Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

4000 Ytl Ye ne alabilirim- tavsiyeleriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaşlar.aranıza bu gün katıldım.tanışma forumunda yazdım bişiiler işte.neyse konunun aslı 4000ytl ye orta karar bi cooper almak istiyorum.ikinci el sağlıklı bi japon tercihim.tavsiyeniz ne olur.cbf 250 de olabilir.yani o paraya neler alınabilir.ya da sıfır çinlilerin durumu ne? regal raptor filan.akıl verin arkadaşlarrrrr

»»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Forum kullanıcılarının konuyu daha rahat ve çabuk ulaşabilmeleri için gönderilecek konuların başlıkları lütfen içerikleriyle bağlantılı olmasına özen gösteriniz. Yani daha fazla "Yardım, çok acele yardım, help me..." ile başlayan konu başlıkları seçmemeye özen gösterin. Sonuçta hepimizin soruları önemli ve bir an önce çözüm beklemekte.. Kullanıcılar forum sayfalarına yazmış oldukları mesajlarını düzenleme yetkisine sahiptir. Lütfen yazmış olduğunuz mesajın sağ üst köşesinde göreceğiniz değiştir ikonuna tıklayarak mesajınızı düzenleyin...
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: EgeKnn **************

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    hoş geldin bi fikrim yok cooper konusunda ama tavsiye al uzun uzun düşün sakın pişman olacağın bişe yapma menmet bilgin

zangif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    honda cbp 250 tek gecerim al rahat edersin

delitay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok.....
    regal'i tavsiye ederim dostum. pişman olmazsın.
    yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
    ve bir orman gibi kardeşcesine...

BMW_Rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650CS Scarver
    Test Sürüşü yapmadan hiçbirşeye para verme. Motor resme veya vitrine bakılarak alınmaz, alınmamalı.

Bol şans. Sevgiler

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    Alıntı Cüneyd adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar.aranıza bu gün katıldım.tanışma forumunda yazdım bişiiler işte.neyse konunun aslı 4000ytl ye orta karar bi cooper almak istiyorum.ikinci el sağlıklı bi japon tercihim.tavsiyeniz ne olur.cbf 250 de olabilir.yani o paraya neler alınabilir.ya da sıfır çinlilerin durumu ne? regal raptor filan.akıl verin arkadaşlarrrrr
    sahibinden.com da 2, el temiz makinalar var...
    pazarlık paylarıda var ...
    4,000 ytl canlıya elle tutulur birşey alırsın 2, el..
    şimdiden hayırlısı..

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Cüneyd hoşgeldin.İyi de ettin,dedim sana dimi site güzel.Neyse bakın biraz modellere fiilan sen.Rebel var hondanın.Yamaha virago da güzel.125 lerde Honda cbr favorim.250 liklerde Honda cbf 250 de iyi.Zaten bunları sana da söyledim kaç kez.Ama bu paradoks hali, çabuk kalkan sise benzemez.Biaz devam edecek anlayacağın.Seçim konusunda kafan karışacak.RR filan da demişsin.Belli ki muallaktasın.Hayırlısı olsun ne diyeyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler