Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ybr ve muadilleri hakkında bir soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    merhaba arkadaşlar uzun bir ara uzak kaldım foruma ben 2-3 ay içinde 2500tl lik bir ybr dùsünüyorum merak ettiğim 100-110-120 gibi hızlarda rahatsız edici titreşim varmı ve kaç model tavsiye edersiniz ilginize teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar uzun bir ara uzak kaldım foruma ben 2-3 ay içinde 2500tl lik bir ybr dùsünüyorum merak ettiğim 100-110-120 gibi hızlarda rahatsız edici titreşim varmı ve kaç model tavsiye edersiniz ilginize teşekkürler
    arkadaşım ybr de titreşim yok 115 km/h giderken sanki 50 ile gider gibi fakat ybr yi her zaman 120 ile sürersen fazla gitmez motoru kucaklarsın
    model fark etmez bakımları yapılmış ybr de km olayını da kafana fazla takma ama ciğeri sökülmüş ybr alırsan vay haline diyeyim.
    babaçi bunu beğendi.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ybr de titreşim yok 115 km/h giderken sanki 50 ile gider gibi fakat ybr yi her zaman 120 ile sürersen fazla gitmez motoru kucaklarsın
    model fark etmez bakımları yapılmış ybr de km olayını da kafana fazla takma ama ciğeri sökülmüş ybr alırsan vay haline diyeyim.
    3 yıl kullanmış biri olarak,ybr de titreşim yoktur da 120 hızda yoktur
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatihin ibresi direk 120 den başlar. 110 yapak hayrına şunu.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    çok saol abi kaç sabitle gidebiliyo peki

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saol abi kaç sabitle gidebiliyo peki
    100 km/h la gidersin..
    evet çoşkun abi 120 de de titreşim yoktur

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    100- 105 sabit gidebilir. Tek kişi kralı benim ibreyle 110 tek kişi. Yatarsan üstüne veya oynarsan orasıyla burasıyla 120 gidebilir ama kısa zamanda motoru kucaklarsın fatihin dediği gibi.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100- 105 sabit gidebilir. Tek kişi kralı benim ibreyle 110 tek kişi. Yatarsan üstüne veya oynarsan orasıyla burasıyla 120 gidebilir ama kısa zamanda motoru kucaklarsın fatihin dediği gibi.
    teşekkürler

Motosikleti
    Comet
    100 km/h la gidersin..
    evet çoşkun abi 120 de de titreşim yoktur
    118 den yukarı çıkamadım ki hiç
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    118 den yukarı çıkamadım ki hiç
    abi oda güzelmiş
    ben satış almaya giderken eski sahibi 115 bastı sonra satış aldım dönüşte de eski sahibini sigorta acentesine bıraktıktan sonra tek başıma 125 civarı bi hız yaptım hava rüzgarsız çok sakindi ybr aktı be abi

Motosikleti
    Comet
    abi oda güzelmiş
    ben satış almaya giderken eski sahibi 115 bastı sonra satış aldım dönüşte de eski sahibini sigorta acentesine bıraktıktan sonra tek başıma 125 civarı bi hız yaptım hava rüzgarsız çok sakindi ybr aktı be abi
    110 kg lık biri olarak altımda ufak kalmasa yine almayı düşünüyorum.cbf'in ne olduğunu gördük şu 2 sene zarfında

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 kg lık biri olarak altımda ufak kalmasa yine almayı düşünüyorum.cbf'in ne olduğunu gördük şu 2 sene zarfında
    abi ybr için o kadar kilo sıkıntı olmaz ybr yi sen benden daha iyi bilirsin sağlamlık konusunda ben ramazan öncesi babamla birlikte bursa ya gittik geldik sadece arada bi çay molası 100km li hızları gördüm bi sıkıntı olmadı yani 2 kişi 200kg vardık az değiliz belki de fazlaydık yani

Reşit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ybr ve Cbf bu sıcaklarda uzun yolda sürekli 100-110 gidemez. 50 km gidersiniz şişer motor. Buna ek olarak bu motorların uzun ömürlü olmasını istiyorsanız uzun yol süratiniz 80 olmalıdır. Zaten bu motorlar için güvenli sürat 80 dir. Daha yüksek giderseniz motor hafif olduğu için güven vermiyor ayrıca frenler de zayıf kalıyor. 80 den sonra da yakıt çok fark ediyor. 2 kişi kullanıyorsanız zaten 80'i geçmeyin. Hem sizin hem de motorunuz sağlığı için. Kazasız sürüşler.
    babaçi ve fat280 bunu beğendiler.

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    abi ybr için o kadar kilo sıkıntı olmaz ybr yi sen benden daha iyi bilirsin sağlamlık konusunda ben ramazan öncesi babamla birlikte bursa ya gittik geldik sadece arada bi çay molası 100km li hızları gördüm bi sıkıntı olmadı yani 2 kişi 200kg vardık az değiliz belki de fazlaydık yani
    100 km lik hızımı gördünüz hem de iki kişi.... ybr ye bak sen!!... abiler kesinlikle ybr alıcam tvs ile arasında kalmıştım....zaten sağlam motordur ..eh otobanda falan kamyonun arkasında kalmak da koyar adama diye düşünürken deneyimlere bak ...yani yamaha ybr 100-105 km ye rahatlıkla çıkabiliyosa süpermiş....bu motorlar sonuçta hız motoru değil , 80-90 ı geçmez dediler elbette ama uzun düz yolda 100 km hıza belli sürelerde çıkabiliyosam ( özellikle araç sollamada) ..ve koruyabiliyosam... çok hoşuma gitti bu durum..ybr diyorum canlar..

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    ybr kaliteli ve sağlam uzun ömürlü bir motordur... Yol uzunluğu gözetmeksizin 80-90 km ye sabitler giderim...fazlası hem motora hem keseye hemde cana zarar..
    EnesBeyter, fat280 ve sarikemal bunu beğendiler.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı rain planet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 km lik hızımı gördünüz hem de iki kişi.... ybr ye bak sen!!... abiler kesinlikle ybr alıcam tvs ile arasında kalmıştım....zaten sağlam motordur ..eh otobanda falan kamyonun arkasında kalmak da koyar adama diye düşünürken deneyimlere bak ...yani yamaha ybr 100-105 km ye rahatlıkla çıkabiliyosa süpermiş....bu motorlar sonuçta hız motoru değil , 80-90 ı geçmez dediler elbette ama uzun düz yolda 100 km hıza belli sürelerde çıkabiliyosam ( özellikle araç sollamada) ..ve koruyabiliyosam... çok hoşuma gitti bu durum..ybr diyorum canlar..
    sen istediğini al ama sana göre yok 1 numara büyüğü var

rain planet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 2013
    sen istediğini al ama sana göre yok 1 numara büyüğü var
    ne demek istedin anlamadım ?

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    daha yaşın genç zamanı gelince anlarsın

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    ybr patentli motor bulunyor motorumda
    herkesin dediğine aynen katılıyorum 125 cc de kendi sınıfında rakipsiz bir motor oldu ybr

---------- Post added at 01:56 ---------- Previous post was at 01:54 ----------

benim motor en fazla 118 gördü dedikleri gibi
    ama yamaha ybr , honda cb e yi katlar 8 e böler karekökünü alır
    # motosikletle.blogspot

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    fazla ayrıntılara takılmadan al bir ybr 2007 ler felan 2500 tl civarında herhalde çok memnun kalırsın tabi 2 kişi yokuş performansı tatmin etmeye bilir ama tek kişi her türlü yolda iyi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)