynasında ufak tefek çizikler bulunuyordu..

- Aynı marketin bir diğer motoru ramzey markası model bilmiyorum ama şu sucu motorları var ya ondan 125lik. neyse onunla çok olayım olmuştu .. Evin alt tarafı fayanstı motorları akşam oldu mu oraya çekiyorlardı bende deli gibi motor sevdasi vardı tatil iççin gittiğim yerde motor sürücem diye sabahtan akşama kadar siparişe çıkıp para bile almıyordum 15 yaşımdaydım o zamanlar. neyse uzatmadan konuya geliyim , arkadaşların eviydi 4-5 merdiven çıktıktan sonra evin alt boş dükkan gibi yeri vardı oraya bırakıyorduk motorları , sonra tahta yardımıyla çalıştırmadan çıkardım, heves ya 1 metrede olsa sürücem , çalıştırdım motoru , o zamanlar heves arka tekeri fayansta yakıcaz sözde ön frene asılmamla gazı köklemem bir oldu.... teker inanılmaz bir şekilde kayarken motor kendini bir anda öne attı , motoru tutayım derken frene bırakmayı unuttum sağ elim kitlendi sanki karşımda ki kapıya ön teker kayarak arkası parçalayarak kapının kasasına girdim , motorda bir şey yoktu ama kapıda biraz sıkıntı olmuştu O sese bütün mahalle toplanmıştı ben bir şek yok kapı çarptı falan filan demiştim

- O ilk anlatığım motor tek kişilik mobilet olan , arkasında su taşımak için aparat vardı , bir abi sürüyordu bende o zamanlar o damacanın üstüne ters oturmuştum , giderken gözüm arka tekere takılmış ve bende ayaklarımı frene koyuyordum bir an ayagımın tekerin içine giriceğini düşündüm abiye yavaş falan dedim acayip korkmuştum , güldü falan durmadı iyice bastı , bende dayanamadım atladım dengede durup duramaycağım hiç aklıma gelmemişti geri geri 3-5 adım attıktan sonra yere sırtımı verdim , kafam kanamıştı ve omzumda daha çok acı veren yaralar. allahtan dikiş falan atmadılar , attırmazdım da zaten , nasıl bir şey oldugunu iyi biliyorum sonradan kendime çok küfür etmiştim , bir sokak kala atlamışım motordan kalkınca farkkettımmm )

-bir keresin de scottor tarzı bir motorla 125lik oda , durmadan sağa sola yatırıyordum gece 12-01 arası artçım vardı tabi , emanet motor tabii ama kendime güvenim sonsuzdu .. 4 yol ağzında aşağı doğru inecekken arkadş. manitanın ordan gitsene falan dedi yukardan gidilmesi gerekiyordu , bende keskin bir u dönüşü yaparak sola doğru yatırdım motoru , o sırada aynadan bir baktım arkamdaki de sola doğru kendini inanılmaz yatırmış , motor sola yatıcakken sağ sol derken , arkamda ki atlamış çimlere bende mıcırlı yolda ayağım üstüme motoru yatırdım , kız gördü mü acaba diye g*tüm tutuşuyordu . tam bir rezillk olurdu bir daha bakamazdım yüzüne Neyse ki yaptığım ufak tefek kazalardan haberdar olan kimse olmadı

Şu an 17 yaşımdayım .. 15 Aralık 2012 de sınav beni bekler )

Okuyan okumayan herkese teşekkürler , iyi forumlar dilerim , iyi akşamlar
    26onurhan bunu beğendi.
    Dikkat, Can Kurtarır . Sonra Kafanızı Çok Vurursunuz Duvarlara ..

B.RAGA

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Şimdi ben motoru yeni aldım arkadaşla buluştuk gezicez hadi ben süreyim dedi geç öne dedim kalkarken drift çok hafif herkes bilir bi ön kalktı arkadaşta fazla motor sürmez bi panik düşmediğimize şükür ediyorum neyse geç arkaya daha motor kullanamayı bilmiyosun dedim ama etrafta 5-10 bize bakıyo düşüyoduk yani bende bi oturdum motorun başına izle motor nasıl kaldırılır havalarında kaldırıyorum istop ediyo kaldırıyorum istop ediyo hay dedim böle işin arkadaki arkadaşsa öküz gibi gülüyo tabi yaptığım en büyük mallık buydu tabi 3. seferde kalkerken teker yaparak kalkınca bu durumu kapatmış oldum :D ama nasıl motoru kaldıramadığımı anlamadım neyse teker yapınca durum düzeldi :D

Bundan 3-4 yıl önce daha ehliyetim yok.Üniversite için dayımın yaşadığı şehre gittim.Bana ev araştırıyoz,dayımda yeni bi 150 cc scoter motor almış.Scoterla tanıdıklardan birinin yanına gidecez.Bu arada dayımda da ehliyet yok.Dayı durdurmazlar mı falan,yok kaskları tak kimse bişi demez dedi.Eyvallah dedim bindik motora gidiyoz,Şehrin işlek caddelerinden birine,kör bi noktaya 3-4 tane motorlu trafik polisi pusu yapmış,sanki bizi bekliyolar.Tabi adamlar kask falan dinlemedi,dur dedi.Dayımda aniden panik yapıp,abi dönüşte geliyom deyip,gaza yüklenince...sonuç malum.Poliste yamaha fazer var.iki dk geçmeden yakaladı bizi.Motoruda yeni aldık ya,sigortasını yaptırmamış dayım.ehliyet desen zaten yok,polise dil dökmeler,rüşvt teklifi.adam yemedi.iyice rezil olduk.dayım batırdı olayı.Çekici geldi.motoru yükledi.banada sen şu motoru tut,ben kasayı indireyim dedi.Ama mal motoru çalışır vaziyette bırakmış.tabi cadde gürültüsü,bide o anki vaziyet ben farketmedim,motoru tuttum,adam indirdi kasayı,bende gaza hafif yüklenmişim,motorun ön teker kasaya bağlı,direk benim üzerime doğru yattı,bende bıraktım motoru, kendimi çekiciden aşağı attım,ama yol anayol ,bi yolcu otobüsüyle burun buruna kaldım.sonuç olarak eve taksiyle dönmek zorunda kaldık.dayımın yediği cezalar cabası,bi de adam akıllı rezil olduk.

Daha sonra motoru aldık.bende de hastalık yaptı ,yeni meraklısıyım o zamanlar,her akşam biraz sürüyorum motoru.bi akşam çıktım anayola,bastım gidiyom tam gaz,otobüsle kapışıyom sözde,bi baktım 100 metre ilerde çevirme.hemen çektim sağa.yolda hafif virajlı.anayolun yanında yan yol var.arada refüj var ,refüjdede çalılar var.polis o çalılar yüzünden beni görmüyor.Daha motoru yeni kurtardık yine kaptırırsam dayım harcar beni,motoru kaldırıp yan yola atmayı denedim,ufak gözüküyo da baya ağırmış atamadım.olcak gibi değil motoru ters yöne çevirdim ,trafikte hızlı akıyo,artık kenardan kenardan geldiğim yoldan geri.eve gittiğimde motordaki benzin dipteydi.anahtarı teslim ettim,bi dahada anayola çıkmadım.
    banno1957 bunu beğendi.

Bir tane de ben yazayım.Yaş 17.Mobylette ile tavuk servisi yapıyorum.Ağırlığım 45 kg civarında...Bir yokuş var ama öyle böyle bir yokuş değil.Arkaya attım 50 kg civarında tavuğu.Kaptırdım gidiyorum.Yokuşun ortasında mobylette bayılmaya başladı.Az da pedalla gitti.Motor durdu.Motordan inip ittireyim dedim.Motorun önü kalkmaya başladı.Arkadan tapır tapır tavuklar dökülüyor.Yuvarlanıyor aşağıya doğru.Attım motoru yere.Aldım tavukları sırtımda çıkardım.
    tr100a ve daia bunu beğendiler.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Hepinizi çok seviyorum ya okumaktan ne gözyaşı kaldı nede yüzümde gülme mimikleri abi siz insan degilsiniz hahahahah ayrıca 14 sayfa ögeyi okumaktan gözlerim patladı :D
    Bari benim ilk ve tek mallıgımı anlatayım.

yazamıyorum hayır olmuyor mallıgımı yazacam gülemiyorum lanet olsun adamım ellerim çalışmıyor.Şu anda ayak parmaklarımla yazıyorum

Hepiniz MaLsınIz
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Unutkanlık başa bela yav..

Eski motosikletimleyim (SUZUKI AN125HK) ramazan pidesi kuyruğu var, fırına gittim.

Yol bayır aşağı, fırın sol kaldırımda. Ben de o zamanlar "Sons Of Anarchy" 'yi izliyorum ya takmışım motoru geri geri parketme olayına.

Çok güzel parkettim motoru geri geri. Yan ayaklığı açtım. E tabi yolun eğimi ters yönde olduğu için son kaçınılmaz. Ama nerde o anda onu düşüncek kafa.

Sıra çok değil bi an önce girip pidemi alıp çıkmak istiyorum. Neyse girdim içeri kapıya arkam dönük kasa sırasında bekliyorum kask kolumda takılı.

Bi ara bi paldırtı koptu "aha dedim gerizekağlılar arabaya pideleri yüklerken sepeti falan düşürdüler" ya da "kamyona binmeye çalışan adam düştü" falan tarzı şeyler düşünüyorum.

Bi an kafamı kaldırdım kasadaki adam bana bakıyo, heh siparişimi söyleyeyim şimdi derken. Dışarıyı işaret etti ben de kafamı çevirip baktım.. Ne göreyim?

Benim motor yolla sevişmekte.. Hemen gittim kaldırdım, kaskımı taktım ve başka fırına gittim.
    özcan1980, ertuğrul66 ve 26onurhan bunu beğendiler.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
14. sayfa BirinciBirinci ... 4121314151624 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)