Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Gidondan vitesli bajaj chetak vardı.Ekmek almaya gittim dönüste motor stop etti.Ozamanlar elektronik ateşleme nerdeee.Ayaktan bas Allah bas.Çalışmıyo bi türlü.Ter içinde nefes nefese kaldım.Orasına burasına bakıyom yok.Gözüm benzin musluğuna takıldı kapalıymış.Yuh dedim yaaa.Neyse çalıştırdım 1. viteste gaz verdikçe veriyom.Etrafta insanlar vardı beni izliyolardı hesapta motoru tamir ettik diye hava atacaz.Debriyajı bir saldım abi motorun önü bir kalktı inmiyor.Plaka asfalta deydi o biçim sürtüyor.Bayağı bi gittim tek teker.Eve geldim kalbim küt küt.İlk defa başıma geliyo.Ertesi gün aynı yoldan geçerken çocuklar abi nasıl kaldırdın motosikletin önünü gene yap gene yap.Çocuklara da diyemiyon mallıktan oldu diye...Onların gözünde scooterle tek teker giden tek kişisin o civarda.
    Peder, Bune, 26onurhan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OsmnDmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ya Umutlarda Biterse :)
    ) Cok Güzel Bi Konuya Denk Geldim...

Şimdi arkadaşlar benim o kadar cok hatıram varki bana ehliyet felan verilmez açık açık söylüyorum ama bir çok ben motor sürüyorum diyen adamlarada taş
    çıkartırım.

1. Kazamız Ankaranın Keçiören İlçesinde kaza sebebiyle o kadar cok tanişmiş olduğum insanlar varki hepsi ayri bir hikaye.

Olay Şöyle: 2 arkadaşız önümüzde dik bir yokuş altimizda 100 cup iddalaştık dediki 3.vitesde burayi çeker, her neyse girdik yokusa birazda sola meilli dik bir yokus 3 te yarıladık boguldu vites düşürmek için az biraz hiz kestik 2 de de boğuldu panikledik arkamizda arabalar dedim hemen 1. vitese al gazla dememe
    kalmadan sen 1. vitesde yokusda gaza yüklen hoooopp 360* dünyamı tersden görmenin ne kadar heycan verici oldugunu hatırladım.

2.Olayım: Lise zamanım öğretmenim sakallarımın uzun oldugunu söyledi ve gidip kesdirmemi söyledi devamsizlik 38 gun yarım gün dahi geç kalsam sözleşme
    iptal olucak atilcam her neyse kısa keseyim arkadaşdan aldm motoru cikdim yola benzini bitti 2 km motoru yokus asagi salladm benzin aldm.
    Ozamanlarda acemiyim gazlıyorum vızlıyorum dar bir yola 4 vitesle 80 civari girdim yol sola meğilli yine yolun solunda nakliye kamyonu sag tarafda açık garaj girisi ve Park Yapilmaz Tabelasi gir 70 80 ile karşıdan bir taksi cikdi adam bildigin sanki eski Rally ci bir fırladı onume ben kanatlandım park girisinin demirleri ile
    Park Yapılmaz levhasının arasına sıkısdı beni üzerinden abartmıyorum 4 metre kuş misali uçurdu ve kask da yokdu allaha şükürler olsun sadece sag ayagım cıkmsdı.

3. Olay aradan 3 sene geçdi hala ayni cup lanetli cup.

Şuan üniversite öğrencisiyim ve hala ehliyetim yok.

Ankarada olanlar bilirler Bahçeli 7. cadde oradayız yine aktığımızı saniyoruz 3. motorcu önümüzde arabali bi arkadaşimiz.

Caddede vızladık cızladık ben gözüme bir hatun kestirdim onu kesiyorum felan önümde ayri bi dünya ben ayri dünyalarda hayaller içerisinde
    Arkadaş Çukur görmüş bende fermuar takibi yapıyorum ama aklım kızda.
    Sen Frene gömül önümde bende hala kızla hayallerdeyım kafami çevirmemle arabanın arkasina yapişmam ayni anda oldu ama cupların baş belasıdır
    Ön disk Abs tak tak çaaat dedi nasl bastiysam bir kitledi arabanın altında baskı balata nerdemiş felan hesabi yapiyorum... ))

Ayaga bir kalktim ben diyim 100 kişi sizdeyin 200 kişi bir bakıyor hatunlar gülüşüyor bir rencide bir rencide oldum.
    O gün Bu gündür halen uğramam o caddeye.

4. Olayım Ankaranın yine bir mekanlarından HOŞDERE bilen bilir yine ) ama ben yinede açıklayım (cinsiyetini secmekde zorluk ceken abilerimizin mekanıdır)

Arkadaşlarla toplandık kaynatıcaz felan toplandık gittik felan yapım çalişmasi felan varmiş girdik gezdik cıkarken arkamdan bi araba geldi sellektör korna felan
    her neyse yanıma geldı camı açtı ALLAH dedim Bismillahirrahmanirrahim dedim Destur Aklıma Ne Gelirse.

Tra...ti abi geldi dedi yakişikli bi kere arkana binebilirmiyim gezdir beni hesaplaşırız dedi.
    Ben panik korku dabbeden aldigim döt korkusu gibi bir korku 1. vitesde yine motor korkudan kaçicakdim yine gazı kökledim eski
    taklacı güvercini geri döndü.

Şuan motora yine ve yine biniyorum ehliyetim yok ama yazildim ayrica kanuni phantom almayı düşünüyorum. ) eğer bana katlanıp okuduysanız.
    bu yaziya cok derin duygularımı heycanlarımı paylaşmiş bulunuyorum benim için duygusal sizin için izdirap dolu bir yazi bölümüdür.

Okuyup Okumayan Herkese Teşekkürlerimi Sunar İyi Forumlar Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim Gözlerinizden Ellerinizden Öper Selamet Ederimmm
    bpk, omeruby, hellboys ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı OsmnDmrl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) Cok Güzel Bi Konuya Denk Geldim...

Şimdi arkadaşlar benim o kadar cok hatıram varki bana ehliyet felan verilmez açık açık söylüyorum ama bir çok ben motor sürüyorum diyen adamlarada taş
    çıkartırım.

1. Kazamız Ankaranın Keçiören İlçesinde kaza sebebiyle o kadar cok tanişmiş olduğum insanlar varki hepsi ayri bir hikaye.

Olay Şöyle: 2 arkadaşız önümüzde dik bir yokuş altimizda 100 cup iddalaştık dediki 3.vitesde burayi çeker, her neyse girdik yokusa birazda sola meilli dik bir yokus 3 te yarıladık boguldu vites düşürmek için az biraz hiz kestik 2 de de boğuldu panikledik arkamizda arabalar dedim hemen 1. vitese al gazla dememe
    kalmadan sen 1. vitesde yokusda gaza yüklen hoooopp 360* dünyamı tersden görmenin ne kadar heycan verici oldugunu hatırladım.

2.Olayım: Lise zamanım öğretmenim sakallarımın uzun oldugunu söyledi ve gidip kesdirmemi söyledi devamsizlik 38 gun yarım gün dahi geç kalsam sözleşme
    iptal olucak atilcam her neyse kısa keseyim arkadaşdan aldm motoru cikdim yola benzini bitti 2 km motoru yokus asagi salladm benzin aldm.
    Ozamanlarda acemiyim gazlıyorum vızlıyorum dar bir yola 4 vitesle 80 civari girdim yol sola meğilli yine yolun solunda nakliye kamyonu sag tarafda açık garaj girisi ve Park Yapilmaz Tabelasi gir 70 80 ile karşıdan bir taksi cikdi adam bildigin sanki eski Rally ci bir fırladı onume ben kanatlandım park girisinin demirleri ile
    Park Yapılmaz levhasının arasına sıkısdı beni üzerinden abartmıyorum 4 metre kuş misali uçurdu ve kask da yokdu allaha şükürler olsun sadece sag ayagım cıkmsdı.

3. Olay aradan 3 sene geçdi hala ayni cup lanetli cup.

Şuan üniversite öğrencisiyim ve hala ehliyetim yok.

Ankarada olanlar bilirler Bahçeli 7. cadde oradayız yine aktığımızı saniyoruz 3. motorcu önümüzde arabali bi arkadaşimiz.

Caddede vızladık cızladık ben gözüme bir hatun kestirdim onu kesiyorum felan önümde ayri bi dünya ben ayri dünyalarda hayaller içerisinde
    Arkadaş Çukur görmüş bende fermuar takibi yapıyorum ama aklım kızda.
    Sen Frene gömül önümde bende hala kızla hayallerdeyım kafami çevirmemle arabanın arkasina yapişmam ayni anda oldu ama cupların baş belasıdır
    Ön disk Abs tak tak çaaat dedi nasl bastiysam bir kitledi arabanın altında baskı balata nerdemiş felan hesabi yapiyorum... ))

Ayaga bir kalktim ben diyim 100 kişi sizdeyin 200 kişi bir bakıyor hatunlar gülüşüyor bir rencide bir rencide oldum.
    O gün Bu gündür halen uğramam o caddeye.

4. Olayım Ankaranın yine bir mekanlarından HOŞDERE bilen bilir yine ) ama ben yinede açıklayım (cinsiyetini secmekde zorluk ceken abilerimizin mekanıdır)

Arkadaşlarla toplandık kaynatıcaz felan toplandık gittik felan yapım çalişmasi felan varmiş girdik gezdik cıkarken arkamdan bi araba geldi sellektör korna felan
    her neyse yanıma geldı camı açtı ALLAH dedim Bismillahirrahmanirrahim dedim Destur Aklıma Ne Gelirse.

Tra...ti abi geldi dedi yakişikli bi kere arkana binebilirmiyim gezdir beni hesaplaşırız dedi.
    Ben panik korku dabbeden aldigim döt korkusu gibi bir korku 1. vitesde yine motor korkudan kaçicakdim yine gazı kökledim eski

Şuan motora yine ve yine biniyorum ehliyetim yok ama yazildim ayrica kanuni phantom almayı düşünüyorum. ) eğer bana katlanıp okuduysanız.
    bu yaziya cok derin duygularımı heycanlarımı paylaşmiş bulunuyorum benim için duygusal sizin için izdirap dolu bir yazi bölümüdür.

Okuyup Okumayan Herkese Teşekkürlerimi Sunar İyi Forumlar Kazasız Belasız Sürüşler Dilerim Gözlerinizden Ellerinizden Öper Selamet Ederimmm
    Okurken sıkılmadık da abi, en komiği son paragraf olmuş :D O nasıl bir vedadır. Kader mahkumu vedası olmuş..!!
    OsmnDmrl bunu beğendi.

MrAlexi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Agility City 125
    ilk motoru daha yeni aldım 2 tur attıktan sonra arkadaşların yanına gidip de havamı atayım dedim, hani motorumuz var cooluz ya bi kafenin bahçesinde oturuyolar o da ne tanımadığım kızlar da var, hedefi 12den vuracam. kafenin önüne çektim güzelce, orta sehpayı indiremiyorum. motoru almadan önce de araştırmıştım buradan, benim motorun yan ayaklığı çok sakatmış, devrilebiliyomuş falan o yüzden sehpayı indircem çare yok, zaten binbir güçlükle aldım motoru, gözümden bile sakınıyorum :D öyle yapıyom böyle yapıyom yok arkadaş inmiyor sehpa.bu arada arkadaşlar da beni izliyo. Hemen cebimden telefonu çıkardım numaradan bi konuşma el yaptım arkadaşlara hemen gitmem lazım, bastım gittim. daha sonra çektim ıssız bi yere sehpayı indirmeyi öğrendim tabi orda, geri de dönmedim kafeye, mallığımı anladılar mı bilmiyorum ama muabbeti açılmadı hiç
    phradrel, oggomoggo ve twisten bunu beğendiler.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    bende mıcırlı yolda ön frene sıkmıştımön lastik kaydi ve gidon kitlendi ben gaz vermeye devam edinde motor altımdan gitmişti
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    ben anlatmaktan utaniyorum ama yaptim bi mallik motorumu yeni aldim. Evin 20 mt ilersinde bi pasaja birakiyorum. 1 hafta önce o aparmanda düyün oldu gece yarisi davul zurna oynamalar falan derken beleş biralar falan ki ben içmem. Oynayanlari damada yapilanlari izlerken baktim 3-5 kisi pasaja girip girip cikiyo 5dk sonra motor geldi aklima bakayim dedim. Loş isik var net degil ortam bir baktim motorun altinda islaklik var yerde dedim gitti benim benzin kestiler hortumu falan bin türlü hikaye yazdim. Eyilip yere sürttüm elimi kokladim veee mutlu son... Kafayi ceken işemiş motorun arkasina çok kötü hissettim kendimi o an.
    çaylak41, drtayfun, TATLIHIZ ve 8 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Yamaha X-Max 250
    Alıntı blt_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzin deposunun üzerine telefon tutucu yapıştırdım,uzun yolda takıyorum vs,çok işlek biyerdeyim motoru kaldırıma çıkardım bi güzel kilitledim,yaklasık bir saat gezdim tozdum,birini arıcam tel yok,depoya taktıgımı o an hatırladım-)bir gidişim var evlere şenlik-)motorun yanına geldim 3 cevapsız arama -)
    Ben de rüzgarlık ile gösterge arasında tam telefona göre bir boşluk var, sürekli oraya koyuyorum.Sık sık da unutuyorum En son gece vakti bırakıp eve girmişim, sonra aklıma geldi camdan baktım görünüyor mu diye, ışığı yanıp sönüyor "gel de beni al" diyor.Bir koşu gittim aldım, sonra dedim ki herhalde millet bunu alarm ışığı sanıyor :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:01 ----------

Aklıma geldi, anlatayım da gülün :
    Bisikletim var, pasaja kitliyorum, mağazanın vitrin demirleri var oraya.Bir gün sen bisikletle gittiğini unut, eve git yat! Ertesi gün geldim, her kes bana bakıp kıkır kıkır gülüyor, ne olduğunu anlamadım, olan şu:Vitrin demirleri seyyar, gece dükkan sahibi takıp gitmesi lazım, eee,benim bisiklet üstünde kilitli ne olacak? Adam tanıdık, beni rahatsız etmek istememiş, bisikletle beraber demirleri vitrine takmış Ondan millet bana gülermiş!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:07 ----------

Gene bisikletli bir anım var:Bu sefer bisikleti kaldırımda kendi üstüne kilitleyip, sonra unutup eve gitmişim.Sabah geldim baktım yerinde duruyor, iyi dedim ya bir şey olmamış.
    Meğerse : Sabah bizim alt dükkan (vitrinine bisiklet kilitlediğim) işe gelirken bakıyor adamın biri sırtında bir bisiklet yolda gidiyor, "Ya dedim, bu bisiklet bana yabancı gelmedi, seninki galiba, durdum adama seslendim, adam topukladı gitti, ben de aldım bisikleti getirdim"
    Helal mal demek ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:10 ----------

Bir de telefon anım var :
    Arabaya bir şeyler yerleştiriyorum, cep telefonunu da yanda park eden arabanın bagajının üstüne koydum. Biraz uğraşıp işimi gördüm, telefonu alayım diye arkamı bir döndüm:ARABA YOK! Sen ne ara gittin ,hiç sesin çıkmadı mı arkadaş? Gitti gider tabii bulamadık, uğraşıp yenisini aldık..
    banno1957, OsmnDmrl, TRaKYaLeee ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Hangimiz daha mal siz karar verin.Koskoca Transalp'e 10 liralık arka fren balatası koyup benim dağ başında balatayı bitirip sap gibi frensiz kalmama sebep olan motorun eski sahibi mi?Yoksa bakıma götürdüğümde motorun balatalarının durumu nasıldır diye sorduğumda durumu iyidir değiştirmeye gerek yok diyen Bursa Honda servisi mi?Ya da dağ başında arka fren balatasını bitirdikten sonra dönüşe geçip 400 TL değerindeki arka diski yiyip bitiren ben mi?Siz karar verin.

hakanciftci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600RR
    Şehir içinde köprüden geçiyordum hızım 15 karşıdan karşıya geçen yaya aniden önüme çıktı ön arka frenleri kitledim motor yere benıde kaldırıma fırlattı racing'le yapılabilecek en ucuz kazayi yaptım iyi tecrübe oldu
    hellboys ve oggomoggo bunu beğendiler.
    Racing'e İlk Adım.

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013

en güzeli en sona
    OsmnDmrl bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı hamzasimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anlatmaktan utaniyorum ama yaptim bi mallik motorumu yeni aldim. Evin 20 mt ilersinde bi pasaja birakiyorum. 1 hafta önce o aparmanda düyün oldu gece yarisi davul zurna oynamalar falan derken beleş biralar falan ki ben içmem. Oynayanlari damada yapilanlari izlerken baktim 3-5 kisi pasaja girip girip cikiyo 5dk sonra motor geldi aklima bakayim dedim. Loş isik var net degil ortam bir baktim motorun altinda islaklik var yerde dedim gitti benim benzin kestiler hortumu falan bin türlü hikaye yazdim. Eyilip yere sürttüm elimi kokladim veee mutlu son... Kafayi ceken işemiş motorun arkasina çok kötü hissettim kendimi o an.
    Bu iyiydi işte.. ))
    hellboys ve ilkayözdemir bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    başlık güzel ama 13. sayfada kalması kötü hani tam güzel bir film izlerken elektrikler kesilir ya öyle oluyo insan

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynısı bende oldu..Ama Ben frene değil gaza yüklendim...
    AVM otoparkında drift çalışması sonucu yeri kucakladım..
    Daha doğrusu o beni kendine çekip bağrına bastı...
    Çok eli ağırmış..Her tarafım oynadı yahu )
    aynısını bende yaşadım avm otoparkında yagışlı bi gündü köşeyi dönerken gaza biraz fazla yuklendim arka kaydı hoşuma gitti bir sonraki kçşede tekrar yaptım bu sefer fazla kaydı bir ayağım yerde seke seke 360 derece döndüm son anda düşmeden kurtartım
    oggomoggo bunu beğendi.

levent2208 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    100 lük bir dost
    Bir gün saçlarımı kestirmeye gittim motoruda bayır yukarı bir yere bıraktım sağ taraftan indim inince baktım motor üstüme dpğru devriliyo. Tuttum yeniden devrilmicek şekilde yerleştirdim motosikleti yan sehpaya bıraktım. Ve mutlu son. Yan sehpa kapalı Sonuç ayağımda bikaç yara koruma demirinde çizikler
    oggomoggo bunu beğendi.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Çok yağmurlu bir sabah, kız arkadaşımdan çıkmışım okula gidiyorum. O zamanlar asya var altımda, supermoto ya yanlayalım dedik, çin malı lastikleri var pirelli almamışım daha Yağmur yağalı 15 dakka olmamış yerler çamur

Sokak arası tam sola dönücem, sıkıyorum arka freni atıyorum vitesi 1'e yan yan giriyorum, arkamda bi mercedes var uzaklaştı resmen manyağa bak diye Geldim Ethemefendi caddesinin sonundaki tünele giricem sola dönüp. Bastım arka frene başladı kaymaya, gidon turunun sonuna geldim tık diye ses çıktı (ön maşanın şase ye değip gidon turunu tamamen bitirmesi). Ben bıraktım mı o freni, motor bi kaydı benide altına alıp Tamda sokak girişlerinde yavaşlanması için koyulan sarı tırtıklar var ya ordayım

Motordan kurtuldum gitti o tırtıklara TAKTAKTAKTAKTAK. Ne gösterge ne gidon ne manet ne kafa grenajı hiçbişi kalmadı Resmen 10 kere falan sekti o yerdeki çıkıntılara kafa kısmını değdirip

O gün bu gündür kızların ahını almıyorum
    oggomoggo bunu beğendi.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Dün baya bi gezdim , akşam oldu hava karardı , yoruldum.Motoru kenara çekip stop ettim.Bi sigara molası verdim.Sonra motoru tekrar çalıştırdım.Fakat xenon farlar yanmıyo.Uzunları yakıyorum , kısaları yakıyorum tık yok.Eyvah dedim farlar gitti.Hava da kararmış.Eve gitmek için şehirlerarası yola girmem lazım.Farsız nasıl giderim?Bu arada bütün bunlar aklımdan geçerken hem düşünüyorum hem yavaş yavaş gitmeye devam ediyorum.Motoru sokağa bırakıp otobüse atlayıp eve gidemem.Bi otopark bulmam lazım.Bu saatte motosiklet tamircileri de kapanmıştır.Ah aptal kafam , yanına yedek ampül alsana.Ampül olsa da nasıl takarım?Hiç farı sökmedim.Nasıl motorcusun sen?Bi ara boş vaktinde şu farı söküp takmayı öğrensene.10 dakikada kafamdan bin bir türlü senaryo kurarken , dur bakayım dedim.Kontağı kapattım.Tekrar açtım , baktım farlar yandı.Ohhh dedim , bu kadar plan kurana kadar şunu yapsaydın ya.
    oggomoggo bunu beğendi.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bir far hikayesi de benden.Motoru alalı bir kaç gün olmuştu.Herşey tıkırında işe gidip geliyorum.Bir gün farın biraz cansız yandığını farkettim,dedim her halde elektrik yada ampülde sorun var.(Meğersem bizim motorların park lambası da varmış )Selektör yapabiliyorum ama uzunlarıda açamıyorum.Bir kaç gün işe böyle gidip geldim.(Günde 45 Km-Avcılar - Eyüp Farsız akşam dönüşü düşünün artık trafikteki çileyi)Sonunda uygun ampülü aldım ve başladım bu motorun ampülünün nasıl değiştirilebileceğini araştırmaya.Komple kafa grenajını sökmek gerekiyormuş onu öğrendik.Ulen dedim dur şunun kafa grenajını sökmeden değiştirmenin yolu var mı onu araştırayım,yolumun üstünde bir servis var gittim usta dedim; ampül'ü değiştirmek için grenajı illa sökmemiz gerekiyor mu?Cevap tabiki kaçınılmaz olarak evet oldu.Ben kara kara düşünüyorum tabi.Sonra biraz daha detaya girince usutanın cevabı; güzel kadeşim sen far anahtarını kapamışsın aç sorun kalmaz dedi.Aycı cevabı burda forumdan bir arkadaş da aynı anda yazmıştı.Ustaya cevabım; usta ne ben sana bunu sordum ne sen bana cavap verdin kal sağlıcakla.Ben hayatımda bu kadar kızarmadım desem yeridir
    oggomoggo bunu beğendi.
    Bir gün mutlaka ...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kamp yapmaya gidiyoruz, iki motor. Arkadas ve kiz arkadasi, ben ve esim.
    Bir virajda araba sollarken motorun kici atti saga dogru, ulen iyi toparladik demeye kalmadi, 2 saniye sonra anladim arka lastigin patladigini. Kamp yapacagimiz yere 3-4 km kalmisti zaten. Arkadas kiz arkadasini birakti, sinra gelip esimi aldi, bende patlak lastikle sol sag kic ata ata tek basima gittim.
    Hava kararmak uzereydi, lastikci bulduk, telefonunu alip sabah gelecegimizi soyledik. Neyse uzatmayayim, sabah tatilcilerden kurbagacik bulduk, soktuk, kucagimda lastik, arkadasin arkasinda motorla gittik yaptirdik lastigi. Tam 1.5 saat oglen gunesin altinda arka diski yerine oturtturup, lastigi takmaya ugrastik. Taktik,mili soktuk, somunu bi guzel sıktik, zinciri arka disliye takmamisiz ya la.
    O an arkadasla birbirimize olan bakislarimizi gormeniz lazimdi. İkinci denememizi 15 dk icinde basariyla sonuclandirip yag kir icinde direk denize atlamistik.
    Ahmanamra ve oggomoggo bunu beğendiler.

Johnizm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650
    1- izmir basmanede bi telefoncuda çalışıyorum, kapkaç olayları had safhada... ve o zamanlar 1 saati 1 kontör gibi abuk subuk kampanyalar var telefonda... bende işten durağa gidene kadar hatunla o saati dolduruyorum... yarım saatlik bi konuşmadan sonra muhabbet kapkaça geldi her nasılsa)) aklım benim telefona gitti, boynuma astığım bel çantamı deliler gibi yoklamaya başladım bi yandan da telefonda hatuna " DUR DUR TELEFONUM ÇALINMIŞ" diye bağırıyorum))))) karşı taraftan yükselen kahkahaları tahmin edersiniz)))

2- dedem 80 yaşında ilk kez direksiyona geçiyor)))) anahtarı yürütüp oğlunun minibüsünü kullanmaya kalıyo))) geri vitese takılı minibusu nası oluyorsa çalıştırıp hareket ettirmeyi başarıyor stop ettirmeden ama geri viteste ilerliyo ilerliyoo treğe çarpıp durabiliyo ve kitleyip geliyo arabayı))

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

okumayan pişman olur!)))

3- üniversite yıllarım)) matrix filminin etkisiyle "desert eagle" birebir kopyası oyuncak tabancaları takmışız belimize birbirimize sıkıyoruz ajanız ya)) bi tatil otogarda oturmuşum kaldırıma yerdeki kola kutularına falan ateş ediyorum)) beni gören birisi polise telefon açmış etrafa ateş açıyolar diye!!!)))) 3-4 sivil otomobil 1 tane transit toplam 19 civarı polis hilal şeklinde etrafımı sararak üzerime geliyo))) ben hâla olaydan bi haber sağa sola bakıyorum noluyo diye)))) içlerinden en rütbelisi olsa gerek ellerini kaldır diye bana bakarak bağırdı, kalktım ayağa ellerim havada)) ürkek ürkek biri geldi üzerime doğru belime taktığım oyuncak tabancayı buldu yüzünde bi şaşkınlık!))) döndü amirine "amirim bu oyuncak!))" başladılar gülüşmeye... sonra amirin telsizden merkeze geçtiği anons "evet komiserim, olay mahalindeyiz... tabanca oyuncakmış komiserim..." durdu bana döndü "yiğenine aldın di mi bunu!!!" diye soru olmadığı açık bi cümle söyledi, bende "hı hı" diyerek onayladım))) "yiyenine almış komiserim" dedi ve olay kapandı)))) aylar sonra karakola bi işim düştü ve oyuncak tabanca hikayesinin anlatılıp gülündüğüne denk geldim))))
    erro, Ahmanamra, banno1957 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Carpe diem!

4 teker bedeni, 2 teker ruhu taşır!

Hayat; Aldığımız solukların değil, soluğumuzun kesildiği anların toplamıdır!

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alın size yılın MAL MOTORCUSU!!! Okurken nasıl kendimi kaptırdımsa, dandalyeden düştüm!!! Vay arkadaş olacak iş değil :D:D:D
    sedici, banno1957, APALA ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)