Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bütün Korumlarım Tam Sadece Kask Yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar benim ceket pantolon gibi bir derdim yok şu anda babamın önceki motorundan kalan ceket pantolon var bedeni tam oluyor hala sağlam olarak duruyor sadece kaskım yok şu linkteki kask iyimidir 120 tl olması koruma performansını düşürürmü beni tatmin edermi kalitelimidir ? http://www.hudsonderi.com/?urun-2571...351-SiYAH.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ls2 kaskların şahini gibi düşün kardeşim iyidir ama paran daha iyisine yetecekse daha iyisini almak mantıklı ama bütçen bu kadarsa bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi kask ls2 dir bunu da söyliyim ama şunlara da bak bence http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6889030/detay/
    ben bundan almayı düşünüyorum misal
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ls2 kaskların şahini gibi düşün kardeşim iyidir ama paran daha iyisine yetecekse daha iyisini almak mantıklı ama bütçen bu kadarsa bu fiyat aralığında alınabilecek en iyi kask ls2 dir bunu da söyliyim ama şunlara da bak bence http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6889030/detay/
    ben bundan almayı düşünüyorum misal
    yok bütçe o kadar az değil çok şükür sadece fiyat uygun olduğu için cezbetti beni bu kaskta güzelmiş benim verdiğim linkteki gibimidir koruması yoksa dahamı iyidir ne dersin sen bilirsin iyisini ?

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim ceket pantolon gibi bir derdim yok şu anda babamın önceki motorundan kalan ceket pantolon var bedeni tam oluyor hala sağlam olarak duruyor sadece kaskım yok şu linkteki kask iyimidir 120 tl olması koruma performansını düşürürmü beni tatmin edermi kalitelimidir ? http://www.hudsonderi.com/?urun-2571...351-SiYAH.html
    daha dün üye olmuşsun ama bende senin geçtiğin bu yollardan geçtim ota boka topik açmadım..hiç araştırmıyorsun hep biraz etrafa bakın her bilgi kucağina gelecek değil..
    ferhatkars bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha dün üye olmuşsun ama bende senin geçtiğin bu yollardan geçtim ota boka topik açmadım..hiç araştırmıyorsun hep biraz etrafa bakın her bilgi kucağina gelecek değil..
    daha dünmü üye olmuşum dalgamı geçiyorsun üyelik tarihim geçen sene 7. ay dikkatli bak bence

Motosikleti
    2000 ford
    1 yıldır üyesin diye bu forum sana çalışacak diye bi kural yok...çok gereksiz şeylerle milleti meşgul ediyorsun..her aklına geleni topik açıp soracağina biraz var olanları araştır oku başka yerlerden bak..
    MotoBolu14 bunu beğendi.

Motosikleti
    1 yıldır üyesin diye bu forum sana çalışacak diye bi kural yok...çok gereksiz şeylerle milleti meşgul ediyorsun..her aklına geleni topik açıp soracağina biraz var olanları araştır oku başka yerlerden bak..
    doğru sende haklısın boş yere konu açmadan önce biraz araştırmalıyım konuyu kapatmanın yolu varmı ??

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

Saçmalama bee varsa topic konusu at yok dün üyeymişde şeymişte 2012 de çıkan kasların değerlendirmesini istio adam adam bugün kaydolsa bile olur zaten topic önerileri geliyor heralde bide dio bizi meşgul etme , meşgul olmak istemiosan girme koynuya ; Sanki bu konularla uğraşmasa Türkiye ekonomisini kurtarıo meşgul etmeymi,ş dizinin üstündeki laptopla günde 6 saat geçiren biri nerden buluyor böyle bir hakkı acaba 5 yıldır forumdasın hala bi YBR 125 in var adam gibi bir işde yapmıyorsun anlaşılan milletin sinirini bozma burda beğenmiyosan çıkarsın yorum atmazsın hoışgörü yeri burası kibirlenmek istiyorsan git cehenneme orda çok var kibirlenen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Kardeşim kusruma bakma konuna cevap veremedim kasların güzel yanı satan sitelerinden güvenlik yıldızlarını bulabilirsin kask önemli parası ne olursa olsun 5 yıldızdan aşağısını alma önce yıldıza sonra şekle sonra parasına bakarsın hangi bölgeyi kaç derecede koruduğu var aman diyim 150-200 liraya 5 yıldız kaskların şekli hoş olanlarıda var internetten az arasan bulursun güvenlik olaylarını kolay gelsin iyi forumlar...
    MotoBolu14 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzelmiş bu kask dışındaki grafiklere bayıldım doğrusu

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    200 TL'ye çarpışma testlerinden 5 yıldız almış Nitro aikido kaskı öneririm...

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...K-pmu1442.html
    Önce emniyet, sonra hareket...

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı yunosss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçmalama bee varsa topic konusu at yok dün üyeymişde şeymişte 2012 de çıkan kasların değerlendirmesini istio adam adam bugün kaydolsa bile olur zaten topic önerileri geliyor heralde bide dio bizi meşgul etme , meşgul olmak istemiosan girme koynuya ; Sanki bu konularla uğraşmasa Türkiye ekonomisini kurtarıo meşgul etmeymi,ş dizinin üstündeki laptopla günde 6 saat geçiren biri nerden buluyor böyle bir hakkı acaba 5 yıldır forumdasın hala bi YBR 125 in var adam gibi bir işde yapmıyorsun anlaşılan milletin sinirini bozma burda beğenmiyosan çıkarsın yorum atmazsın hoışgörü yeri burası kibirlenmek istiyorsan git cehenneme orda çok var kibirlenen...[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:28 ----------

Yaptığım iş bindiğim motosiklet seni hiç alakadar etmez senin gibi yırtıcı kuşları çok gördük..2 gün sonra sitenin adını unutursunuz..ayrıca sen neye biniyorsunda ybr yi küçümsüyorsun..bence sen önce yazmayı öğren senle tartışalım..Ukala ukala yazıpta beğeni toplamayla olmaz bu işler..

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    benim kaskın aynısından,alırken satıcı diyordu bana yere at kırılırsa benimdir kırılmazsa senindir demişti
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı serkan1987 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim kaskın aynısından,alırken satıcı diyordu bana yere at kırılırsa benimdir kırılmazsa senindir demişti
    O satıcının kafasına sı..... ben. Kask yere atmakla kırılmaz. Fakat hafif darbeler de bile kılcal çatlaklar oluşur. O senin göremediğin ufak çatlaklar ilerler ve kask zaten işlevini yitirir. Kaza yaptığın da ise kaskın işlevini yitirdiği gibi, sen de işlevini yitirirsin. Umarım anlatabilmişimdir!
    Önce emniyet, sonra hareket...

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    çene açılır al yoksa şehir içinde boğulursun
    http://www.motosuperstore.net/LS2-DE...YAH,PR-27.html
    böyle olsun cazip fiyatlı bulabilirsin
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çene açılır al yoksa şehir içinde boğulursun
    http://www.motosuperstore.net/LS2-DE...YAH,PR-27.html
    böyle olsun cazip fiyatlı bulabilirsin
    Bu kaska baktım fakat çok ağır gibi sanki

Başka normal kasklara göre daha bi heybetli

Başımı arkaya çevirmekte zorlandım
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

serkan1987 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR650R
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O satıcının kafasına sı..... ben. Kask yere atmakla kırılmaz. Fakat hafif darbeler de bile kılcal çatlaklar oluşur. O senin göremediğin ufak çatlaklar ilerler ve kask zaten işlevini yitirir. Kaza yaptığın da ise kaskın işlevini yitirdiği gibi, sen de işlevini yitirirsin. Umarım anlatabilmişimdir!
    ilk acemiliğime geldiği için bende öyle diyemedim
    Asfaltı öpmeyen motorcu,motorcu değildir...

Onlara göre şeytan icadı, bize göre fizik kanunları..

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    yürrrüüüüü kim tutar gendini

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Hudson kötü mal satmaz dostum. Alabilirsin. Tabi ki çok daha üstün koruma sağlayacak kasklar piyasada vardır. Bunlarda 300-500-1000 TL. ye varan bedellerle satılır. Allah insanın başına felaket yazmasın yoksa kaskın korumasıda bir yere kadar.
    Bence bu kask işinı görür düşüncesindeyim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)