Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Schubert SR1 bu hale nasıl gelir ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    bana göre kask işlevini yerine getirmiş ama

kaderde varsa düzülmek neye yarar üzülmek.
    braveguy bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    coq gayet anlaşılır şekilde açıklamış ekleyecek bişey yok

koruma ekipmanlarının belli hızlara kadar ve ancak uygun düşmelerde koruyacağı aleni bir gerçektir. saatte 250 km ile bir duvara giriyosanız kaskın yapabileceği hiç bir şey yoktur. Motogp lerde bile üst seviyede koruma kullanan her yeri güvenli hale getirilmiş pistte düşen profosyonel pilotlar sakatlanmakta hatta ölmektedir. bu örnek bile korumaların ne kadar koruduğunun açık bir göstergesidir.

schubert bildiğim en iyi kastır. turing ve enduro kullananların ilk seçimidir. bir motor mağazasının bu tip bi başlık açması manidardır.
    ilkantek bunu beğendi.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Shuberth S1 pro kask kullaniyorum
    ilani veren arkadasi bilincsiz oldugu icin tebrik ediyorum.
    Bu arkadasa ne yazsan ne desen bos
    kucukken motosiklet gordugumuzde kawasaki ye bak aboo derdik
    simdi bu ilani verene 2500 tl lik shuberth versen ufff cok dandik bir kask almam sizde almayin der.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:02 ----------

Bir urunu kotu amacli ilan vermekten ilan site tarafindan kaldirilmis.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Alıntı */ AHm3T /* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela ben bunu gördükten sonra hayatım boyunca asla bu marka bir ürün almayacağım.
    Ne yani porsche ile kazan yapan biri ölse dünyanın en güvensiz arabası porsche mu olacak?Veya Hyundai ile kaza yapıp da hayatta kalan kişi için dünyanın en sağlam arabası Hyundai mi diyeceğiz.?

Adam 200-300 le kaza yapmışsa?Dünyanın en iyi kaskı ne olsa yazar kii ?diyor, insan ve şuan bahsi geçen kask dünyanın en iyi kaskı.100 km hızla 88 db ses yalıtımı var.Schubert Sr1bu hale geldiyse kim bilir diğer kasklar ne hale gelir demen lazımdı..
    Şimdiye kadar Schubert'in(sağlamlığından)memnun kalmayan ne forumda okudum ne de duyum aldım.
    Verdiği parayı (1.400 TL)yi sonuna kadar hak ettiğini düşünüyorum.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    İyide arkadaşlar şunu da unutmamak lazım. Kullandığımız kask
    1m yüksekten bile düşse kullanmamamız gerekir.
    Satın aldığımız kaskıda üretim tarihinden sonra en fazla 3 yıl kullanmalıyız yok öyle alıyım ömür boyu kullanıyım. Kazada yapmasanız düşürmeseniz hatta kullanmasanız bile belirli bir ömrü var dış etkenlerden dolayı uv ışınları sıcaklar soğuklar rüzgar vs dış kabuğun kimyasal özelliğini yitirmesine sebep oluyor lütfen kasklarımızı 3 yıldan sonra kullanmayalım.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar Shuberth sr1 aldım kısa bir süre önce ses yalıtımından hiç memlun olmadım 60 km hızdan sonra rüzgar fışıltısından durulmuyor. s1 veya s2 modelini denedim onda ses yok. sanırım sr1 de tel ızgaralar fışıltı yapıyor. Verdiğim paraya canım yanıyor.

''konu hortlamış'' neyse de, fışıltı nedir hocam ya?
    redlion999 ve braveguy bunu beğendiler.

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rüzgar fışıltısı kardeşim. Çok rahatsız edici. sr1 modelini kesinlikle almayın ben yandım siz yanmayın 1650 tl para verdim. s1 veya s2 ye lafım yok. Shuberth Sr1 modelinde havalandırmalarda tel ızgara var ben onlardan olduğunu düşünüyorum.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)