Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial de Euro 3

Motovento
    REKLAM ALANI
    viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar bu nasıl bir sistemdir ?
    2. fotografta ok işaretleriyle gösterdiğim kelepçeli kablo ne işe yarıyor ?

Nereye bakarsan, oraya gidersin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    onlar sök tak kelepçeler, elinle bas yukarı kaldır çıkar. o kadar küçük benzin hortumlarına ayarlı kelepçe takamazlar
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    2012 Ybr lerin egzoslarındada var o kelepcelerden Hava hortumu gibi bişi 2 yerden cıkartıyorsun egsozdan sadece duman gelio işte role gibi hava cıkıo fakat ses baska yerden cıkıo Yırtık bi sesi var gibi Yani onları 2 sinide bastırırsan acılır

2012 den kastım (Esd) Modellerinde
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlar sök tak kelepçeler, elinle bas yukarı kaldır çıkar. o kadar küçük benzin hortumlarına ayarlı kelepçe takamazlar
    Nasıl açıldıklarını biliyorum, daha çok amaçlarını anlamaya çalışıyorum açık hava filtresi takabilirim çünkü bi zararı vs olur mu aceba ?

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Ybr lerin egzoslarındada var o kelepcelerden Hava hortumu gibi bişi 2 yerden cıkartıyorsun egsozdan sadece duman gelio işte role gibi hava cıkıo fakat ses baska yerden cıkıo Yırtık bi sesi var gibi Yani onları 2 sinide bastırırsan acılır

2012 den kastım (Esd) Modellerinde
    Açılınca ne değişecek onu merak ediyorum çorba yapmışlar

---------- Mesajlar birleştirildi 12-07-2012 - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11-07-2012 23:24 ----------

Mondiali görünce kimse girmiyo herhalde başlığı kawasaki olarak değiştirsem mi ne yapsam

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    açık hava filtresini ben de çok araştırdım ve vazgeçtim. Detayı fazla, en önemlisi karbüratör ayarını çok iyi yapman gerekecek. Yakıtta, çekişte negatif veya en iyi ihtimalle nötr etkisi oluyor. Sana katacağı sadece ses noktası olur o kadar.
    [COLOR="#000000"][B]We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.[/B][/COLOR]

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ikinci fotoda ok ile gösterdiğin yer kartel yağ taşıntı, buhar atma hortumu çıkışı, hortumu ve ucu hava filtresine bağlanır. Euro 3 normundaki sikletlerde böyle. Benim 96 sikletinki aşağı verilmiş hava filtresine değil. 96 da euro 3 yokmuş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    2. fotoğraftaki okların gösterdiği yer karter havalandırması. Egzoz emisyon standartları gereği çevreyi kirletebilecek yağ buharı, çiğ benzin, benzin buharı gibi şeyler tekrar motora gönderilerek yanması sağlanıyor ki egzozdan çıkan zehirli gaz oranı düşsün.

Teşekkürler verdiğiniz bilgiler için sağolun

Alıntı BornToBeWild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açık hava filtresini ben de çok araştırdım ve vazgeçtim. Detayı fazla, en önemlisi karbüratör ayarını çok iyi yapman gerekecek. Yakıtta, çekişte negatif veya en iyi ihtimalle nötr etkisi oluyor. Sana katacağı sadece ses noktası olur o kadar.
    150 mc konusunda 2-3 kişi kullanıyor pek şikayet ettiklerini görmedim benim motorda sorun olur mu aceba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)