Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Karaktersiz bi arkadaş beni er 5 sahibi yaptı

Motovento
    REKLAM ALANI
    pitoresk35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    yaklaşık 3 hafta önce hyosung gt 250 için pazarlık yapıp anlaştığım adam. (adam dediğime bakmayın çevreye rahatsızlık vermemek için bu kelimeyi kullanıyorum) bir daha telefonlarıma cevap vermemeye başladı ve şehirdışına çıktığını ne zaman geleceğinin belli olmadığını soledi ama sıkıntılı kısımm şu ki: başka numarayla aradığımda birazda sesimi değiştirerek konuşunca telefonu açıp bana ikinci kez motoru sattı şuursuz sonra nasıl olduysa bişeklide denk geldi ve bugün bi arkadaşım vasıtasıyla 31000 km de 2005 model tertemiz bir er 5 sahibi oldumm nasip olursa pazartesi yada salı günü alım satımı yapıcaz çok mutluyum 5800 e anlaştık en kısa zamanda fotoğraflarını çekip koyacağım...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    hayırlı uğurlu olsun daha iyi olmuş bence

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı pitoresk35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 3 hafta önce hyosung gt 250 için pazarlık yapıp anlaştığım adam. (adam dediğime bakmayın çevreye rahatsızlık vermemek için bu kelimeyi kullanıyorum) bir daha telefonlarıma cevap vermemeye başladı ve şehirdışına çıktığını ne zaman geleceğinin belli olmadığını soledi ama sıkıntılı kısımm şu ki: başka numarayla aradığımda birazda sesimi değiştirerek konuşunca telefonu açıp bana ikinci kez motoru sattı şuursuz sonra nasıl olduysa bişeklide denk geldi ve bugün bi arkadaşım vasıtasıyla 31000 km de 2005 model tertemiz bir er 5 sahibi oldumm nasip olursa pazartesi yada salı günü alım satımı yapıcaz çok mutluyum 5800 e anlaştık en kısa zamanda fotoğraflarını çekip koyacağım...
    Adam iyi yapmış işte.Kaliteli bir japona bineceksin.Yağına,suyuna bakacaksın taş gibi 500 lüğün tadına varacaksın.Kaliteli motor.O adama hakaret etme iyi bir zatmış . Hayırlı olsun.

Motosikleti
    Yamaha MT25
    saolun arkadaşlar hayırlısı oldu inşallah az kalsın gt 250 sahibi oluyodum
    gerçekten de iyi niyetle başlanan her işşin sonu hayır...

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister 2004
    hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

Plossive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 1100xx
    İsabet olmuş, hayırlı olsun. Arkadaşların dediği gibi er 5 taş gibi motordur.

Motosikleti
    Bakalım bi..
    Er-5 Taş gibidirde , arka kampana , karbüratörlü oldugu için çok yakar denildi bana o yüzden bende vaz geçtim o makineden..
    Eğer şu yakıt ve arka fren hakkında kullandıkça bana bilgi verirsen çok memnun olurum
    Hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    2005 tertemiz ilginç iyi bulmussun. Parçası bulunuyordu o modelin dimi kawa da parça zorda gerçi bulsakta alacak adam nerde km saat leri hep başka marka dikktimi çekti 600 tl mis
    www.erkakurye.com

FatihC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 MH 150 Drift
    3 hafta evvel 2006 model aldık arkadaşıma parça fiyatları biraz yüksek ama uzun ömürlü ve şehir içi kullanım için yakıtı da normal yüksek devirli kullanırsanız 5.5 LT düşük devirli kullanırsanız 3.5 LT civarı denendi bilginize.

Alıntı ilkantek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava filtresi orjinal : 100TL (5000Km değişmen gerek)
    Hava filtresi K&N : 190TL (Devamlı temizlenip kullanılabilen filtre)
    Yağ filtresi Hifflo : 45TL
    Arka fren balatası : 120TL (markalı balata)
    Ön fren balatası : 50 - 75 - 100TL (markalı balata)
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...asligi-90.html
    "Bu forum bilgi ve tecrübe paylaşım forumudur, Konularımda ve mesajlarım da yazdığım hiçbir şey doğru değildir tamamen kendi kişisel düşüncelerimdir."

Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı Asha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Er-5 Taş gibidirde , arka kampana , karbüratörlü oldugu için çok yakar denildi bana o yüzden bende vaz geçtim o makineden..
    Eğer şu yakıt ve arka fren hakkında kullandıkça bana bilgi verirsen çok memnun olurum
    başlar babşlamaz gereken bilgileri sizinle paylaşıcam ...

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Asha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan biri olarak,yakıt cok değil 20 tl ile 100 km yol gidiyor uzunda.Arka frende kampana.Motoru ön fren durdurur.Tecrübe yoksa abs fren olan bir motora binseniz faydasını görmezsiniz.(bunu tecrübesiz birisi için yadım size değil)

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    konu başlıgını mod arkadaşlara söyleyip degiştirmelisin bence,vatandaş sana çok güzel bir iyilik yapmış taş gibi motosiklet almana vesile olmuş.
    hayırlı olsun sen üzmezsen kawa'yı O da seni üzmez uzun km ler boyu.çok yakmaz ama hakkını verir,parçaları 125 cc bir honda'ile aynı fiyat neredeyse.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    er5 güzel makinadır..mağrurve mütevazı..eleman seni niye oyaladı acaba...

hayırlı olsun...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    vaybe baksana adam sana çok büyük güzellik yapmış sende kızıyorsun ayıptır
    bende motor araştırırken bi bayandan motor alacaktık sakarya dışında diye alamadık fiyat 2600 dü neyse zaman geçti baktım fiyat 2300 e düştü sonra aradım eğer bana bu fiyata bıraksaydın seni 1 ay beklerdim dedim çok üzüldü
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin fotoğrafları merakla bekliyoruz

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    hayırlı uğurlu olsun
    her işte bir hayır vardır
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)