Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sofuoğlu pisti

Motovento
    REKLAM ALANI
    phradrel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F650GS
    herkese selam,

haftasonu sofoğlu pistindeki yarışa izleyici olarak gidecek olan var mı? ben gideyim diyorum ama sanırım izleyecek doğru düzgün bir yeri de yok, değer herhalde ama yine de düşünüyorum o yolu gitsem mi gitmesem mi diye. daha önce giden varsa piste bi fikir verebilir mi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Google Earth ile araştırıp gidebilirsin,
    veya smsk grubu ile dialoğa geçebilirsin,

Ben hep niyetlendım fakat hıc fırsatım olmadı gıtmeye...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Ben mekanı gördüm. Bişe izlenecek gibi filan bi yer değil. Antrenman sahası gibi daha çok. Otobandan gidecek olan akyazı çıkışından çıkıp akyazı istikametine doğru devam ederse 2-3 km sonra, ya da 5km artık, mekanı görür.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    ben yarış olunca gidiyorum.yarışı izlemek için ne tribün var nede oturacak bir yer.biz hep güneşin altında ve tellerin arkasından izliyorduk.pit alanınada almıyorlar sadece yarışcı ve yakınlarını alıyorlar.yani o kadar yol için değmez merakın varsa supermoto lara değer
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    2 kere gittiğim bir pist, Kenanın böyle bir yer yapması gerçekten çok hoş.
    Ancak izleyiciyi düşünüp bir bölge ayarlasaydı çok daha güzel olurdu. Tamam gençleri pistlerde görmek istiyorsunda.
    Onu gaza getirecek seyirci ne görecek. Oturacak yer yok. Pistin son kısmına doğru tellerden bakabiliyorsun. motorların dönüş yaptığı tek virajı görebiliyorsun.
    Ne çekişmeler, nede diğer virajlar gözükmüyor. 2 kere gittim. 30 dk durup gittim. aynı şeyi seyretmek içinde kimse o sıcakta 1 saat beklemez.
    Bence bu eksikliği tamamlarsa, uzakta olsa gelip izlersin.
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler