Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

motosikletli magandalar

Motovento
    REKLAM ALANI
    binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takma kafana heran heryerde oluyor böyle şeyler.
    Akşam Volkan ın orda buluşalım emirganda bi çay içelim denize karşı kendine gelirsin. Sonra beraber söveriz onlara
    (ben mavi gv 650 : )
    fikir güzel de akşam kızla görüştürecekler beni. "yok efendim senin yaşın geçti de bilmem ne de, evleneceksin de... hem motosiklet kullanıyorsun, çok tehlikeli; satsan mı, ha? "
    ailenin bir araya gelmesi bana yaramadı sanki..
    yarın ya da öbür gün akşam ekşitekerin buluşması olur. cumartesi buluşsak, şöyle boğaza sıfır yeniköy çay bahçesinde.. lokma tatlısı falan...
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Alıntı binbaki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fikir güzel de akşam kızla görüştürecekler beni. "yok efendim senin yaşın geçti de bilmem ne de, evleneceksin de... hem motosiklet kullanıyorsun, çok tehlikeli; satsan mı, ha? "
    ailenin bir araya gelmesi bana yaramadı sanki..
    yarın ya da öbür gün akşam ekşitekerin buluşması olur. cumartesi buluşsak, şöyle boğaza sıfır yeniköy çay bahçesinde.. lokma tatlısı falan...
    Sorma yaw evlilik konusunda seni en iyi ben anlarım herhal aynı durumdayım. Her kes birini ayarlamanın peşinde kaça kaça 36 oldum bakalım nereye kadar.
    Senle iyi anlaşıcaz bu konuda bak Ben hep yeniköydeyim görüşelim. Özelden cep noda gonderiyorum sana . Ne zaman istersen ara takılırız.
    Gürol abi sen yinede gel akşam bu adamı everiyolarmış
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

aytacaksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR800X Crossrunner
    sen kaldıramıyormusun önünü :D

Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sorma yaw evlilik konusunda seni en iyi ben anlarım herhal aynı durumdayım. Her kes birini ayarlamanın peşinde kaça kaça 36 oldum bakalım nereye kadar.
    Senle iyi anlaşıcaz bu konuda bak Ben hep yeniköydeyim görüşelim. Özelden cep noda gonderiyorum sana . Ne zaman istersen ara takılırız.
    Gürol abi sen yinede gel akşam bu adamı everiyolarmış
    yok ya ne evlenmesi, maksat gönülleri olsun. bir yıl daha evlenmek istemiyorum. sonra topluma uyum sağlarım. kesin diye bir şey de yok, şimdilik niyet böyle.. hayırlısı, nasip kısmet falan...
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Bu magandaların birde kaskı kafasına yarı olarak geçirenleri var.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    egolarını tatmin ediyor beyinsizler.ama bilmiyolarki hiçbir zaman gerçek bir motorcu olamayacaklar ve birgün bir arabanın çarpması sonucu hakkın rahmetine kavuşacaklar...
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

ArivA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    Sen e5'de merter istikametinden güngörene doğru gelde gör rengarenk led ışıklı motorlarıyla apaçilerin hasını

Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı ArivA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen e5'de merter istikametinden güngörene doğru gelde gör rengarenk led ışıklı motorlarıyla apaçilerin hasını
    al işte, bir apaçi de burada..
    neyse, senin motur mondialdi

---------- Post added at 16:25 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

ben o tarafa asla gelmem.. belki vatan caddesine gelirim. o da hani o meşhur tavuklu pilav için, nostalji için yani.. yoksa sana çok kırgınım.

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak cc ile alakası yok bahsettiğin durumun.
    Daha 1 hafta önce sahil yolunda kıçımın dibinden, kafasında kask üstünde koruma olmayan öküzün teki, R1 le kafa kaldırarak geçti.
    Altımda güçlü bir motor olsa, peşine düşüp ışıklarda verirdim ağzına biber gazını.
    Fakat 250lik hyosungumla yetişemeyeceğimi bildiğim için, anasına bacısına dümdüz gittim.
    Sercanım o R1 'li her akşam 6 dan sonra 2-3 saat oralarda cadde-kartal yapıp dönüyo,genelde kaskta takmaz bazen yalnızca kask Ben cabbarla her akşam görüyorum bi eleman var, belki seninkidir dedim yakalayakmı
    dört tekerde bedenimi,iki tekerde ruhumu taşırım

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı tombo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sercanım o R1 'li her akşam 6 dan sonra 2-3 saat oralarda cadde-kartal yapıp dönüyo,genelde kaskta takmaz bazen yalnızca kask Ben cabbarla her akşam görüyorum bi eleman var, belki seninkidir dedim yakalayakmı
    Sen hiç uğraşma abi.
    Cabbar'ıma selam söyle bi bakış atsın yeter ona
    Motosikletli Kaplumbağa...

Serdarrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000
    Sen açmasan ben açacaktım bu konuyu. Ben de çok denk geliyorum bunlara (çoğu ufak cc ama bmwsini de gördüm), zaten trafikte dar aralara girip çıkıyoruz, şerit değiştiryoruz, yapışıyor eleman arkama. Ya da hiç beklemediğim anda sağımdan solumdan bitiyor, beni geçmeye çalışıyor. En son tokuşacaz o olacak.

Hele ki köprüde, girmişim sağ şeridin sağına gidiyorum, hız 70.. Sen bassan çıkacağın hız bundan biraz fazlası, çukurdan kaçmak için sola geçip sağa gelecem sağıma giriyor eleman... Köprü bitince zaten seni geri sollayacağım. Beraber uçacaz aşağıya o olacak.

Ebat farkı nedeniyle benim giremediğim araya senin girebileceğini gözüme kestiriyorsam, ben zaten yol veriyorum. Germe beni güzel kardeşim, uçacam üstüne o olacak...
    binbaki bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    al işte, bir apaçi de burada..
    neyse, senin motur mondialdi

---------- Post added at 16:25 ---------- Previous post was at 16:18 ----------

ben o tarafa asla gelmem.. belki vatan caddesine gelirim. o da hani o meşhur tavuklu pilav için, nostalji için yani.. yoksa sana çok kırgınım.

ben ne yaptım yahu, bana neden kırgınsın?

Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    Alıntı ArivA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben ne yaptım yahu, bana neden kırgınsın?
    aslında sorun bir şey yapmamış olman..
    neyse, önemli değil.. bir tekme de sana vururum.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400UG
    aslında sorun bir şey yapmamış olman..
    neyse, önemli değil.. bir tekme de sana vururum.
    ben seni kaç defa aradım bir görüşelim hatta yanına geleceğim demedim mi? hep senin işin çıktı, hakkımı yeme dostum. Ayarla kendini yarın görüşüyoruz o zaman

c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    ya bu tutumu çoğunlukla kızlara hava olsun diye yaparlar
    fakat
    bu tür agresif ve tehlikeli hareketlere pirim veren 43 yaşındayım daha bir kız görmedim
    yani bu insanlar ebleh budala gibi bazı isimler yakışır
    terbiye seviyemiz el verdiği ölçüde ikaz etmek doğrusu
    onları kazanmak gerek
    binbaki bunu beğendi.
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    ülkenin heryerinde durum böyle yapacak bişey yok.

orj. hiç bir yeri sökülmemiş apache kullandığımdan yoldaki motorcular beni sakin motorcu sanıyor resmen yanımdan silme geciyorlar tabi beni gectikten sonra durum değişiyor :D
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    siz değerli mt üyeleri, arkadaşlarım; saygılı, kurallara riayet eden, motosikletçinin hayatına değer veren; bir motosikletliyi asla bile bile tehlikeye sokacak hareketlerde bulunmayan motorcularsınız
    sözlerim piyasada dolaşan ufak cc kullanıcılarına. hani şu iki gündür motor üzerinde olan, birkaç yıldır motosiklet kullandığı için çok uzun zamandır motosiklet kullandığını sanan; çok cesur, bıçkın delikanlılar..
    son birkaç haftadır trafikte normal seyir halindeyken tam gaz bir şekilde ve sıfırlayarak, neredeyse sürtünerek; sağımdan, solumdan hiçbir uyarı yapmadan geçip bir ölçüde beni tehlikeye atıyorlar.
    dün sabah birisinin peşine düştüm. hangimiz daha çılgın deyip bir de ben sıfırladım. benden kaçacak diye az kalsın arabalara yapışacaktı. yaptığım mantıklı mı, değil tabi. değil, ama ben zaten mantıklı bir adam değilim ki.. mantıklı birisi olsam gider ufak cc alır, geri kalan parayı da harcamam gereken onca yere harcarım. ama dedim ya, mantıklı bir adam değilim ben.. yanıma yaklaşanı tekmeleyip sokacağım bariyerlere, arabalara.. artık kafası mı kopar, kolu mu kopar, bacağı mı; bilemem..
    arızayım olm ben. yaklaşmayın yanıma. baltalı motosikletçiyim, kötüyüm ben kötü!

çok doluyum mt, çok...
    İnsanları kategorilere ayırmayı pek sevmem fakat benim İzmir'deki gözlemlerim doğrultusun da başınıza gelen davranışları en çok sergileyen motorcu tipi cup kullanıcıları oluyor. Bir de bunlar en az iki motor oldukları gibi, arka koltuklar da arkadaşları her zaman olur . Montu, eldiveni geçtim, kaskı sadece saçları bozan bir icat gibi görüyorlar. Bazen hepsini m4a3 ile tarayasım da gelmiyor değil . Amaçsız, işsiz, güçsüz çoluk çocuk çoğu zaten. Allah ıslah etsin. Moralinizi hiç bozmayın. Onları sünkürdüğünüz ve sonrasın da yere atıp ayağınız pislenmesin diye basıp geçmediğiniz bir peçete parçası olarak görün. (Lütfen çöplerimizi yerlere atmayalım).
    binbaki bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı motodrift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ülkenin heryerinde durum böyle yapacak bişey yok.

orj. hiç bir yeri sökülmemiş apache kullandığımdan yoldaki motorcular beni sakin motorcu sanıyor resmen yanımdan silme geciyorlar tabi beni gectikten sonra durum değişiyor :D
    Breh
    Brehhhh
    Brehhhhhh
    Osmanlı bankasının reklamı vardı birzamanlar
    nedense bunu okuyunca onu hatırladım)
    binbaki ve ArivA bunu beğendiler.

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    geçrekten böle motor kullananlara dikkat. Çoğu şeyi bu pizzacı gibi motokuryelerde yapıyor. Tehlikeli hareketler
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    Mondialla ön kaldiranlar yokmu cok guluyorum onlara

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)