Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

15 yaşındayım , motor hastasıyım motor için ölüyorum yardımmm

Motovento
    REKLAM ALANI
    robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    artık ne olursa razıyım . oturduğum yer düzce kalıcı konutlar belki bilen bilir , bölge bölge 1.bölge 2. bölge , çok trafiği olmayan biyer orada gezmek için , 2-3 tane benle yaşıt arkadaşımda var hergün geziyolar , polis hiç sıkıntı değil cup motor var onlarda , ama ailem işte 3 sene sonra ne alırsan al diyolar , 3 sene dayanamam ben .

ehliyetini al vsvs öneriler istemyrm , kullanıcağm yer çok sakin trafiği az biyer .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    motor için bu yaşta ölürsen, ileride pişman olursun

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Alıntı robien81 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    artık ne olursa razıyım . oturduğum yer düzce kalıcı konutlar belki bilen bilir , bölge bölge 1.bölge 2. bölge , çok trafiği olmayan biyer orada gezmek için , 2-3 tane benle yaşıt arkadaşımda var hergün geziyolar , polis hiç sıkıntı değil cup motor var onlarda , ama ailem işte 3 sene sonra ne alırsan al diyolar , 3 sene dayanamam ben .

ehliyetini al vsvs öneriler istemyrm , kullanıcağm yer çok sakin trafiği az biyer .
    Arkadaşım motosiklet için para biriktirmeye başlarsan, biriktirdiğin paranın bir kısmı ile psikolog parasını ödersin, hem bir çok problemden kurtulursun, hem 3 senen çabucak geçer. Aklın başına geldiğinde geriye dönüp keşke diyecek durumlara düşürme kendini.

Bisiklet de alabilirsin (muhtemelen vardır) (Ayrıca "Motosikleti: cbr 125 r", nassı yani )

aynen dayi bende scooter bindim ehliyetsiz kac sene bi sikinti olmadi ehliyet cok onemli degil motor kullanmayi biliyosan ama ilk 1-2 ay biraz dikkat et
    [COLOR="#FF0000"][U][I][B][/B][/I][/U][/COLOR]You don't Need Anything To Enjoy Life,You Already Have A Life To Enjoy Everything.

cbr125cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150'2011 Kırmızı
    Adem, avatarındakini arkadaşlara söylemek istiyorum

Herşeyin bir edebi, adabı, kuralı vardır arkadaşlar, yapmayın etmeyin. Tutku diye birine tecavüz ederseniz (normal şartlarda) görürsünüz tersten neler oluyor. ( umarım benzetme yerli yerinde olmuştur)
    poseidon71 ve ersin90 bunu beğendiler.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabi canım ehliyet ne ki!

Yola bir çocuk fırlar (ömrü hayatınızda o sokakta o saatte o noktada çocuk değil insan bile görmemişsinizdir) çakarsınız sağlamından birtane pekmezi akar o zaman işte tersten görürsünüz neyin ne olduğunu!

oquzhanqenc saçma sapan konuşma! Kural ihlali yapıyorsan yap sonuçlarına sen katlanırsın! Ama başkasına kural ihlali yap deme lüksün yok. Cezaevinde onun yerine yatacak mısın?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı cbr125cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem, avatarındakini arkadaşlara söylemek istiyorum

Herşeyin bir edebi, adabı, kuralı vardır arkadaşlar, yapmayın etmeyin. Tutku diye birine tecavüz ederseniz (normal şartlarda) görürsünüz tersten neler oluyor. ( umarım benzetme yerli yerinde olmuştur)
    dur ben açık açık söyleyeyim
    OĞLUM BAAKK GİİİTTT

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bide 50 cc scoter arıyorum konusunu okusana eren özer arkadaşım?

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bide 50 cc scoter arıyorum konusunu okusana eren özer arkadaşım?
    Okumammı adem Zaten asıl cvp ona
    Sado

robien81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşallah ybr 125
    ha 2 sene sonra almışım ha şimdi . şimi alırsam eğr 2 sene ufak 100lük motorla kendiimi geliştirirm , ehliytii alııncda 250cc lik motoorlla dahda zevk alabilirim diiye üüşünüyorum?*

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    ehliyetsizlik sıkıntı olmaz.kaskını,montunu giy,toplu olarak gezme,trafikte tehlikeli sürüp göze batma polisler bişey demezler,kalıcının polisleri iyidir...
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

yesewi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DEWOX CLASİC BİSİKLET
    Tipik bir Lise'li vakasıyla daha karşı karşıyayız... Abicim benim yaşım 22 üniversiteyi bitirdim bi kaç ay sonra işe başlayıp alacağım daha ilk motorumu sanki bi sensin motor hastası şurada herkese sorsan ne hayalleri vardır.... bırak bu ergen aklını sonra çok pişman olursun.
    Ne Adamlar gördüm Altında Motor Yok. Ne Motorlar Gördüm Üzerinde Adam Yok.....

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adminler uyanın ve bu msj ları silin. Bir iki ban lık ta iş çıktı zaten benimkileride silin. Hatta konuyu komle silin.
    Aslında adminleri uyarmak lazım. Sanırım her mesajı takip edecek yada içerigini dikkatle inceleyecek imkan bulamayabiliyorlar, yada konu iyice açılıp saçıldıktan sonra farkedebiliyorlar. Mesajın altındaki "Bu mesaji şikayet et" butonu ile işlem hızlandırılabilir. Dikkatten kaçabildigi için hatırlatmakta fayda var diye düşündüm..

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadas su forumda coluk cocuk ne kadar cok. abuk subuk basliklar abuk subuk konular

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    otur çocukluğunu yaşa
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    düzcenin polisini dert etmemişsin ama bence etsen iyi olur gözzünün yaşına bakmazlar.. bu gün kalıcı konutlarda sakin sakin gidersin yarın büyük açmadan tek teker geçersin bu işler böyle
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Tek diyeceğim bekle....
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Ünlü türk düşünürü zekeriya beyazın dediği gibi;
    Apık sapık konular kardeşim bunlar prim vermeyin bunlara
    atid bunu beğendi.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Konu dısı altında,geyık baslıgı acsam,bırısıyle onemlı bır konuda tartıssam konu ve ya yazdıklarım sılınıyor.Bu konuda cok anlamlıymıs,site yonetımı sıkı takıbınız ve duyarlılıgınız ıcın sıze tesekkur edıyorum...

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    Alıntı emocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burasi senin takildiğin diğer forumlara benzemez. burda insanlara bunlar diye hitap eden, AMK içeren cümleler kuran 3. sınıf sosyal statüdeki kro insanlara pek prim verilmez. önce uyarı alacaksın muhtemelen ve sosyal seviyen bunu kaldıramayacak itiraz edip yine küfür edip tribe gireceksin. ;Sonunda da banlanacaksın. senin seviyendeki canlı türlerinin geneli aynı tepkiyi verir.
    senin gibiler hiçbirzaman proaktif olamazlar , hep reaktif kalırlar ve eğitim seviyeleri ilkokul veya maksimum lisedir.
    * Kaza yapar kafa göz dağıtırlar " keşke kask kullansaymışız AMK " derler .
    * ehliyetsiz ceza yerler " aracı ehliyet mi kullanıyor AMK " derler
    * yolda cüzdan bulurlar " kaybetmeseymiş enayi amk " derler.
    * karı kıza sarkarlar " kendi istedi kuyruk salladı amk" derler.
    kısaca olmamasını istediğimiz insan türünden olduğun için mümkünse bu forumda da olma ve delikanlı gibi kendiliğinden terket buraları ve yorumlarını kendine sakla.
    Çok doğru gözlemlemişsiniz tebrikler. belgesel izlemiş gibi oldum
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)