Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Mal motorcular buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    eh bide ben anlatayım cruiserlarda bilirisiniz direksiyon kilidi kontakta değil. tahminler başlamıştır direksiyon kilidini unutup bindim motora kadere bakınki direksiyonda benim döneceğim tarafa bakıyor çalıştırdım motoru gayet kaskımı taktım devam tam dönüşümü yaptım direksiyonu düzelteyimde yoluma gideyim ama nerde direk attı motor beni üstünden ah dedim ah mal kafam:D
    bpk, mstfkrfk, Levsy ve 29 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mrtt7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eh bide ben anlatayım cruiserlarda bilirisiniz direksiyon kilidi kontakta değil. tahminler başlamıştır direksiyon kilidini unutup bindim motora kadere bakınki direksiyonda benim döneceğim tarafa bakıyor çalıştırdım motoru gayet kaskımı taktım devam tam dönüşümü yaptım direksiyonu düzelteyimde yoluma gideyim ama nerde direk attı motor beni üstünden ah dedim ah mal kafam:D
    Hakikaten sesli güldüm Gözümün önünde canlandı biran
    deprogadias bunu beğendi.
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

ÖZALTIN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Rx-115, Yamaha Passol 2
    yeni lastiklerde kurumaması için mumsu bi tabaka mı ne bişey oluyomuş (bi kişi de çıkıp söylemedi ki ) , öğrendiğimde çok geç oldu. 4 yıllık dişsiz duro lastiklerle yatmaya alışmışım. geçenlerde sıfır lastik aldım ön arka , e tabi lastikler yeni olunca bi özgüven geldi daha çok yatarım artık diye. her gün geçtiğim viraja o gün daha hızlı girdim.başta her şey her gün olduğu gibi gidiyordu viraja beraber girdik , motor ayrı ben ayrı çıktım . kaskım olmasa kafamı vuracaktım yere . bikaç ufak sıyrıkla atlattım.
    Levsy, blt_59, talip333 ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Find what you love and let it kill you.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    o zaman ben bir tane daha anlatayım.
    cross motorumu ilk aldığım zamanlar her tümsekten atlıyorum,kaldırımlardan çıkıyorum yıllardır içimde cross aşkı olduğunu anlamış ve bütün zevkini çıkartıyordum.
    en son cesaretlenmeye başladım,yaklaşık 1 metrelik yükseklik var apartmanın altında hep normal yoldan inerken gözüme kestiriyorum ordan inmeyi.
    neyse ilk yavaşça ineyim zamanla geliştiririm kendimi.çok yavaş ilerledim 2 katmanlı yükseklik birincisine indim iyice korkmaya başladım çok yavaş ilerliyorum,durup bakıyorum nasıl olur filan diye.sonra hafifçe verdim gazı diğerinden de ineyim diye, ön teker indi arka teker 1 metre havada tabii ,ben ayağımı koyayım yere dedim ama ayak yetişmiyor yere(boyum 1.83) ben ayagımla çırpınıp yeri arııyorum, tabii olan slow motion sağa doğru düştüm bi güzelde kafayı taşa vurdum.valla kask olmasaydı dünyada motor üzerinde dururken kaza yapıp ölen ilk insan olacaktım.
    daha sonraları durmadan inebileceğimi öğrendim ve şen şakrak atlıyordum ordan.
    kamak, Ahmanamra, deprogadias ve 16 diğerleri bunu beğendiler..

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende yan ayaklığı açtım zannedip motordan iner inmez motoru bırakıp yürümeye başladım iki adım atmadan arkamdan güümmm diye bi ses ayaklığı açmamışım
    Levsy, serdar60, TATLIHIZ ve 29 diğerleri bunu beğendiler..

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı ÖZALTIN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni lastiklerde kurumaması için mumsu bi tabaka mı ne bişey oluyomuş (bi kişi de çıkıp söylemedi ki ) , öğrendiğimde çok geç oldu. 4 yıllık dişsiz duro lastiklerle yatmaya alışmışım. geçenlerde sıfır lastik aldım ön arka , e tabi lastikler yeni olunca bi özgüven geldi daha çok yatarım artık diye. her gün geçtiğim viraja o gün daha hızlı girdim.başta her şey her gün olduğu gibi gidiyordu viraja beraber girdik , motor ayrı ben ayrı çıktım . kaskım olmasa kafamı vuracaktım yere . bikaç ufak sıyrıkla atlattım.
    bunu söylediğin iyi oldu. yeni lastik aldım, bir kaç güne kadar taktıracağım. acaba nelere dikkat etmeliyim yeni lastikte diye düşünüp duruyordum. bunu okumasam aynı konudan bir olayda ben buraya yazardım artık

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı mrtt7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sende harbiden tam mışsın yani
    gözümden yaş geldi gülerken
    mustafaferah bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Forumda babasının yazıhanesine motoruyla daldığı yetmez gibi bir de utanmadan adamcağızın tepesine çıkan bir dostumuz online şu an ama , bunu yazmayı bırakın konuya bile bakmadı henüz
    Ben şimdi yatıyorum ve ona 24 saat süre veriyorum
    Süre sonunda olayı hala anlatmadığını görürsem, yarın onu ben rezil edicem , millet usta bildiği motorcunun ne olduğunu görsün
    estelik, tr100a, Sepetçioğlu ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

mrtt7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT09
    aynen aynen bende çok gülmüştüm halime:D şimdiye kadarki tüm motorlarımın direksiyon kilidi kontaktaydı bunun etkisi çok fazla hep böyle avutuyorum kendimi ;)

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    yıllar önce bir maxiscooterim vardı..işe gittim.aylardan ramazan..1 saat erken çıkıyoruz..arkadaşıda alıp eve gideceğiz...

motorun başında buji,akü,kablolar v.s aklınıza ne gelirse sökmeme rağmen motoru çalıştıramadım...

1 saat sonra servisler çıkınca onlarla evimize döndük,iftardan sonra arkadaşımın arabasıyla tekrar motorun yanına döndük ve motoru iple arabaya bağlayarak 30 km boyunca çektik...

motosiklet tamircisi abim dükkanı açtı benim için.....içeri girdik rezil vaziyette ve gidondaki start stop anahtarını starta aldı marşa bastı ve çalıştı motor...

o kadar rezilliği işgüzar bir arkadaşın o düğme ile oynaması yüzünden çekmiştik...ve ben hayatta o düğmeden motoru stop eden biri olmadığımdan aklıma bile gelmemişti...

hem gülme ,hem küfür, hem mutluluk hepsi bi aradaydı sonunda....
    serdar60, estelik, tr100a ve 17 diğerleri bunu beğendiler..
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    motoru daha yeni almışım, hergün aha burasındada bu varmış diye öğreniyorum, bir gün, arka çantanın altındaki kırmızı düğmeyi ittirince çantanın motordan ayrıldığını öğrendim. neyse kız arkadaşımla gezdik yine bir gün, onada göstericem çantanın oradan ayrıldığını (niyeyse) onu bırakıcağım yere geldik, hafif yokuş aşağı yol, motoru bıraktım onun bineceği otobüsü beklerken "canım bak çanta burdan ayrılıyomuş" diyip o düğmeyi yavaşça ittirdim ama çanta çıkmadı, niye çıkmadı la bu derken motor orta sehpadan indi gidiyor yokuş aşağı, bi anlık mallıktan sonra koşup gidonu yakaladım ama ufaktan egzozun üstüne yattı tabi o günden beri motoru yokuş aşağı bırakmam, ön teker ille yukarı bakacak
    estelik, kamak, enginar ve 24 diğerleri bunu beğendiler..
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

motoru ilk aldığımda girdiğim yoldan vazgeçip geri dönmek istemiştim, aşırı taşlı bi yola girdim. motoru sehpadan döndürmeyi de biliyordum ama nedense aklıma gelmedi o an. tabi o kadar taşın olduğu yol motoru saniyesinde yatırdı. ben de gidona asıldığım için motor beni yere atnış gibi oldu. kask olmasaydı dayak yemiş gibi olacaktım. başka da kazam yok motorla.
    oggomoggo bunu beğendi.

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Ahahahaha çok eğlenceli konuymuş ya
    Darısı başımıza, çünkü bunların başımıza gelmesi için motor gerekli
    Bu arada motosikletlerdeki en büyük eksikliğin yağ tapası sensörü olduğunu öğrenmiş olduk
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende cub un yağını değiştirecektim yağ tapası yerine onun yanında öyle bi somun daha var onu söktüm aman allahım içinden yay fırladı olduğu gibi taktım allahtan çalıştı yoksa nanay yani iş yerinden nasıl tamirciye götürecektim en yakın tamirci 8 km yakın
    evet evet aynısını bende yapmıştım çok korktum sıfır motoru bozdum diye

Motosikleti
    KANUNİ WİNDY 125
    arkadaşlar benim tek mallıgım motosikletin sagında bulunan elektirigi kesen bi dügme war elim degince motor stop etti ben tab farkında degilim napsam neetsem çalışmıyor motor 2km ilerdeki tamirciye iterek götürdüm sıcakda aklıma hiiç gelmedi o dügmede tanıdık ustaya götürdüm usta hemen çakdı mevzuyu çok büyük rezil olmuşdum usta dedi emre bende seni harbi motorcu bilirdm tabi ben yerin dibindeyim snra 1 2 defa daha böyle başıma geldi 10 dkk içinde çözdm mewzuyu
    oggomoggo ve Ahmtmngrsy bunu beğendiler.

kamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-CITY 250
    İşten çıktım, yorgundum ve E-5 trafiğini çekmemek için yanyola girdim. Epey bir süredir bu yola girmemiştim, baktım yepyeni bir asfalt var ve yol bomboş. O zaman kullandığım motor GSR600, tam onun yolu ama yorgunluktan sürat yapmıyorum. İki şeridin tam ortasında logar kapakları var, bir şekilde slalom yapmaya başladım. Nasıl farketmedim anlayamadım ancak önüme baktığımda bir altgeçite giriyordum ve 90 derece bir virajdayım. Yol yeni yapıldığı için tüm toz ve incecik kumlar geçitte birikmiş. Dik konumda iken mümkün olduğunca hızı düşürdüm ve kaldırıma yapıştım. Her gün İstanbul trafiğinde köprü geçerek en az 100 km yapıp da, bomboş bir yolda düşmeyi kendime hala yediremiyorum.

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bende işe yeni motorumla gittim (roadstar 250) arkadaşlar geldi sesini duymak istedi motor kır kır kır yapıyor ama yok çalışmıyor stop düğmesi inik ayaklık kalkık debriyaja frene herşeye bastım ama yok herkez bişeler diyor yok marş bozuldu yok düğmeden falan vurdurmaya çalışıyrum çalışmıyor araya koymadığım motorcu kalmadı telefonla arayıp destek istiyorum hepside görmeden bişey diyemem diyor neyseki tesadüfen boşa aldım motoru çalıştı en rezil günüm o gündü motorla
    tr100a, Garip ve oggomoggo bunu beğendiler.
    bu kawasaki bir başka dostummm

Motosikleti
    125 MT
    Bizim bi arkadaş lastik yakacam diye bamm duvara giriyor :D ayrı bi dünya :D
    oggomoggo bunu beğendi.

ossiaa4560 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 KT 2012
    Bende motorun yağını değiştirmiştim köydeki cub motorumun ayaklıgini kaldırdım 1. Vitese taktım öylesine bir gaz vereyim dedim ne hikmetse motor ayaklıktan indi arka tekerde şiddetli dönüyor tabi motor direkt kum yığınına girdi ah kafam ah yani
    oggomoggo bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Benimki ise istem dışı olan bir şey değil tamamen bilinçli yaptığım bi şey 90 lı yıllardayız okuldan arta kalan zamanlarda it gibi çalışıp 83 model pırıl pırıl Lacivert bi jawa ceylan almıştım abim o zaman şehrimizin büyük bi otelinde resepsiyon görevlisi olarak çalışıyor otelin alt katında ise Tofaş bayisi var tabi galeri olduğu için koskocaamaaannnn da bi camı var dükkanın abimin yanına gitmiştim yeni aldığım motoru göstermeye tofaş bayisinin önünde cama biraz yakın durdum jawayla o sırada orada çalışan kendisinden hiç hazetmediğim (halada nefret ederim kendinden) yalakamı yalaka bi herif vardı hemen dükkanın önüne çıkıp dediki bana -hooppp yavaş yavaş camı kırcaksın kırarsan o motoru satsan bu camı ödemez- dedi bende dedimki kendine bu motor bu camı değil çerçevesiyle beraber bunun gibi 5 tane cam alır dedim- tabi sonunda iş yapmaya nolcek yaa falan oralara geldi çalıştırdım jawayı üzerine binip geri geri ayaklarımla çektim beni tırstı gidiyo sandı bu lavuk taktım 1 e gazlayıp verdim kendimi motorla beraber camdan içeri Allaha çok şükür tek bir cam parçası bile kalmadı çerçevede benim iki elimde kesik tabi o zaman kask yok alnım kesik şangırtıya abim koşmuş otelden apar topar kaptıkları gibi götürdüler beni hastaneye dikişe kırılan camı abimin maaşından kesmişler bense olaydan 3 gün sonra jawayı zararına sattım abime camın parasını ödedim (zararına bile gittiği halde 3 cam parasına gitmişti garibim) benimde böyle artık talihsizmi desek mallıkmı desek hadise geçmişti başımdan
    Roe, Garip, reverse ve 24 diğerleri bunu beğendiler..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)