Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Cehennem Melekleri Türkiye'ye Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Daha önce Türkiye'de bir kamyon sopa yiyen zebaniler bir kez daha Türkiye'ye, bu sefer İzmir'e geliyorlar

Dünya’nın her yerinden toplam 500 kişinin katılacağı 'Asya Run Partisi'ne sadece Almanya’dan 300 kadar Hells Angels üyesinin katılacağı öğrenildi.

Kendilerini özgür motosiklet kulübü olarak tanıtan Hells Angels motosiklet kulübü adına konuşan Adem Kılınç ve Selo Atik, "Herkes bizi sabıkalı ve kriminal olaylarla karışmış gözüyle görüyor. Ancak gerçek öyle değil. Bizler özgürlüğü, barışı ve serbestliği seven dünyada meydana gelen doğal afetlere yardım eden Cennet Melekleriyiz" dediler.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Asya Run Partisi'nin sadece Türkiye ve Kuzey Kıbrıs'ta kutlandığını belirten Adem Kılınç, "Partiye dünyanın her yerinden 500'e yakın arkadaşlarımız katılıyor. Sadece Almanya'dan 300 kişi gelecek. Burada yiyor, içiyor, müzik dinliyor, dans edip arkadaşlarla hasret gideriyoruz. Biz Türk kökenli Hells Angels üyeleri olarak vücutlarımıza ve giysilerimize Türk Bayrağı ve Türk motiflerinden oluşan dövmeler yaptırıyoruz" dedi.
    Bir süre önce Köln, Krefeld, Viersen ve birçok illerde Hells Angels’e ait dernek ve işyerlerinin polis tarafından basılıp arandığı olaylarına da değinen Adem Kılınç, şunları söyledi: "Alman polisi bize hep ön yargı ile yaklaşmıştır. Bu nedenle işyerlerimiz basılıyor. Kulübümüze üye olan arkadaşlarımız bilinmeyen nedenlerle işten çıkarılıyor. Bizler barış ve yasalardan yanayız.“

CEHENNEM MELEKLERİ HAKKINDA EUROPOL RAPORU

Cehennem Melekleri (Hells Angels) başta Türkiye ve Arnavutluk olmak üzere Güney ve Doğu Avrupa’da faaliyet gösteriyor. Europol 2010'da yaymımladığı raporunda söz konusu grupların üyelerinin kendilerini “yüzde 1’likler” olarak tanımladıkları ve haraç, gasp, cinayet, adam dövme, organize hırsızlık, sahtecilik, mali suçlar, silah ve patlayıcı kaçakçılığı, fuhuş amaçlı insan kaçakçılığı ve uyuşturucu kaçakçılığı gibi yasadışı işlerle uğraştıklarının altı çizilmişti. Yasadışı motosiklet çetelerinin aralarında kurdukları yeni ittifaklarla “altyapı, bağlantı, kaynak ve deneyim” sahibi olduklarını ve böylece “Balkan Yolu”nu kullanarak Güney ve Doğu Avrupa’da uyuşturucu kaçakçılığı yapabilecek kapasiteye eriştikleri ifade edilen raporda, “ağır uyuşturucuların başka bölgelere taşınmasında Türkiye’nin bir kilit noktası ve önemli bir yükleme bölgesi” olduğuna dikkat çekilmişti.

Kaynak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Geldikleri gibi giderler.
    M.K.ATATÜRK
    drumstar, cbr1100 xx, nedenamaya ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Tamam iste Dayakktan cenneten cikma degilmi zaten?
    cbr1100 xx bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Bizim gruplarımız varmı? Mesela apache team
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Biz cennet melekleriyiz diyosunuz ama adınızı neden cehennem melekleri koydunuz?Biz yardımsever yararlı bir örgütüz diyosunuz ama her türlü suça bulaşmışsınız.Bence büyük bir kimlik bunalımı içersindesiniz.Sopayı yiyince cennet meleği oluyosunuz galiba.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    gurbetçiyse uzak olsun...hele 300 ü 500 ü bi yerde mazallah...
    blue white bunu beğendi.

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    "Daha önce Türkiye'de bir kamyon sopa yiyen zebaniler" demişsinizde.. ben önceki olaylarıda bilmediğim için anlıyamadım arkadaşlar.. Çok uzun bi süredirde foruma takılmıodum.. Kim bunlar acaba? Yukarıdaki acıklamada okudugum kadaroıyla EUROPOL RAPORU'daki bu grup kötü kendi deyimlerile ise iyiler.. bilmediğim için Muallaktayımmm
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Gecen sana marmariste toplanip yapilmayacak bir hataya imza attilar. Marmaris esnafina satastilar, esnafta bir anda voltran oldu , arkadaslara bir guzel sopa atti. Sesleri soluklari cikmadan kuyruklarini kistirip gittiler. Avrupada hayli korkulan , pek bulasilmak istenmeyen bir gurup. Onlarin barlarina, mekanlarina yada guruplarina kimse girmek istemez. Cogunun sabika kaydi var. Asilik ile motorculugu bir birine karsitirip rezil bir kimlik yaratiyorlar. Tum dunyada boyle olmasalarda ozelikle Hollanda ve Almanya ayaklari hayli belali.

Tabiki her hikayede oldugu gibi bu arkadaslarin borusuda Osmanli Tokadi ile tanisana kadar otuyordu.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bu çeteleşme neden hep cruisercılarda, choppercılarda, custumcılarda oluyo anlamıyorum..bu yelek tripleri falan...

artofdeath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hysoung GT250 Aramakta:)
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecen sana marmariste toplanip yapilmayacak bir hataya imza attilar. Marmaris esnafina satastilar, esnafta bir anda voltran oldu , arkadaslara bir guzel sopa atti. Sesleri soluklari cikmadan kuyruklarini kistirip gittiler. Avrupada hayli korkulan , pek bulasilmak istenmeyen bir gurup. Onlarin barlarina, mekanlarina yada guruplarina kimse girmek istemez. Cogunun sabika kaydi var. Asilik ile motorculugu bir birine karsitirip rezil bir kimlik yaratiyorlar. Tum dunyada boyle olmasalarda ozelikle Hollanda ve Almanya ayaklari hayli belali.
    Tabiki her hikayede oldugu gibi bu arkadaslarin borusuda Osmanli Tokadi ile tanisana kadar otuyordu.
    Teşekkür ederim açıklamaların için.. Gerçekten yardımcı oldu.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çeteleşme neden hep cruisercılarda, choppercılarda, custumcılarda oluyo anlamıyorum..bu yelek tripleri falan...
    Racing'cilerdede oluyor hocam ya.. Filmlerde cok var ))
    Hiçbir şey olmaz diyen sürücüden uzak dur
    http://yilmazugur.tr.gg/Motorsikletlerim.htm

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    benim mesaj nereye gitti yahu

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Gelsinler Gelsinler

Gelecekleri varsa Yiyecekleride var (Sopa)

Sado

Motosikleti
    NX 400
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim mesaj nereye gitti yahu
    Şu mesajını mı diyorsun:

adı neyse ruhu da odur. cennet meleği isen adını da cennet meleği koy. bu tip oluşumlar hem halkın hem de yasaların gözünde motosiklet sürücülerine karşı olumsuz algı oluşturuyor.
    İnsan kendi mesajını görmez mi yahu

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu mesajını mı diyorsun:

İnsan kendi mesajını görmez mi yahu
    Valla arkadasin mesaji ben de göremiyorum.
    O kendi mesajini görmüyor ama ben de kendisinin mesajini göremiyorum.
    Kendi kendime dedim ki eger ben kendi mesajini görmeyen adamin kendisini görüyor ama kendi mesajini göremiyorsam; ben kendim bir problem mi yasiyorum yoksa kendiside kendi mesajini görmeyerek kendi kendine bir problem mi yasiyor?
    Ama bu durumu kendisine sorsak, kendi mesajini kendi görmedigi gibi kendisinin disindaki insanlarin da kendi mesajini görmedigi gerçegini kendi kendine sorgulayarak buraya kendince bir mesaj yazacaktir.
    Ben kendim de bu konuya kendimce katkida bulunacagim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    honda xl 200
    hala görmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

sorguladım "suçsuzum"

Motosikleti
    NX 400
    Tamam sen yırttın, coq'a 1 adet aspirin yazıyorum. Onu içip yatsın, yarın foruma baktığında senin mesajı şıp diye görecek

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    hala görmüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:40 ----------

sorguladım "suçsuzum"
    siz mesajınızı haber bölümündeki cehennem melekleri haberine yazmışsınız buraya değil
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    NX 400
    Sevgili admin benden saatler sonra aynı konuyu açtı.
    Her ikimizin konusu ana sayfada 1 saat kadar aynı anda göründüğü halde gene de farkedip benimkini silmedi veya kendi açtığı konu ile birleştirmedi.
    Bütün suç onda aslında
    Alper_tim bunu beğendi.

Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz mesajınızı haber bölümündeki cehennem melekleri haberine yazmışsınız buraya değil

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili admin benden saatler sonra aynı konuyu açtı.
    Her ikimizin konusu ana sayfada 1 saat kadar aynı anda göründüğü halde gene de farkedip benimkini silmedi veya kendi açtığı konu ile birleştirmedi.
    Bütün suç onda aslında
    olur öyle arada napayım sileyim mi şimdi bu topiği
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)