Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

06,08,2012 trabzon batum gezi

Motovento
    REKLAM ALANI
    GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    evet sevgili moto ailesi 22 gundur trabzondayım ve bizim burdaki motorcular sanırım fındık muhabbetine dalmıslar ne bir gezi nebir etkinklikleri var bende istanbuldan cocukluk arkadasımı caırttım pazar gunu burada ve tum hazırlıklarımızı tamamlayıp (eklsik olan varmı diye kontrol edeceiz)) )
    nasipse pazartesi gunu sabah saat 10 gibi tekerimizi batum istikametine döndüreceiz tabi batuma gitmeden önce
    önce
    trabzon çaykara uzun göle cıkacaız( bayadır gitmek istiyordum)
    uzun gölden sonra
    Rizeye tekerimizi aheste aheste döndürüp rizenin gezilip görülecek yerlerini gezip iftar vakti yaklastıgında ise ayder yaylasına cıkıp kamp kurup iftarımızı acıp kaplıca keyfi yapıp guzel bir yayla havası ile beslenip gece sahuruda yaptıkdan sonra sabahın ilk ışıkları ile yayladan aşşağı inip tekerimizi artvine doğru döndürerek

öncelikle askerlik yaptığım borçka muratlı köyünü bir ziyaret izin olursa karakolun içinede gireceim)
    ve artvinde kara göle cıkıp güzel bir göl manzaralımekanda dinlendikten sonra duruma bağlı olarak kamp kura bılırız)
    ve Hopa üzerinden sarp sınır kapısından giriş yapıp gürcistanın yasak olmayan bir cok bölümünü gezip görmek için giriş yapcaız ve gezip görüp sonrada trabzona doğru geri gelmeyi planlıyorum) nekadar kmt yapcaımı söylemiyeceim cunki motorun kmt sini cekip vede ygeldikten sonraki kmtesini cepkip koyacam bende merak ediyorum kac kmt yapacaım diye) he buarada gezi en az 4 en fazla 8 gun surecek))

Bol Bol resimlerle sizlere sunumda bulunacaız inş ))

Rize Artvinde Ve batumda mutlaka görülmesi gerken yerler biliyorsanız yazarsanız sevinirim ))

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:58 ----------

artçım ve bana bu gezide katılmak isteyen arkadaslar varsa katıla bilirler nekadar cok motor okadar eglence olur ....
    Garip ve Kiraz'' bunu beğendiler.
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    bakan cok yorum atan yok neresini begenmedinizacaba
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    hayırlısı olsun. kazasız belasız inşallah... ayağım kırık. yeni yeni iyileşme aşamasında. bu durumda olmasaydın katılırdım. yolunuz açık olsun.

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun. kazasız belasız inşallah... ayağım kırık. yeni yeni iyileşme aşamasında. bu durumda olmasaydın katılırdım. yolunuz açık olsun.
    çok geçmiş olsun bir an önce iyileşmen ümidi ile
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    sadece 24 saat var
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

MotoRizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CC büyütme aşamasında.
    Ayder yayalasına 10 tl sınır kapısına 1 tl .. olaya bak.. iyi eğlenceler Memleketime selamlar.. Çayelinden geçerken.. özellikle..

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı MotoRizeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayder yayalasına 10 tl sınır kapısına 1 tl .. olaya bak.. iyi eğlenceler Memleketime selamlar.. Çayelinden geçerken.. özellikle..
    nasi ayder yaylasına 10 tl mi vereces) yani) a.selam bol resimlerle döneriz inş)
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    SANA haYIRLı YOLCULUKLAR.
    gerçekten gelip görmek istediğim memleketlere gidiyorsun yolun açık olsun.
    sen de ki dert bende de var uzun yola gezmeye arkadaş bulamıyorum bende önümüzde ki ay ege sahillerine gideceğim büyük ihtimalle yanlız
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    2 hafta sonra Trabzon'dayım
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    f54

) zaten uzun yollara hep yalnız cıkılıyor) dunyaya bile yanlız geliyoruz paşam) herşeyin hayırlısı sanada hayırlı yolculuklar

batum festivalınden sonra gelen arkadaslarla istanbula dönmeyi planlıyorum sanırım ve ozamanda istanbula kadar olan tum kara deniz sahillerini dolanacaım inş)

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:13 ----------

Alıntı Hedef_Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hafta sonra Trabzon'dayım
    batum festivali için sanırım))
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    karagölün yolları çok bozukmuş..gt250 yorabilir..birde oruçluyken çadır kamp da zorlayabilir..ramazan olmasa ben katılabilirdim..ama batum festivali kaçmaz..
    Youtube: YOL AVCISI

Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karagölün yolları çok bozukmuş..gt250 yorabilir..birde oruçluyken çadır kamp da zorlayabilir..ramazan olmasa ben katılabilirdim..ama batum festivali kaçmaz..

batum festivalinde beraberiz ozaman)
    festivalden önce bulusma yerleri belliolur inş olmasa bile ben arsindeyim evim yolun kenarında beklerim illakı gurup gecer ozaman direk yola))
    ama tanıdık ve siteden arkadaslar olursa daha iyi olur)

kara gölün yoları son 10 kmt si biraz bozuk )) oda sıkıntı deıl motoru yormadan yavas yavs cıkarız )) oruç da daha bir zevkli olur)) diye dusunuyorum zaten cadırımı kendin pisir yecilere yakın yere kuracam))) yoksa yemek için kap canak tasımak zorunda kalırdım )
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)