Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla soğuk olmayan bi ocak akşamı..

O sıralar bi markette kasiyerlik yapıyorum part time olarak.. Öğrenci işi ya bi yandan da para biriktiriyorum motor alacağım.. ev arkadaşım(mstfkrfk) da istanbul'da (ben adana'dayım) babasının yanındaydı zannediyorum. bi cbr almıştı son model kaymak gibi evin altında yatıyo güzelim..

Yeterli parayı biriktirdim bi motoru da beğendim ertesi gün almaya gidecektim (hyosung gt250r). Neyse akşam okuldan geldim işe gideceğim, motorlarımızın olduğu yere geldim. Şeytan dürtmeye başladı : "olm yarın racing alacaksın sen de, ama hiç racing sürmedin bi dene nası olsa mustafa evde yok işten gelince kitler koyarsın". Tamam lan dedim aldım yedek anahtarı mustafamın çekmecesinden bindim gittim işe.(hiç haber vermek falan yok tabi, izin istesem tamam al git demeyecek sanki.. )

İşten çıktım bi baktım 40 cevapsız arama hepsi de mustafa, mustafa'nın annesi. Eyvah dedim yakalandık. Telefonu açtım tırsa tırsa "alo.." dedim. Hayatımda hiç bu kadar sevimli bi alo dememişimdir oysa ki..

Telefondan gelen sesle yakalanmadığımı ve işin başka boyutlara taşındığını anladım. Meğer Mustafa'nın ailesi motor çalındı sanıp ihbar yapmışlar polisler falan curcuna olmuş apartman (mustafanın talihsiz bir motor çaldırma olayı olduğundan içi gitmiş zavallımın. Nası gitmesin eşşek kafalı adamın son model motorunu habersiz alıp götürüyosun ). Neyse anlattım durumu falan eve geçiyorum ben dedim. Dedim ama nası titriyorum. Gidicem ailesinin yüzüne nası bakıcam ne diycem diye düşünüyorum.

Neyse bindim motora çalıştırdım. Tüm barajyolu (adana'nın en işlek caddelerinden biri) beni izliyor, markette çalışan herkes "-vaay motor da yakıyor haa! -kaç basıyo bu" tarzı yaklaşımlarda bulunmakta ve etrafımdalar. Benim aklım tabi ki 2 dk önceki telefon konuşmasında ama bi yandan da nası dötüm havalarda.

Murphy ne demiş "Bir şeyin ters gitme ihtimali varsa daima ters gider. "

Motora rutin ara gaz uygulamalarımı yaptıktan sonra bastım debriyaja meraklı bakışlar arasında attım 1 e. pıt etti söndü.. Kihkih dedim soğuk ya ondan herhalde.. Tekrar çalıştırdım rölantide sorun yok lan bire atıyorum sönüyo alet. Aha dedim sctık hem motoru yürüttüm hem de bozdum. Hem de millete rezil oluyorum. Ya allah dedim tekrar çalıştırdım hafif gaz vereyim gider belki dedim 5bin devirde attım tekrar bire. Lanet olsun yine söndü. Aldım elime motoru ağlaya ağlaya sürüklemeye başladım. Arkadan kasap abimiz bağırdı "ayaklığı kaldır ayaklığı!"

Lan ben nerden bileyim ayaklık yüzünden stop ettiğini kaç kere son model motora bindim sanki. O soğukta nası terler döktüm sinir, stres, bi yandan bakan gözler bi yandan markette samimi olduğum arkadaşların kopması.. Yalan oldu kızlar ortamlar tabi.. Hayatımda böyle bi duygu patlaması yaşamamıştım.

Gidip motoru kilitledim ve o gün bugündür bi daha binmedim o motora (mersin gezimiz hariç).. Neyse ailesiyle de mustafayla da düzelttim arayı. Artık ondan izinsiz dolaptaki suyu bile içmiyorum..

bitti.

Ha bi de dipnot: mustafa şu güneş gözlüğünü takayım dedim geçen hafta okula gittiğimde farkettim bi camını düşürmüşüm. zaten kırık mıydı yoksa ben mi o hale getirdim seviyorum seni dostum..
    İnsan bildiği halde ayaklığı kaldırmadan vitese atıyo bazen unutuyo ama gözlük camı kısmı hikayenin üzerine cuk oturmuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı monur00006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazla soğuk olmayan bi ocak akşamı..

O sıralar bi markette kasiyerlik yapıyorum part time olarak.. Öğrenci işi ya bi yandan da para biriktiriyorum motor alacağım.. ev arkadaşım(mstfkrfk) da istanbul'da (ben adana'dayım) babasının yanındaydı zannediyorum. bi cbr almıştı son model kaymak gibi evin altında yatıyo güzelim..

Yeterli parayı biriktirdim bi motoru da beğendim ertesi gün almaya gidecektim (hyosung gt250r). Neyse akşam okuldan geldim işe gideceğim, motorlarımızın olduğu yere geldim. Şeytan dürtmeye başladı : "olm yarın racing alacaksın sen de, ama hiç racing sürmedin bi dene nası olsa mustafa evde yok işten gelince kitler koyarsın". Tamam lan dedim aldım yedek anahtarı mustafamın çekmecesinden bindim gittim işe.(hiç haber vermek falan yok tabi, izin istesem tamam al git demeyecek sanki.. )

İşten çıktım bi baktım 40 cevapsız arama hepsi de mustafa, mustafa'nın annesi. Eyvah dedim yakalandık. Telefonu açtım tırsa tırsa "alo.." dedim. Hayatımda hiç bu kadar sevimli bi alo dememişimdir oysa ki..

Telefondan gelen sesle yakalanmadığımı ve işin başka boyutlara taşındığını anladım. Meğer Mustafa'nın ailesi motor çalındı sanıp ihbar yapmışlar polisler falan curcuna olmuş apartman (mustafanın talihsiz bir motor çaldırma olayı olduğundan içi gitmiş zavallımın. Nası gitmesin eşşek kafalı adamın son model motorunu habersiz alıp götürüyosun ). Neyse anlattım durumu falan eve geçiyorum ben dedim. Dedim ama nası titriyorum. Gidicem ailesinin yüzüne nası bakıcam ne diycem diye düşünüyorum.

Neyse bindim motora çalıştırdım. Tüm barajyolu (adana'nın en işlek caddelerinden biri) beni izliyor, markette çalışan herkes "-vaay motor da yakıyor haa! -kaç basıyo bu" tarzı yaklaşımlarda bulunmakta ve etrafımdalar. Benim aklım tabi ki 2 dk önceki telefon konuşmasında ama bi yandan da nası dötüm havalarda.

Murphy ne demiş "Bir şeyin ters gitme ihtimali varsa daima ters gider. "

Motora rutin ara gaz uygulamalarımı yaptıktan sonra bastım debriyaja meraklı bakışlar arasında attım 1 e. pıt etti söndü.. Kihkih dedim soğuk ya ondan herhalde.. Tekrar çalıştırdım rölantide sorun yok lan bire atıyorum sönüyo alet. Aha dedim sctık hem motoru yürüttüm hem de bozdum. Hem de millete rezil oluyorum. Ya allah dedim tekrar çalıştırdım hafif gaz vereyim gider belki dedim 5bin devirde attım tekrar bire. Lanet olsun yine söndü. Aldım elime motoru ağlaya ağlaya sürüklemeye başladım. Arkadan kasap abimiz bağırdı "ayaklığı kaldır ayaklığı!"

Lan ben nerden bileyim ayaklık yüzünden stop ettiğini kaç kere son model motora bindim sanki. O soğukta nası terler döktüm sinir, stres, bi yandan bakan gözler bi yandan markette samimi olduğum arkadaşların kopması.. Yalan oldu kızlar ortamlar tabi.. Hayatımda böyle bi duygu patlaması yaşamamıştım.

Gidip motoru kilitledim ve o gün bugündür bi daha binmedim o motora (mersin gezimiz hariç).. Neyse ailesiyle de mustafayla da düzelttim arayı. Artık ondan izinsiz dolaptaki suyu bile içmiyorum..

bitti.

Ha bi de dipnot: mustafa şu güneş gözlüğünü takayım dedim geçen hafta okula gittiğimde farkettim bi camını düşürmüşüm. zaten kırık mıydı yoksa ben mi o hale getirdim seviyorum seni dostum..
    Hikaye biraz dramatik biraz komikti gözlük işi ise işin piyangosu olmuş Bu arada arkadaşındanda ne alsan elinde kalıo hocam sendemi bişi var ondamı anlamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:35 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cub kullanmış arkadaşlar bilirler..

debriyaj yoktur ama vites vardır!

innovanın gidonunda bir boşluk yada bir oynamamı var hissine kapıldım, hatta gidon acaba eğrimi duruyor diye kıllanıp mahallede park ettiğim yerden hareket ettikten sonra 10m ötede durup sokak içinde (bu arada mahallenin çocukları beni izliyor) motor çalışır vaziyette motordan indim

tabi motor 1. vitesde! yönüm motorun arkasına bakacak şekilde ön tekeri bacaklarımın arasına alıp sabitleyerek gidonu sağa sola doğru zorlamaya başladım!

tabi farkınd olmadan ani bir gaz vererek o panikle gazı kesemedim

aman allahım sanki karşımda azgın bir boğa var o nasıl bir güç müş ben itiyorum innova itiyor, tabi bu durum 1-2sn lik bir süreçte oluyor, derken o panikle gazı kesemedim (elciği ters tuttuğum için) motor resmen üzerimden geçip 5m gittikten sonra sola devrildi

mahallenin çocukları inanın korkudan gülemediler bile onlarda şaşırmışlardı
    1.16 Seni olaya benziyor
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

Bizdede bws 100 vardi zamaninda bi aralar sakarliklarimla unluydum dayim cok dalga geciyodu benle o donemler daha 1 senedir motor kullaniyorum o da bws motoru hicbiryere surtmuslugum yoktu birkere motorla dayimin yanina gittim paketlerini goturdum ayakligi acmayi unuttum bildigin ayakligi actim zannedip motordan indim :D sag grenajlar degisti allahtan ucuzdu
    oggomoggo bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"][U][I][B][/B][/I][/U][/COLOR]You don't Need Anything To Enjoy Life,You Already Have A Life To Enjoy Everything.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Bizim arkadaş staja bi fabrikaya giriyo hem de ne fabrika , dokumacı kız kaynıyo.Kızlardan birini tavlıyo.Saat gece yarısı 4'te vardiya çıkışı kızı babasının arabasıyla alıp evine bırakacak.Arabayı park etmiş servisin gelmesini beklerken kızı evine atana kadar olacaklari hayal ettiği sırada karşıdan devriye gezen polis arabasını görüyo.Mallık yapacak ya hemen farları kapatıyo.Polis gecenin 4'ü durumdan şüphelenip arkadaşın yanına kadar geliyo.Bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı kovalarmış , bizim arkadaş da ıssız sokaklarda polise yakalanıyo.Meğerse bi kaç zaman önce o bölgede oto hırsızlığı olmuş.Polis ondan devriye gezermiş.Alıyolar arkadaşı götürüyolar nezarete.Sabah namazına doğru babasını arayıp karakola çağırıyolar.Arkadaşı salıveriyolar fakat dönüşte babası arabayı kullanırkren yanındaki koltuğa oturma hatasında bulunuyo.Zavallı arkadaş o gece kız arkadaşının öpücükler konduracağını hayal ettiği yanaklarına babasının kondurduğu sağ direkler eşliğinde evin yolunu tutuyolar.
    reis007, Johnizm, TRaKYaLeee ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Bende bi iki mallığımı anlatmazsam olmaz )))

2-3 Sene önce, KYMCO CK 125 i yeni almışım. Aldığımın 3. günü kaza yapıp bir araba ile çarpıştım. Pek bi yara almadım dizim şiş biraz işte. Kazanın ertesi günü motorun kırılan parçalarını yenileyip devam etme kararı aldım.

Herneyse, kazanın üzerinden 2-3 gün geçti. Yakın bir arkadaşımla bir parkta oturuyoruz. Park eğimli bi yerde. Bi yerde de merdivenleri var.

Şöyle bi baktım merdivenlere.

"ben burdan inerim abi!" dedim. Nerden geldiyse aklıma ! Şekiliz ya

"h....ssstr" kelimesini kullandı. inanamadığımız zaman kullanırız ya.

izle dedim. Merdivenler 20 metre uzakta.

Motora bindim çalıştırdım. Merdivenlere doğru döndüm. Bu arada kaza yüzünden dizimin üzerine tam basamıyorum, acıyor.

Merdivenler de düz değil. Tam olarak L şeklinde. Yani düz iniyor, bir yerde L gibi dönmek zorundasınız. 1 metre çapında anca var iki mesafe arası da.

Neyse, merdivenlerden inmeye başladım, düz kısımlarda sorun yok. Arkadaş uzaktan izliyor beni.

Dönüş kısmına geldik. Sıçtık dedim dönemeyecez.

Biraz çevirdim motoru sağ sol ileri geri derken tam döndürücem, sol dizin sakat olduğunu unuttum, sol dizime ağırlık vercek şekilde yatırdım, tutamadım tabiki motoru. motorla birlikte çok yavaş bir hızla PAT diye yere düştük.

Kalkamıyorummmmmmmmmmmmmm Motor dizimin üzerinde hareket edemıyorum ağır geldi hafifcik matür

Arkadaş koşa koşa geldi. Motoru kaldırdık gülmekten yarılıyoruz.

Arkadaşın bakış açısı bu, başkasına anlattı yanımda, gülmekten duman oldum.

"bu salak inerim diye artislik yaptı, iniyodu da, merdivenleri döndü gözden kayboldu 5 saniye sonra paaaaaaaaaat diye bi ses geldi gittim yanına baktım bu yerde motor da yerde bana bakıyo"
    oggomoggo ve Mertcan39 bunu beğendiler.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Motosikleti
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende bi iki mallığımı anlatmazsam olmaz )))

2-3 Sene önce, KYMCO CK 125 i yeni almışım. Aldığımın 3. günü kaza yapıp bir araba ile çarpıştım. Pek bi yara almadım dizim şiş biraz işte. Kazanın ertesi günü motorun kırılan parçalarını yenileyip devam etme kararı aldım.

Herneyse, kazanın üzerinden 2-3 gün geçti. Yakın bir arkadaşımla bir parkta oturuyoruz. Park eğimli bi yerde. Bi yerde de merdivenleri var.

Şöyle bi baktım merdivenlere.

"ben burdan inerim abi!" dedim. Nerden geldiyse aklıma ! Şekiliz ya

"h....ssstr" kelimesini kullandı. inanamadığımız zaman kullanırız ya.

izle dedim. Merdivenler 20 metre uzakta.

Motora bindim çalıştırdım. Merdivenlere doğru döndüm. Bu arada kaza yüzünden dizimin üzerine tam basamıyorum, acıyor.

Merdivenler de düz değil. Tam olarak L şeklinde. Yani düz iniyor, bir yerde L gibi dönmek zorundasınız. 1 metre çapında anca var iki mesafe arası da.

Neyse, merdivenlerden inmeye başladım, düz kısımlarda sorun yok. Arkadaş uzaktan izliyor beni.

Dönüş kısmına geldik. Sıçtık dedim dönemeyecez.

Biraz çevirdim motoru sağ sol ileri geri derken tam döndürücem, sol dizin sakat olduğunu unuttum, sol dizime ağırlık vercek şekilde yatırdım, tutamadım tabiki motoru. motorla birlikte çok yavaş bir hızla PAT diye yere düştük.

Kalkamıyorummmmmmmmmmmmmm Motor dizimin üzerinde hareket edemıyorum ağır geldi hafifcik matür

Arkadaş koşa koşa geldi. Motoru kaldırdık gülmekten yarılıyoruz.

Arkadaşın bakış açısı bu, başkasına anlattı yanımda, gülmekten duman oldum.

"bu salak inerim diye artislik yaptı, iniyodu da, merdivenleri döndü gözden kayboldu 5 saniye sonra paaaaaaaaaat diye bi ses geldi gittim yanına baktım bu yerde motor da yerde bana bakıyo"
    Arkadaşının anlatmasıyla daha bi komik geldi bana insana nerden gelir o güven anlamam olmadık yerde gaza gelip olmadık cesaretleri alırız

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:16 ----------

Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim arkadaş staja bi fabrikaya giriyo hem de ne fabrika , dokumacı kız kaynıyo.Kızlardan birini tavlıyo.Saat gece yarısı 4'te vardiya çıkışı kızı babasının arabasıyla alıp evine bırakacak.Arabayı park etmiş servisin gelmesini beklerken kızı evine atana kadar olacaklari hayal ettiği sırada karşıdan devriye gezen polis arabasını görüyo.Mallık yapacak ya hemen farları kapatıyo.Polis gecenin 4'ü durumdan şüphelenip arkadaşın yanına kadar geliyo.Bahtsız bedeviyi çölde kutup ayısı kovalarmış , bizim arkadaş da ıssız sokaklarda polise yakalanıyo.Meğerse bi kaç zaman önce o bölgede oto hırsızlığı olmuş.Polis ondan devriye gezermiş.Alıyolar arkadaşı götürüyolar nezarete.Sabah namazına doğru babasını arayıp karakola çağırıyolar.Arkadaşı salıveriyolar fakat dönüşte babası arabayı kullanırkren yanındaki koltuğa oturma hatasında bulunuyo.Zavallı arkadaş o gece kız arkadaşının öpücükler konduracağını hayal ettiği yanaklarına babasının kondurduğu sağ direkler eşliğinde evin yolunu tutuyolar.
    Şanssızlığa bak sen ama sonu komikti ama senin anlattığın hikayelerinden favorim hala o farları kapatma meselesi ''Böylemi indiniz he''

Motosikleti
    Kuba Km 125
    Bende başımdan geçen mallığı anlatayım
    Geçen yaz Köyde dayıma yardıma gitmiştim tarlada 125 lik vitesli motosikletle tarlanın diğer ucundan başa doğru yağmurlama tabancalarını kontrol ediyordum çalışıp çalışmadığını tarlanın yarısında büyük 5 lik diye tabir edilen yağmurlama borusu var motorla geçmek biraz zahmetli oluyor bende dedim gazı biraz fazla vereyim önünü hafif kaldırıp motordan inmeden geçeyim. Nereden bileyim bu üşengeçliğin sonucunun bu olduğunu.
    Tabi tarladaki toprağın yumuşaklığını sertliğini tahmin edemedim herhalde biraz fazla vermişim gazı ki zaten nasıl geçtim oradan hala şaşıyorum motorun önü dikildi yaklaşık 60-70 derece haliyle bende selede yatar pozisyona geldim, o şaşkınlıkla frene asıldım ama ne çare asıldığım fren ön fren Ayaklarım plakanın hemen üstünde motosikletle bütünleşik halde gidiyoruz arka frene basamıyorum en sonunda gazı bırakmak aklıma geldide tarlanın sonuna gelmeden durabilmiştim. Ama yeri öpmekten yinede kurtulamadım önünü yere indirebildikten sonra dengemi kaybedip düşmüştüm öylece oturup gülmüştüm kendime ilk kez paylaşıyorum bunu )
    oggomoggo bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CRF1000L
    Alıntı boyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motorum olan Hyosung MS3'ü aldım. Güzelce tüm düğmeleri vs öğrendim ama sinyalle ilgili sıkıntım var. Sinyali veriyorum sonra kapamak üzere ortaya getireyim derken öber tarafa sinyal vermeye başlıyorum. Oradan kurtarayım derken tekrar öbür yöne sinyal. Her dönüş artık benim için ızdırap olmaya başlamıştı. Sinyali kapamak için düğmeye basmam gerektiğini öğrenmem 15 gün kadar sürmüştü.
    O da bir şey mi ben 2 aydır kullanıyorum. şu anda sayende öğrendim.
    MotorKafa, badircik, adm12 ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Gökbörü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O da bir şey mi ben 2 aydır kullanıyorum. şu anda sayende öğrendim.
    Ben 3 senedir motosiklet kullnaıyorum daha 2 ay önce öğrendim :D :D

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    3 gün önce yaptığımı da yazayım de gülün bari

Gece işten çıktım. Saat 12.30 civarları. Tın tın evime gidiyorum. Çarşıdan dönüyorum. Bilenler bilir. Marmariste yıkılan Tansaş'ın karşısında bir McDonalds vardır. Anayol üzeri gibi biryer yani.

McDonaldsın önüne kızlı erkekli 5-6 turist genç oturmuşlar. Kaldırımdalar. Böyle bildiğin oturuyolar sarhoşlar sanırım.

Tam yanlarından yavaş yavaş geçiyorum, şeytan dürttü.

Durdum tam önlerine. Boşa aldım motoru. Kaskı çıkarttım depoya koydum. Elimi cebime attım. 1 TL çıkarttım. Önlerine fırlattım.

Hepsinin gözleri faltaşı gibi açık bana bakıyolar.

Hiç istifimi bozmadım kaskı taktım vitese attım bi el salladım bastım gittim.
    TATLIHIZ, arca94, haojin2005 ve 5 diğerleri bunu beğendiler..
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Mondiale geçmeden önce hyosung rt125 bir motorum vardı. Pek bilinen bir motor değildir arka lastik araba lastiği gibi kalın crossla naked arasına sıkışmış, tipi insanı gaza getiren, baya ciğerli ve çok dikkat çeken bir motordur. Birgün ışıklarda durdum yanıma yamaha R1 durdu. Tabi benimde lastikler dev gibi olduğundan millet gerçek motor zannediyor. Yeşilin yanmasına son 10 saniye kaldı ben iyice gaz vermeye başladım R1'in rolanti sesini bastırdım. Ama millet dükkanlardan kapıya çıktı otobüsteki insanlar cama yapıştı bize bakıyor. Yeşil yandı ve ben 2 saniye önde götürdüm Diğer ışıklarla aramız 500 metre R1 yaklaşık 200 metre fark attı ve 200 metre uzağımdayken kendi altımdaki motorun sesini duyamadım öyyyyleee bi yırtındı. Işıklarda durduk adama dedim ki en son kaçı gördün 186 km dedi. Tabi gırgırına bi kapışma olduğundan tınlamadım pek. Şimdi olsa en az 3 saniye önde götürürüm
    BurakUzuner, Okurt, OnrMRT ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti
    Kawasaki ZL600
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondiale geçmeden önce hyosung rt125 bir motorum vardı. Pek bilinen bir motor değildir arka lastik araba lastiği gibi kalın crossla naked arasına sıkışmış, tipi insanı gaza getiren, baya ciğerli ve çok dikkat çeken bir motordur. Birgün ışıklarda durdum yanıma yamaha R1 durdu. Tabi benimde lastikler dev gibi olduğundan millet gerçek motor zannediyor. Yeşilin yanmasına son 10 saniye kaldı ben iyice gaz vermeye başladım R1'in rolanti sesini bastırdım. Ama millet dükkanlardan kapıya çıktı otobüsteki insanlar cama yapıştı bize bakıyor. Yeşil yandı ve ben 2 saniye önde götürdüm Diğer ışıklarla aramız 500 metre R1 yaklaşık 200 metre fark attı ve 200 metre uzağımdayken kendi altımdaki motorun sesini duyamadım öyyyyleee bi yırtındı. Işıklarda durduk adama dedim ki en son kaçı gördün 186 km dedi. Tabi gırgırına bi kapışma olduğundan tınlamadım pek. Şimdi olsa en az 3 saniye önde götürürüm
    Valla asıl mal R1'in sahibi olmuş iyi gaz vermişsin adama.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900

Gece işten çıktım. Saat 12.30 civarları. Tın tın evime gidiyorum. Çarşıdan dönüyorum. Bilenler bilir. Marmariste yıkılan Tansaş'ın karşısında bir McDonalds vardır. Anayol üzeri gibi biryer yani.

McDonaldsın önüne kızlı erkekli 5-6 turist genç oturmuşlar. Kaldırımdalar. Böyle bildiğin oturuyolar sarhoşlar sanırım.

Durdum tam önlerine. Boşa aldım motoru. Kaskı çıkarttım depoya koydum. Elimi cebime attım. 1 TL çıkarttım. Önlerine fırlattım.

müdür mallıkla ne ilgi var bunun...

ısparta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 2006
    Bende geçenlerde elektronikci arkadaşın yanına gittim, motora bi bakalım dedi, bakıyoruz şimdi parkları yaktık farları da bi yak dedi düğmeye basıyoruz basıyoruz bi şey yok, Allah Alah dedim ne oldu acaba, dedi başka bi düğme mi var, yok dedim sigorta tablasını açtık tek tek kontrol ettik sağlam, sonra direksiyonun altında bulunan çıt çıt düğme aklıma geldi düğmeyi açtım ve olay çözüldü
    oggomoggo bunu beğendi.

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150

Bravo, Türk misafirperverliğini çok iyi göstermişsin.

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

rm125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 Kanuni Caracal 200 & 2001 Suzuki Volusia 800

hahahaa bi de kornaya bassaydın :D :D :D :Dkoptum

Motosikleti
    Bitanede benden ama bu benim değil tamway sürürcüsünün mallığı öncelikle ülkemizde 2 tekerli taşıtları araçtan saymayan insan bol bilirsiniz bizdede bisiklet var bizleri zaten yokmuşuz gibi davranıyorlar bu sebeple ölümden çok döndüm en son canıma tak etti bende bisiklete korna taktım bilirsiniz bu hava pompasına bağlanır havalı korna gibi ses çıkartır benim kendim bulduğum bir yöntemle sesi öyle bir çok çıkıyor ki pompyı 5mm yukarı çekip bassam tır kornası gibi çıkartıyor en son sinirlenip yarıya kadar kaldırıp basmıştım kulaklarım bi süre kısık duydu artık nekadar sesi var siz anlayın.(He sakın beni apache fln sanmayın benim canıma tak ettirdikleri için bunu yaptım gereksizce asla basmama hava olsun die falan asla.zaten gereksiz kullananlarada kızarım dibimde gereksiz basanlara gerekeni yaparım)nese sadede geleyim sonra biz işte gidiyoruz ve bir araba park halinden birden yola fırladı bende bastım 1-2 kere nese tır falan sandı olacakki geri vitese basıp geri çıkacakken bişey olmadığını anladı biz geçince devam etti tamwayda az bişi ileride ve bu esnada tamway sürücüsü aynalara bakıyor ve hatta kafayı çıkartıp arkasına baltı çünkü arkasından başka bir tramwayın geldiğini sandı ama ben ve arkadaşım durduk ve gülme krizlerine girdik Adamın o anki halini görecektiniz tam bir komediydi şimdi bile aklıma geldikçe gülüyorum ya
    oggomoggo bunu beğendi.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Bugun motorun lastikleri inmiş gittim hava basmaya yol bos tüü kapısıcak adamda.. bulamadım dedim

Bi baktım pale nin biri 14-15 yaşlarında..Öndeydi 60 falan vardı hızı.. Bende cıktım arkadan 1-2-3-4 Yaptım Yapıstırdım gittim..Aboo oda ne Motor gaz yemio 4-3-2 Yaptım Cuvvv yaptı way..mk dedim.. Mt geldi aklıma Bende mal motorcu oldum..Baktıgımda.. benzin bitmiştii eleman yanımdan gecerken kornada caldı Ne utandım ya
    oggomoggo bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    bunlardan daha fazla mal motorcu olamaz... F54 bile böyle yapmaz yaniii

TATLIHIZ ve TRaKYaLeee bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)