Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ruhsat ve Trafik Sigortası Hakkında Yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar,

Motorumu ikinci el olarak aldım,iki ay trafik sigortası vs yaptırmadım şimdi yaptiriyim diyorum.

Fiyat almak için aradğımda motorunuz gözükmüyor vs. diyor, ben sanırım geçiçi ruhsatdan sonra polise gitmediğim için olabilir mi?

Şimdi herhangi bir trafiğe gidip ne yapmam lazım ruhsatın aslını mı almam gerekiyor belirli bir ücret varmı randevu var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    sigorta yaptırmadan ruhsatı alamazsınız. sigorta acenteleri görebilir aslında niye öyle demişler. asbis no ile yapacaklar. sigorta olmadan ruhsat vermiyorlar. yaptırdıktan sonra bağlı olduğun ilçe emniyetten ruhsatı alıyorsun

Alıntı enescanatar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sigorta yaptırmadan ruhsatı alamazsınız. sigorta acenteleri görebilir aslında niye öyle demişler. asbis no ile yapacaklar. sigorta olmadan ruhsat vermiyorlar. yaptırdıktan sonra bağlı olduğun ilçe emniyetten ruhsatı alıyorsun
    Eyvallah hocam neden gözükmüyor dedi bende anlamadım tam olarak asbis no geçiçi ruhsatda nerede

AbiR1MiO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha "16 Yzf R125
    Sigorta yaptıracaksın ilk önce sonra ruhsat , ayriyet den olasi bir çevirmede sigortasiz makineyi bağlarlar haberin olsun sana şiddetle tavsiyem tanıdık veya bir sigorta iş yerine git fiyat al çünkü sigortam net kazık fiyat çıkartıp bunu sana pazarlamaya çalışabilir (Yaşadım) sigortayı yaptırdıktan sonra trafikte randevu almana gerek yok 5dk lık iş zaten.

diablof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1998 Honda CMX 250 Rebel | X max 250
    Alıntı TheSaviors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah hocam neden gözükmüyor dedi bende anlamadım tam olarak asbis no geçiçi ruhsatda nerede
    geçici ruhsatı al eline üst kısımda yazar asbis no. onu ver şirkete yaparlar sigortanı. belki de yapmak istemiyorlardır. başka bir sigorta şirketine sor. alternatif olarak sigortam.net e sor.

kolay gelsin.

Motosikleti
    Pulsar200NS-MT25-Honda NC750X
    Alıntı TheSaviors adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en sıkıntısızı ziraat sigorta. herhangi bir ziraat bankası şubesinde yaptırabilirsin. noterin verdiği geçici belgenin sol üst köşesinde asbis referans no olarak yazar

18 yasından kucukler ruhsat alabılıyomu?

AbiR1MiO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha "16 Yzf R125
    Alamıyor sanırım ama eğer baban veya annen senin üzerine yaptırmak isterse yapar fakat 4 haneli bir trafik sigortası çıkarsa da şaşırma derim.
    Gönlümüz bir kere yanmış ne kaybımız var ki iki tekerimiz den başka.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)