Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

motor almamı engelleyen tek sebep

Motovento
    REKLAM ALANI
    arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yaş kaç? Ehliyet var mı? Korumaların var mı? Motosiklet almakla bitmiyor iş.
    Daha o konuya gelemedik bile..
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yaş kaç? Ehliyet var mı? Korumaların var mı? Motosiklet almakla bitmiyor iş.
    yaş 14 ehliyot yok bidfe 4 sene bekleyemem ayrıca benden küçükler 10 yaşında bebekler bile srüüyorar

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:42 ----------

Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lafı ağzımdan aldın..

Arada bir basıyorlar.. Aman ne büyük fark!
    Bi gün sökmezsin, iki gün sökmezsin, şanslıysan bi hafta sökmezsin..

Sende böyle arkadaşlar olduğu sürece o aynalar her türlü sökülür..
    Aynalar sökük değil resim küçük diyorum indirip öyle baksanıza ayna sökmek ztn deli işi onlar öle bişey yapmazlar

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    X muro nasıl cocuksun kardesim.

Beyazit abi demiş ehliyet?yas,ekipman vamrı,motor almakla bitmiyor iş.. Bunu beyeniyorsun..

Sonra yorum yazarken neler yazıyorsun 2.zinmi var senin yoksa biri bizle alaymı ediyor..

Ben herkezin agzından yazayım..Yasın 14 Motor alma daha akıl yasın cok gelişmemiş.. Reflekslerin gelişmemiş olabilir.Bi durumda napıcagını sasırırsın.. Bekle 3 sene daha olgunlas paranı biriktir sonra al.
    beyazit60 bunu beğendi.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı xmuro312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ailem bana sıfırmotor alıcaklar fakat ruhsat ve plaka parası sanırım 350 tl tutuyor fakat Ailem baya büyükbi fiyat olarak görünce motor almyorlar
    Bu durumda biz nabıcaz ki konu açtın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Beyazit abi demiş ehliyet?yas,ekipman vamrı,motor almakla bitmiyor iş.. Bunu beyeniyorsun..

Sonra yorum yazarken neler yazıyorsun 2.zinmi var senin yoksa biri bizle alaymı ediyor..

Ben herkezin agzından yazayım..Yasın 14 Motor alma daha akıl yasın cok gelişmemiş.. Reflekslerin gelişmemiş olabilir.Bi durumda napıcagını sasırırsın.. Bekle 3 sene daha olgunlas paranı biriktir sonra al.
    Ayna takmayanlara 1000TL ceza vermeleri lazım öyle değilmi İzzet :D
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı xmuro312 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş 14 ehliyot yok bidfe 4 sene bekleyemem ayrıca benden küçükler 10 yaşında bebekler bile srüüyorar
    Bak hala aynı şeyi söylüyorsun..

Hiç sevmediğim bi yaşlı sözü ne kadar uydu buraya..

Onlar kendini köprüden atsa sende atacak mısın?

Diyosunki bana ceza yazmazlar.. Burada da 2 sene neredeyse kimseyi durdurmadılar bile.. Ama emniyet amiri değişti sokakları gezerken bu apaçilere rastladı anında motosiklet kontrolleri başlattı..

Gün geldi günde 2kere kontrollere girdim.

Polislerle kontrol sırasında muhabbet ettik -kask eldiven dizlik görünce zaten "helal olsun vallaha bravo" dedi durdurunca- nasıl dedi etkili olmuş mu ? Evet dedim bayağı azalmış.

Günde 45-60 tane motosikletli topluyoruz neredeyse dedi..

Düşün.. Bi anlık iş bu.

Geçen 56 ile radara girdiğim için 154 TL ceza yedim.. Hız sınırı 50 olan -%10 geçme payıyla 55 olan- şehrin içinden geçen D-100 karayolunda..

Sen 350 TL işlem parasına çok diyorsun..

10 Yaşında bebeklerde sürer.. 14 Yaşında ergenlerde sürer.. Bari bırak senin onlardan bi farkın olsun. Ama kime anlatıyorum ki boşver..

Al sen motorunu aç.. 120-135 yap video çek buraya ekle.. Ben de "ooo qhardaşım yaqı10sun hany ;)" yazar geçerim artık..
    beyazit60 bunu beğendi.
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Alıntı Karlıyollar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu durumda biz nabıcaz ki konu açtın ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Ayna takmayanlara 1000TL ceza vermeleri lazım öyle değilmi İzzet :D

Emre özelden konusalım bunları acmayalım böyle yerlere Döverim heee
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    motor 1 güne açılırmı öyle rodaj kmsi yavaş yavaş hız yapmadan tamamlıcaksın o iyi açmış bu kötü açmış diye kımseye emanet etme motorunu.ayrıca yokusu cıkamamasının bir ton sebebi olabilir tutki yagından yada karbüratör ayarı bozuklugundan. cup motor 135 yapar ama yanlış ibreyle yapar.

Motosikleti
    Bajaj Boxer

Ya pardon ya kuzenim yazmış olayı bu
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Emre özelden konusalım bunları acmayalım böyle yerlere Döverim heee
    En iyisi bu konulara giremeyelim. :D

Motosikleti
    En iyisi bu konulara giremeyelim. :D

Girmeyelimmm Cikilota alıcam sana :D

Bak X muro bekle 3 sene daha ben 17 yasındayım aldım dün kazandım sınavıda bitti. cıkartıcam... Bana lise 1 de alıcaklardı..Korktum ben polis yakalar almam dedim..Simdi lise 4 gectim.. Aldım .. Biz ybr le geziyoruz o bile 110 da takılı kalıyor rüzgarlı yolda Cinlimi 140 görücek :D

pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    bence şu ehliyet işini biraz zorlaştırmalılar

Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence şu ehliyet işini biraz zorlaştırmalılar
    Sözlü mülakat eklemeliler bence..
    -arcadiril.blogspot.com-

Motosikleti
    Alıntı arca94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sözlü mülakat eklemeliler bence..

Oda olmaz 6 soruda kalıplasırsa kurslar onlarıda anlatır söyle cevap verin gecersiniz..Der

Motosikleti
    Oda olmaz 6 soruda kalıplasırsa kurslar onlarıda anlatır söyle cevap verin gecersiniz..Der
    Sözlü mülakatta bazı sorular sorulmalı
    Örneğin:
    Sollama yapacağın zaman yapacağın adımları söylemesini ister falan filan böyle iyi olur .)

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    Çoluk çocuk uğraşma deyip geçeyim diyorum böyle konuları ama türkiyede çocuklara bu konularda yeterli bilgi verilmiyor. Hepimiz genç olduk laftan anlamaz olduk keşke o zamanlarda beni böyle bilgilendiren öğüt veren abilerim olsaydı. Ne yapacak çocuk kimseden öğrenemezse internetten öğrenecek. Bak tavşan kardeş anlayacağın dilde anlatayım. Motosiklet oyuncak değil bir anda kendini 2 metre toprağın altında bulursun. Gel biraz daha yaşın ilerlesin ehliyetini eğitimini al, kendine uygun motoru araştır bu arada korumalarını para biriktir al. Sonra motorunu al rahat rahat bin.
    Gittiğim yere varmak değil, motorumla yolda olmak önemli olan.

Motosikleti
    Sözlü mülakatta bazı sorular sorulmalı
    Örneğin:
    Sollama yapacağın zaman yapacağın adımları söylemesini ister falan filan böyle iyi olur .)

Sınavda soruyorlar onları..

Bence söyle sormalılar..

Yolda gidion.. Yanan 4 tane mini etekli cıvır geciyor..Ön kaldırmanı istediler.Kaldırırmısın...

Arkayı bile kaldırırım diye cevap gelirse kalsın

Benim fikirlerim daha iyi sanırım Bakan olur bendn
    beyazit60 bunu beğendi.

Motosikleti
    Sınavda soruyorlar onları..

Bence söyle sormalılar..

Yolda gidion.. Yanan 4 tane mini etekli cıvır geciyor..Ön kaldırmanı istediler.Kaldırırmısın...

Arkayı bile kaldırırım diye cevap gelirse kalsın

Benim fikirlerim daha iyi sanırım Bakan olur bendn
    :D aklıma başka bişey gelmedi sordukları örneği söyledim çaktırma .D

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    )) sadece gülüyorum sevgili arkadaslar cocuun canı sıkılmıs konu açmış aile buna mototr falan almaz) ve hiç bir anne baba kask almadan motor almaz yanlıssam sam söyleyin ) ben 26 yasındayım ve 8 seneden fazladır motor ustundeyım hala babam bana kaskımı takmadan motora bınmeme izin vermiyor
    ve sizde laf anlatmaya calısıyorsunuz cocuk takmıs hazır lafı her öğüte bir lafı var boş verin sadece dediğimgibi hava atmak istiyor))

saygılar..
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    birader seni en iyi ben anlarım ben 16 yaşındayım 11 yaşında sürmeye başladım motoru ama köyde tabi 4 yıl sadece köy içinde sürdüm trafiğe çıkmadım geçen sene 1-2 kez çıktım bu sene de okullar tatil olunca çelik aldık 100cclik debriyajlı yaklaşık 3 aydır sürüyorum trafiğe sadece köye gidiş gelişlerde çıkıyorum onda da nasıl adrenalin tavan yapıyor anlatamam polis var mı durduruyorlar mı diye sürekli tedirgin oluyorum sürekli ara sokakları kullanıyorum ama zorunluluk var köprüyü kullanıyorum polis sürekli bekliyor oralarda mesai başlamadan gidiyorum ama yine de tedirgin oluyorum

ayna egzozla oynama derim egzoz hele bol bol küfür ettirir sülaleni seviyorsan rahatsız edici egzoz takmayacaksın kendini seviyorsan kaskla aynayı çıkarmayacaksın motorunuda seviyorsan korkuluk taktıracaksın
    xmuro312 bunu beğendi.
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

Arkadaşlar ALLAH razı olsun uyarıyorsunuz ne güzel ama bn zaten araba sürüyorum ama babamdan alamıyorum tabi anahtarı o yüzden motor istiyorum

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)