Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ybr Taksitle kaça gelir

Motovento
    REKLAM ALANI
    MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    arkadaşlar ybr 125 esd 2012 kredi kartına kaç taksit olur ne kadar öderim aylık peşin ne kadar olur taksit ne kdar olur taksit yapmam karlımı olur yoksa peşinmi alayım ne yapayım fikir verin bana lütfen ?
    TATLIHIZ bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Acıklayan varsa cok iyi olur...

Söyle yapalım

100-300-500-1000 Tl Peşinle 12-24-36 Ya bölelim..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2
    en iyisi peşin
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    omuriliğinin ağrisi geçti galiba ybrden vaz geçmedğine göre halbuki yeni nesil için son derece geçerli hatta motosiklete binmemek için önemli bi neden
    MotoBolu14 bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Olay şöyle cereyan edebilir. Bonus özellikli flexi kartın vardır ve bonus'un yamahada peşin fiyatına 12 taksit kampanyası vardır. Gidersin bayiye, gittigin bayii o ildeki tek bayidir. Peşin alsam ne yaparsınız dersin. Bizim 170 lira kar'imiz var, birşey yapamayız derler. E peki taksitle alayım, bonus'um var dersin. 2500 peşin ver, kalanını 6 taksit yaparım derler. 2500'üm yok dersin, o zaman senin için 2000 ver, kalanı taksit olsun derler. Yamaha 12 taksit veriyo bonusa peşin fiyatına dersin, (kampanyada resim olarak scooter kullanılmış ancak hiçbir yazılı metinde sadece scooter alabilirsin yazmıyor, bütün ürünler geçerli), onlarda o scooter kampanyası derler..

Siyah istiyorum dersin, elimizde 1 tane var kaldı derler. Aldın aldın, almazsan yeni mal gelecek ay gelecek, oda belli degil. Tamam, ben alayım dersin, kasaya gitmek için başka bir yere geçersin. Bir sürü ybr siyah renk orada duruyordur. Sen sormadan onlar, "bunları bir sirkete ayırdık" derler. Sonra ödeme işlemine geçersin, kartın bonus özellikli ama bonus kart olmadıgı icin bir türlü 6 taksite bölünmez. Sende vazgeçersin. O'da derki, 300-400 lira kapora bırak, o sonuncu satılsa bile ben sana şirkete ayırdıklarımızdan veririm geldiginde. Seninde bu arada başka kredi kartı getirmen tavsiye edilir..

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Haliyle burada kimseye sorma, bu tamamen oradaki bayinin insiyatifinde.. Burnundan kıl aldırmayacaksa, sana da aldırmayacaktır.
    MkD, MotoBolu14 ve mücahit_89 bunu beğendiler.

ersin90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano WOLF S
    afyon pamuk oğlu motor ...ybr leri 12 ay peşin fiyatına taksit yapıyor...ara bi sor...google dan yaz telfn numarası fln bulusun

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Firmaları araştır sor.Sahibinden.com dada sıfır satanlar var ve kampanyaları nadirde olsa var sanırım.Bi ara çok araştırmıştım.Mondial gibi peşin fiyatına taksit yapmıyor ama.İlla 1000-1500 tl peşin istiyor.Ben o yüzden almamıştım.Kaliteli motor ya kasıyo kendini
    MotoBolu14 bunu beğendi.

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    omuriliğinin ağrisi geçti galiba ybrden vaz geçmedğine göre halbuki yeni nesil için son derece geçerli hatta motosiklete binmemek için önemli bi neden
    yok ya hemen geçermi bu motor sevdası geçiyorsa eğer zaten o kişiye motorcu dememek lazım değil mi ama ??

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:07 ----------

Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olay şöyle cereyan edebilir. Bonus özellikli flexi kartın vardır ve bonus'un yamahada peşin fiyatına 12 taksit kampanyası vardır. Gidersin bayiye, gittigin bayii o ildeki tek bayidir. Peşin alsam ne yaparsınız dersin. Bizim 170 lira kar'imiz var, birşey yapamayız derler. E peki taksitle alayım, bonus'um var dersin. 2500 peşin ver, kalanını 6 taksit yaparım derler. 2500'üm yok dersin, o zaman senin için 2000 ver, kalanı taksit olsun derler. Yamaha 12 taksit veriyo bonusa peşin fiyatına dersin, (kampanyada resim olarak scooter kullanılmış ancak hiçbir yazılı metinde sadece scooter alabilirsin yazmıyor, bütün ürünler geçerli), onlarda o scooter kampanyası derler..

Siyah istiyorum dersin, elimizde 1 tane var kaldı derler. Aldın aldın, almazsan yeni mal gelecek ay gelecek, oda belli degil. Tamam, ben alayım dersin, kasaya gitmek için başka bir yere geçersin. Bir sürü ybr siyah renk orada duruyordur. Sen sormadan onlar, "bunları bir sirkete ayırdık" derler. Sonra ödeme işlemine geçersin, kartın bonus özellikli ama bonus kart olmadıgı icin bir türlü 6 taksite bölünmez. Sende vazgeçersin. O'da derki, 300-400 lira kapora bırak, o sonuncu satılsa bile ben sana şirkete ayırdıklarımızdan veririm geldiginde. Seninde bu arada başka kredi kartı getirmen tavsiye edilir..

Evdeki hesap çarşıya uymaz. Haliyle burada kimseye sorma, bu tamamen oradaki bayinin insiyatifinde.. Burnundan kıl aldırmayacaksa, sana da aldırmayacaktır.
    ustam sen işi çözmüşsün bize söyleyecek laf bırakmadın

platipus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İKİ TEKER OLSUN DA
    dostum ben balıkesir gönenden nisanda 36 ay taksitle 4500 gibi bir rakama aldım motoru.adamlar beyaz eşya bayisiymiş beyaz eşyaya öyle bir kampanyaları varmış motorları da dahil etmişler, denk geldi resmen.ayda 120 civarı ödüyorum.
    eğer denk gelirsen böyle bir kampanyaya ne ala. yoksa atithesun çok güzel özetlemiş. tok satıcı bunlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)