Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Cehennem Melekleri Türkiye'ye Geliyor.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sileyim mi şimdi bu topiği
    Nasıl yani, "sevgili admin" dediğim halde mi?
    Gerekiyorsa "sayın admin" de diyebilirim, konuyu korumak babında yani

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ILDiablo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu çeteleşme neden hep cruisercılarda, choppercılarda, custumcılarda oluyo anlamıyorum..bu yelek tripleri falan...

Bu ülkede kanun , hak , hukuk var diyosan aç tv'yi adam akıllı izle hocam biraz. Yada git bir ihaleye katıl. Bak bakalım kaç tane bmw'li , takım elbiseli adam yanına doluşup geliş sebebini soracak. Dünyayı döndüren çarklardan sadece biri bu adamlarda. Fuhuş , kaçakcılık , uyuşturu illa olacak. Ama özenmiyoda değilim bu oluşuma. Kriminal kısmına değil motosiklet kulübü kısmına. Birbirini kollayan 300 kişi ne demektir be abi?
    Omnes Vulnerant Ultima Necat - Hepsi yaralar sonuncusu öldürür.

https://www.youtube.com/watch?v=6Xh0mGEN8C0

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı ILDiablo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ülkede kanun , hak , hukuk var diyosan aç tv'yi adam akıllı izle hocam biraz. Yada git bir ihaleye katıl. Bak bakalım kaç tane bmw'li , takım elbiseli adam yanına doluşup geliş sebebini soracak. Dünyayı döndüren çarklardan sadece biri bu adamlarda. Fuhuş , kaçakcılık , uyuşturu illa olacak. Ama özenmiyoda değilim bu oluşuma. Kriminal kısmına değil motosiklet kulübü kısmına. Birbirini kollayan 300 kişi ne demektir be abi?
    birbirini kollayan 300 kişi çok şeydir. mesela bu sitede ki üyeler birbirini kollasa iktidar oluruz
    cbr1100 xx bunu beğendi.

reis007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ara verdik , yaza kısmet...
    ben gördüğüm kadarını korurum
    Sevmek güzeldir sevmeyi biliyorsan motosiklet güzeldir sürmeyi biliyorsan...

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet birbirlerini kolluyolar .. ama bu dayağın ağa babasını yemelerine engel teşkil etmiyor
    zeda3000 bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet birbirlerini kolluyolar .. ama bu dayağın ağa babasını yemelerine engel teşkil etmiyor
    şu konuyu biraz açsak da detaylandırsak? madem marmariste ikamet ediyorsunuz daha detaylı ilk elden bilgi öğrenebiliriz sanki??
    ANGARAJ

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu konuyu biraz açsak da detaylandırsak? madem marmariste ikamet ediyorsunuz daha detaylı ilk elden bilgi öğrenebiliriz sanki??
    barış abi tek dalmış aralarına

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olay greenhause barda çıkıyor ilk evvel kendi aralarında kapışıyolar güvenlik müdahele ediyor bunlarda güvenliğe saldırıyorlar. güvenlik yardım istiyor gelen yunuslar a da saldırılınca barlar sokağında kim var kim yok hallaç pamuğu gibi attılar. olay gecesi ben yoktum .. ertesi gün güya girip sokağı dağıtacaz demişler sokakta önlemini aldı ama tekne gezisine götürdüler ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı Barış Şuşut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olay greenhause barda çıkıyor ilk evvel kendi aralarında kapışıyolar güvenlik müdahele ediyor bunlarda güvenliğe saldırıyorlar. güvenlik yardım istiyor gelen yunuslar a da saldırılınca barlar sokağında kim var kim yok hallaç pamuğu gibi attılar. olay gecesi ben yoktum .. ertesi gün güya girip sokağı dağıtacaz demişler sokakta önlemini aldı ama tekne gezisine götürdüler ..
    Birbirleri ile kapışmaları yüksek ihtimalle daha sonra olacaklar için zenim hazırlamak danışıklı döğüş dediklerinden olmalı.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    öteki konuyada yazdım. Kaşınanı kaşırlar, gelecekleri varsa görecekleride var. Denize dökeriz, hiç farketmez. Adam gibi dursunlar, yoksa bikaç Türk onlara cennetide, cehennemide gösteriverir

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Burası T.C. Başka memlekete benzemez,adam gibi takilirlarsa karlı çıkarlar
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    melekmiş seytanmıs ınanmayın gormedınız seylere yahu .
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

dweios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ağır bir kriminal suç örgütü bunlar. Belki artık yoktur belki azalmıstır bilemiyorum ama tc'de döversin adamları tabi burası bizim memleket ama yurtdışında özellikle bir dönem herkese kan kusturdular. Tabi ki bir yerden desteklilerdir vs

SessizGezgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki address
    türkiyeden üye olanlar felan var midir acaba merak ettim

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kemerle sırtlarına vururuz
    Gelsinler
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olur öyle arada napayım sileyim mi şimdi bu topiği
    silme yav daha ben yazacağım bekleyin.....lan bunların alayına hayabusa gider vallaha....tövbe tövbe mübarek günlerdeyiz.....
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen sene Marmaris te olaya karışanlar Hell's Angels'ın Türkiye şubesinden diye biliyorum.Hell's Angels,Free Souls,Red Devils gibi normalde kendi ülkelerinde suç ile iç içe olan motorsiklet kluplerinin Türkiye şubelerinin üyeleri genelde varlıklı,sakin,suçla alakası olmayan,aklı başında insanlar.Geçen sene içkinin gazıyla biraz dağıtmışlar Hell's yeleklerini giydikleri içinde olay basına güzel malzeme olmuş.Türkiye'de durum böyle ama yurt dışında farklı özellikle Hell's in ana vatanı Amerika ve İngilterede.Orda ki klüp üyeleri geçiminini nerdeyse tamamını suç ile sağlayan çoğu sabıkalı,sırf motorsiklet satın almak,motorun bakımları ve benzin masrafları için adam öldüren,uyuşturucu satan,fuhuş sektörünü döndüren tipler.Dediğim gibi bütün bunları merkezinde motorsiklet olan yaşamlarını devam ettirmek için kafalarına göre yaşamak için yapıyorlar.Toplam üye sayıları 27 ülkede 2500 civarı.Büyük ihtimalle Hell's Angel en büyük uluslar arası suç örgütlerinin arasında.Yanlış anlamayın bu klüpleri savunmuyorum yada sempatizanı değilim sadece bilgi veriyorum.Tabii Türkiye'de pek arkaları ve destekleri olmadığından fazla olay çıkaracaklarını sanmıyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)