Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Sahte MCT İlanı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Arkadaşlar kim bilir buradan birisi almak isterse haberi olsun

İlan bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94190235/detay

Bu motor benim eski motorum KM 40.000 de iken sattım ilan da 16.000 yazıyor, çanta 200 TL yazmış 5 para etmez yırtık pırtık, yağmur görmemiş demiş, yağmur altında çok ama çok gezdim aklınızda olsun ilan tamamen bir sahtekarlık ürünüdür.

Sevgi ile

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    km düşürme işi artık sonlandı sanıyorum. 4 gün önce 5664 e bir plaka numarası gönderdim. 2 sms geri geldi. birinde hasar kaydı, diğerinde ise en son muayene tarihi ve o muayenede ki km si vardı. sahtekarların işi artık zor.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Muayene öncesi km düşürürseler ne olacak
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    2011 yılının başında yapılmış benim sorgulattığım plakanın muayenesi. 1,5 yıl olmuş yani.

istersem 5000 tl istersem 100000 tl yazarım bu kimseyi ilgilendirmez senden alırken o fiyat ediyordu ama simdi bu fiyat senin yaptığın ayıp asıl görmesem cevap hakkım olmayacak atıp tutmak kolay öyle gel gör motoru da öyle konuş kimseyi ilgilendirmez benim yazdğım fiyat az atıp tutarken kendine değineceğini unutma satarken dediğin şeyleri yazdım ben yağmur görmedi çanta şukadar fazlasıda km si onuda millet arayınca söylüyorum senin gibi sahtekarlık yapıp yağ buji değişti debraj değişti demiyorum anldın

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Motoru gördüm gayet de biliyorum, en azından 40 bin kilometreden fazla olduğunu biliyorum. Hiç atıp tutup saçmalayıp durma, komik duruma düşüyorsun. Yağı bujisi balatası da değişti onu da bizzat samsam tarafından değiştirildi onu da biliyorum. Kilometre düşürüp de aldığı motordan dolandırıcılık yapıp kar etmeye çalışan bir adamla polemiğe girmeye gerek yok.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

ARKDASım bak benden buyuksun gel bak bakalım motorun km si düşükmü düşürmüşmüyüm ve düşürmemişsem sen bu dediğin lafları yicekmisin motoru uzaktan görmekle sen bu motoru anlıyorsan nasıl bir halde oldğunu git bir dükkan aç sakaryada çok para kazanırsın . kar marjımdan kime ne sen aldığın malı aldığın fiyattan üste hiç satmadın mı benim gözümde ederi o kimseyi ilgilendirmez senden ucuza aldım diye gocunuyosan çok geç artık giden gitti

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1750 liraya aldığın 40 bin kmyi aşmış motoru 16 bin kmde diye 2400 liradan satışa koymuşsun hiç atıp tutma saçma sapan, haksızsın, yaptığın da dolandırıcılık başka bişey değil. Ayrıca daha yağmur görmemiştir demen de yalan, gördüğünü bizzat biliyorum. Hem dolandırıcılık yap hem de zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalış oh ne ala memleket.
    sanane arkadaşım, adam istediği fiyata satar motoru. ticarettir bunun adı. yanlış noktaya takılıyorsun. km kısmına takılman lazım, motorun sahibi de onu açıkça söylüyor. şahsen ben de 1700 e alıp masraf edip 1700 e satmam motoru.

Motosikleti
    Apache Rtr+Jl125C
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kim bilir buradan birisi almak isterse haberi olsun

İlan bu

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...94190235/detay

Bu motor benim eski motorum KM 40.000 de iken sattım ilan da 16.000 yazıyor, çanta 200 TL yazmış 5 para etmez yırtık pırtık, yağmur görmemiş demiş, yağmur altında çok ama çok gezdim aklınızda olsun ilan tamamen bir sahtekarlık ürünüdür.

Sevgi ile

satan arkadaş zaten 0ı 200 tl yazmış çantaya şu anki durumu değil, alacak olan kısmetli de bakar çantaya, beğenmezse sök der ya da anlaşmaya çalışır bir şekilde. ayrıca yırtık çanta onarılaiblirde.
    ve mesajlardada belirtmiş motor yaptırdığını, aldığı fiyatın üstünde satmasıda satıcının bileceği iş, ister 4 milyarlık motoru 10a ister 2ye satar, sen ben buna karışamayız.
    yağmurda gezilip gezilmediğide belli olur motorla ki yıprattığını düşünmüyorum yağmurun düzgün binildikten sonra. çekemiyorsan görmemezlikten geleceksin, belki senden daha iyi bakmış ona görede fiyatını yazmış. yaptığın saygısızlık.
    motorunu çok mu özledin dostum yüksek fiyata gitmesini mi çekemiyorsun yoksa ucuza verdiğin için mi pişmansın onu anlayabilmiş değilim, ama adamın kısmetiyle oynama...

alttaki çok bilmiş arkadaşlarda üzerine alınabilir, mal kiminse istediği fiyatı o belirler. kimsede benim balım çok kıötü almayın demez över, o övgülere inanmakta alıcının elindedir. alıcı değilseniz karışmayın...

eyvallah arkdaşlar anlayışınız için bu olay beni çok üzdü tekrardan teşşekkür ederim

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Adam 40 binlik motoru 16 bin kilometrede diye satışa koymuş bu durumu da savunanlar olması enteresan. Ortalık 15-16 bin kilometredeki 10 senelik motorlardan geçilmiyor zaten, herhalde bunu savunan arkadaşlar kendileri de aynı şeyi yaptığı için savunma ihtiyacı duymuştur bu durumu diye tahmin ediyorum?
    babaçi bunu beğendi.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    ağa anlamadığım şudur..herşey tamam..herşeye bi cvp varda, şu 40.000 km muhabbeti nedir ? 40.000 de alınmış.ilanda 16.000 yazıyor..

yoksa motoru 1000 tl ye almış şu kadar kar etmiş vs bu sorun değil..istediği fiyata satar ama bu km düşürüp satma olayına anlam veremedim :S
    birGarip..

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Merak ettim km gerçekten orjinal olarak duruyor da ilana mı yanlış yazıldı? İlana yanlış yazıldıysa daha niye düzeltilmedi?

Kilometrenin bi fotoğrafı olsaydı.

Fotoğraf gelene kadar satıcı arkadaşı kara listeye alıyorum.
    Arda_Karaca bunu beğendi.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    2. el motor alınmaz yaaaa diye muhabbet arasında uzatan da türk insanı, bunları bilakis uygulayan da. yazıktır kendiyle çelişen garip saçma sapan bir millet olduk.
    What goes around, Comes back arround...

orjinal km duruyor 41600 de 10 dka sonra koyarım herkez rahatlar sahibinden de değiştirmeyi bilmiyorum ilan süresi bitne kadar gerkte duymuorm

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ozcanyıldı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal km duruyor 41600 de 10 dka sonra koyarım herkez rahatlar sahibinden de değiştirmeyi bilmiyorum ilan süresi bitne kadar gerkte duymuorm
    Çok çelişkili konuşuyorsunuz. Madem orjinal fotosunu buraya koyun sahibinden.com a gerek yok .
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Motosikleti
    Fz6 Fazer
    önce at gözlüğünü çıkar, sonra yorumları okuyarak yorum yap. takılman gereken noktası km si diyorum. fiyatından sanane? diyorum. sen o arkadaşlarda aynı şeyi yapıyorlar diye saçma br cümle cümle kullanıyorsun.

lycantrophic için yazılmıştır.

ben çelişkili konuşmuyorum isteyen istediği zaman gelip motoru görebilir km yide görür

Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam 40 binlik motoru 16 bin kilometrede diye satışa koymuş bu durumu da savunanlar olması enteresan. Ortalık 15-16 bin kilometredeki 10 senelik motorlardan geçilmiyor zaten, herhalde bunu savunan arkadaşlar kendileri de aynı şeyi yaptığı için savunma ihtiyacı duymuştur bu durumu diye tahmin ediyorum?
    Murat bey,kimse bu belitmiş olduğunuz yanlışı savunmuyor.Ben de yorum yapan arkadaşlara katılarak diyorum ki:Satıcı malına istediği parayı yazar,alıcı verir vermez o ayrı mesele.Yok ben şu paraya sattıydım,yok benden şu paraya aldıydın.Yanlış muhabbetler.Bu arkadaş motoru satın aldığı paranın 300-500 daha aşağısına satılık yapsa idi sahip çıkılacak mıydı?
    Biz diyoruz ki;satış emtiasının niteliklerinin anlatımında dürüstlük olsun.Eleştirlerimiz bu yönde olsun.
    Özcan kardeşim,hemşerim.Sen de uzatma artık,yanlıştan dönmek te bir erdemdir.Motorun km'si yanlışlıkla yazılmış diyorsun,ara ilgili siteyi yanlışı düzelttiriver be güzel kardeşim.Böyle polemiklerin olması hiç te hoş değil.
    Saygılar.

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Alıntı ozcanyıldı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerek duymuyorum olmadı.

Ardı ardına art niyet sezinledim.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)