Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen kayınpeder , çoluk çocuk falan köye gidiyoruz.Kayınpeder anısını anlatıyo.Bi keresinde köy yolunda arabanın farları bozulmuş , köyden farsız inmişler.Ben de nasıl yani böyle mi indiniz dedim , farları kapattım.Ortalık bi anda zifiri karanlık oldu.Arabanın içinden çığlıklar yükseliyo Fazla bağıttırmadan açtım yine farları.
    Bu iyiydi gayet piskopatça
    Okurt bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tokatta fotoğrafçılık yapıyorum baskı makinamız arızalandı, başka bir fotoğrafçıda baskıları yaptırdım geliyorum. Işıklarda durdum yanıma külüstür bi şahin durdu gaz verip duruyor. Adam camı indirdi "kapışalım mı?" dedi. Bende "Bu hurdayla mı?" dedim adam güldü gaz vermeye devam ediyor. Yeşil ışık yandı ben nasıl gaza geldiysem motorun önünü zor yere indirdim. Tabi yarışın 6. saniyesinde adam aynadan kayboldu. Kafamda kask olduğu için çene hizasını göremiyorum(gidondan aşağısını). Dükkana geldim, motoru garaja çektim, kafamdan kaskı çıkardım, elimi poşete attım ve poşet bomboş. Rüzgardan delinmiş ve bütün fotoğraflar yarış yaptığım yol boyunca yaklaşık 300 metre yola serilmiş. Tam 50 adet fotoğraftı 49 tanesini topladım ama aynı askerde komdando dansı yapar gibi bacaklarım ağrıdı. Allahtan müşteri yada onu tanıyan birileri görmedi fotoğrafları. Üstelik adamın düğün resimleriydi. Ucuz atlattım.
    hahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yarıldım beeeeeeeeeeeeeee:D:D:D:Dm kopkopkopppppppppppppppppppppp yehhuuuuuuuuu
    beyazit60 bunu beğendi.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Bende ucuz atlattığım bir anımı anlayatım.Ben yeni motorcu babamla çalışma yapıyoruz.Şehir dışında biryerlerde yaklaşık 50-60 km hızla gidiyoruz lastiklerde hani nerden baksan 10yıllık babamın şurdan sağa dönecez demesiyle asıldım arka frene anında dönecez ya bir baktım arka teker yanıma gelmiş hemen çektim ayağımı frenden motorun bizi üstünden atmasına çok az kalmıştı kı yırttık ama arkadan gelen araçlarda demiştir adama bak motorla nasıl artislik yapıyo diye çünkü arka teker yanıma geldiğinde döneceğimiz yerden dönüyorduk...
    mustafaferah, adm12 ve oggomoggo bunu beğendiler.

Herkeze geçmiş olsun.Bende bir mallığımı anlatayım.Yokuş aşağı inmeye başlayacağım(üsküdar talimhane den diger adı rasathane önünden küçüksuya inen rampadan inecekken aklıma ''ya fren tutmazsa bu yokuşta ne yaparım'' diye aklıma takıldı ve inmeden ön freni kontrol edeyim dedim.Sabahtı ve yokuşu inmeye başlamadığım dan inişi kaplayan nem görünmedi.Frene bi dokundum hooop yerdeyim.Başladım motorla kaymaya.Üzerimde yeni elbise mont felan.Kayarken ağırlık merkezimi degiştireyimde hep aynı yer sürtüp takım yırtılmasın diyede düşünecek kadar vaktim oldu.Bi elimi bastrıyorum bi karnımı bi ayaklarımı.Allahtan karşıdan gelen olmadı o kadar uzun süre ,ne bende nede motorda önemli bir hasar oluşmadan kaldırıma lastikler gelecek şekilde değerek durdu.Gülsem gülemiyorum ağlasam ağlayacak bir şey yok.İşin özü olacaga çagre yok.Akacak kan damarda durmuyor.Birde arkadaşımın başına gelen olay var aklıma geldikce gülüyorum.Virajı alıyorum diyor yattım yattım bi baktım götüm yere degdi başladım parante atmaya,ellerim yere şaaap vuryor dönüyorum diyor.Artık öyle cok dönmüşki ''Allahım yetrer artık ellerim acıdı bitsin'' demiş.Her takla atışında yönü motora dönerken de motordan cıkan kıvılcımları görüyormu.ŞİPŞAK FOTO GİBİ.Motor babasının küçük yaşta sahip olduğu ve çok önem verdigi bir vespa.Her takla atarken gördügü foto da babasından yiyecegi paparayıda hayal etmiş.
    tkalfaoglu, mustafaferah, aonal ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani kilidi sadece direğemi kilitlemişsin :D bisiklet boşta
    Hiç kitlememişim kilit gidonda sarılı duruyo
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    Alıntı çelikatlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende yan ayaklığı açtım zannedip motordan iner inmez motoru bırakıp yürümeye başladım iki adım atmadan arkamdan güümmm diye bi ses ayaklığı açmamışım
    Abi bu olay bomba yaa uzun yolda mala bağlayınca oluyor genelde
    adm12 ve kovboy03 bunu beğendiler.
    [COLOR="#000000"][B]We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.[/B][/COLOR]

motor_kafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco agility city 125
    bizde eskiden honda activa vardı abim hep büyük tekerlek istiyordu babamda en sonunda gidip 0 km kymco agility city125 aldı motor daha cillop gibi parlıyor akşam eve gidince abime dedim abi babam senin istediğin motordan aldı nası şaşırdı hemen gel gezelim dedi tamam dedim abim teknosada işe başlayak ozamanlar internetten bişeyler çıkartıcaz ordanda dolaşıcaz üçyolun ara sokaklarında bir internet kafa bulduk bilenler bilir yerdede mazgal var ben abime dedim abi mazgal var buraya koyma tabi o hem motorun heyecanından hemde işe başlama heyecanından beni duymadı motoru orta sehpahaya bi kaldırdı çat dedi sehpa mazgala girdi internet kafedeki abiler falan kaldırıyoruz çıkmıyor en son abi dedi bunun içinde çift ağızla anahtarı var deme dedi var abi dedik adam sağolsun ayaklığı söktü sökerkende vidaların birisi mazgala düştü gittik ertesi günü serviste taktırdık

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    dur şu 96 titanla bi stopie yapam dedim. Kampana fren var. Bi asıldım ön frene çaat diye bi ses geldi. Ön fren boş. Tel koptu bidaha kampanayla stopie denemem. mengü bi konu açmistı. O denesin.
    adm12 ve oggomoggo bunu beğendiler.

motoru yeni aldgım zamanlar disk kilidi vardı onu taktım bi arkadaşla bulusmaya gittim geldim çaliştirdim 1e taktım koydum gazı ön tekerlekten kayma sesi geldi ah ah dedim sonra
    adm12, ellaksakir ve oggomoggo bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı Samet Ağır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yıllar önce bir maxiscooterim vardı..işe gittim.aylardan ramazan..1 saat erken çıkıyoruz..arkadaşıda alıp eve gideceğiz...

motorun başında buji,akü,kablolar v.s aklınıza ne gelirse sökmeme rağmen motoru çalıştıramadım...

1 saat sonra servisler çıkınca onlarla evimize döndük,iftardan sonra arkadaşımın arabasıyla tekrar motorun yanına döndük ve motoru iple arabaya bağlayarak 30 km boyunca çektik...

motosiklet tamircisi abim dükkanı açtı benim için.....içeri girdik rezil vaziyette ve gidondaki start stop anahtarını starta aldı marşa bastı ve çalıştı motor...

o kadar rezilliği işgüzar bir arkadaşın o düğme ile oynaması yüzünden çekmiştik...ve ben hayatta o düğmeden motoru stop eden biri olmadığımdan aklıma bile gelmemişti...

hem gülme ,hem küfür, hem mutluluk hepsi bi aradaydı sonunda....
    aynı duruım cbf lerde de var bu güne kadar çok az gerek gördüm o düğmeyi kullanmayı lakin çokta gereksiz çocuğun biri stop tarafına çekmiş düşmeyi vurdur çalışmaz , bas bas çalışmaz artık akü yeter diye isyan etmeye başladı sonrası malum birader geldi düğmeye bastı tırt diye çalıştı motür
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motoru daha yeni almışım, hergün aha burasındada bu varmış diye öğreniyorum, bir gün, arka çantanın altındaki kırmızı düğmeyi ittirince çantanın motordan ayrıldığını öğrendim. neyse kız arkadaşımla gezdik yine bir gün, onada göstericem çantanın oradan ayrıldığını (niyeyse) onu bırakıcağım yere geldik, hafif yokuş aşağı yol, motoru bıraktım onun bineceği otobüsü beklerken "canım bak çanta burdan ayrılıyomuş" diyip o düğmeyi yavaşça ittirdim ama çanta çıkmadı, niye çıkmadı la bu derken motor orta sehpadan indi gidiyor yokuş aşağı, bi anlık mallıktan sonra koşup gidonu yakaladım ama ufaktan egzozun üstüne yattı tabi o günden beri motoru yokuş aşağı bırakmam, ön teker ille yukarı bakacak

Daha iyisi yazılana kadar favorim bu
    Olduğunuz yerde durarak, olmak istediğiniz yere varamazsınız!

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    http://www.youtube.com/watch?v=C-NcOxFfGXk
    Bu video tam bu konuya yakışır
    talip333, reis007, Re!S*33 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    talip333 ve Adıgibi bunu beğendiler.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla beyler mal filan ama konu patlamış görünüyor

bana kalınca yağlı , bir ip-sicim, urgan, halat neyim verin kendimi asacağım
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Çok kısa bir dönem Honda Today kulllandım..

Benzin göstergesi yok, bitmeye yakın kırmızı bir düğme var o yanıyor. Yani kilometreye bakacaksın, ordan kestireceksin benzin durumunu.. Ama meret az da yakıyor.. Kafan da dalgınsa unutman neredeyse kesin..

Yaz günü, yaldır yaldır gidiyorum ben.. Güneş gavur damı gibi.. Meğer kırmızı ışık yanmış, ben o parlaklıktan görmemişim.. Zırt diye benzin bitti öğleden sonra :-/

Today'in benzini bitti ve ben yolda kaldım!!! Kızacağım kendime kızamıyorum ama sinirden çok güldüm. Sonra arkadaşa anlattım, 'Lan onun deposundan ne olacak, işeseydin içine öyle bile giderdi' dedi piç ve bütün gün dalga geçti benimle.
    mustafaferah, TRaKYaLeee, adm12 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar bir anımı daha anlatayım.mct 250 aldığım ilk zamanlar.bir kız arkadaşımla oturuyorduk cafe de.tam biz kalktık korna sesi filan gelmeye başladı dışardan,neyse çıktım amcanın birinin tabulu malı olan belediye kaldırımına park ettim diye adam sinirlenmiş bana korna çalıyor.neyse laf filan söyledi fazla sallamadım çıkardım motoru arabadan 10 metre öte de filan durdum arkadaşın yanında.kızda motor meraklısı,dedi bende süreceğim.iyi bari dedim anlattım kısaca olayı ,ne yapması gerektiğini.daha önce scooter kullandığı içinde zorlanacağını düşünmedim.

neyse bindi motorun üzerine yavaş yavaş hareket et dedim.keşke demeseydim attı kız 1 e dayadı gazı direkt 2 dakika önce bana bağıran amcanın arabaya.ben gülmekten yarılıyorum adam da arabanın başındaydı daha,ilk kıza baktı ayıp olur diye bir şey demedi döndü bana bağırmaya başladı ara sokakta motor mu öğretilir,yok bak çizildi araba.tutturdu amca.
    neyse ben gülmekten amcaya cevap veremedim,herhalde küstü o da bindi arabasına bekliyor.neyse atladık motora kaçtık.
    tkalfaoglu, oggomoggo ve ömerky bunu beğendiler.

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen sana katılıyorum 1,16dk süper

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:49 ----------

Alıntı Niyomann adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın arkadaşımla bişeyler alacağız, motosikletle dolaşmayalım gerek yok inelim yürüyelim en basiti dedik. Motoru ara sokaklardan birine bıraktık muhabbet ediyoruz bi taraftan neyse alışverişi yaptık, ben bi türlü motoru koyduğum sokağı hatırlamıyorum bakkal falan da yoktu. 45 dakika boyunca bütün ara sokakları gezdik tek tek ancak bulabildik
    Güzelmiş yav baya güldüm ama bulmanıza sevindim
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

talip333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 MH Drift (2012)
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sonunda düşüp motora ters binmesi beni yardı :D

ben de ayağı kaldırmadan 15-20 dk motoru çalıştırmaya çalıştım. Bir kaç adam geldi sonunda ondan bundan derken baktım ayak inik :( Sürekli yaptığım yanlış daha acemiliği atamadık; motor freni yaptığımda araba gibi yavaşlatacak sanırken tam drift yapıyorum, bir gün arkayı zaptedemeyeceğim böyle giderse

Motosikleti
    Racing tipi bişiler bakıyoruz...
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir anımı daha anlatayım.mct 250 aldığım ilk zamanlar.bir kız arkadaşımla oturuyorduk cafe de.tam biz kalktık korna sesi filan gelmeye başladı dışardan,neyse çıktım amcanın birinin tabulu malı olan belediye kaldırımına park ettim diye adam sinirlenmiş bana korna çalıyor.neyse laf filan söyledi fazla sallamadım çıkardım motoru arabadan 10 metre öte de filan durdum arkadaşın yanında.kızda motor meraklısı,dedi bende süreceğim.iyi bari dedim anlattım kısaca olayı ,ne yapması gerektiğini.daha önce scooter kullandığı içinde zorlanacağını düşünmedim.

neyse bindi motorun üzerine yavaş yavaş hareket et dedim.keşke demeseydim attı kız 1 e dayadı gazı direkt 2 dakika önce bana bağıran amcanın arabaya.ben gülmekten yarılıyorum adam da arabanın başındaydı daha,ilk kıza baktı ayıp olur diye bir şey demedi döndü bana bağırmaya başladı ara sokakta motor mu öğretilir,yok bak çizildi araba.tutturdu amca.
    neyse ben gülmekten amcaya cevap veremedim,herhalde küstü o da bindi arabasına bekliyor.neyse atladık motora kaçtık.
    Şansa bak sen yav yada şanssızlığamı demeli tut sen o amcanın taksiye çarp eee allahın sopası yok amca sana bağırmış sonu böle olmuş işte

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:54 ----------

Her kez bişiler yazıo bende yazam bari benim motor yok ama bisiklet var.Bi gün arkadaş arka kaldırıo falan beni gaza getirdi dediki sen kaldıramazsın kaldırırım dedim iyi kaldırda görelim dedi neyse benim 28 jant bisikletin(Bisan-Atlas 10 yıllık bisiklet)frenlerini değiştircem die sökmüştüm onunla olmucak.nese benim bundan önceki bisikletimde orda yanımda garajın içinde duruo oda böle ne küçük ne büyük orto boy 10 vites yamaha-beldeyama birleşik üretimi bisiklet nese aldım ben onu dediom olmuo falan derken frenleri ayarını sıktım biraz oldu gibi ama gine olmuo galiba o gazla frenlerin ayarını çok sıkmış olacamki biraz hızlı bi şekilde ön frene bir abandım aha kaldırdım lan diye içimden geçirirken birde baktımki havadayım aha uçabiliom demeye kalmadan az ileride yerdeyim yaklaşık 2-3 metre ileri uçtum benim heryerim acıyo ama bir yandanda acınacak halime gülüom o arkadaşım olçak p.çde gülüo gülmekten beni kaldıramıo lan diom yardım et dur lan dur dio benim gülmeme geçsin kaldırcam seni dio yerlere yattı resmen gülmekten tabi karizma fakan gitti o gün bu gündür artık pek gaza geldirtmiom kendimi aklıma hep o gelio.Bu arda 10 vites bisiklette sağlammış he ne kazalar yaptım onla bişi olmadı hala sapasağlam ve üzerinde aldığımda yamaha-beldeyama yazıodu benimde yamaha bisikletim var ona seviniom
    blackhhat bunu beğendi.
    [I][U][B]Motosiklet = Doğa üstü bir güçtür....[/B][/U][/I]

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Bu konu tozlandırılmamalı.
    Okuyup okuyup gülüyorum
    Güncel !!!
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)