Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

hyo GT 250 R GT 650 R .... ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Bugun internette motorlara bakarken gördüm 650 lik ile 250 lik ler aynı fiyata gidiyor kafam karıştı neden böyle 50 liklerde bi sorun mu var ? :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ninja 250
    650 stickerdır o

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    sticer falan değil.aynı fiyatta deil yaksasık1.000-1.500 fazlasına gidior motoruna göre.nedeni ise 250 liği 2. elde alınan satılan motor yeni başlayana geçiş yapanın alabilceği bi motor.ama 600luk daha profosyonel bilen insan işi.bilen insanda 600luk alırken bi japon yada avrupalı alır.bu motora pek bulaşmaz.o yüzden 2. eli zor satılır.bu yüzden ederinden daha düşük fiyatları
    regal bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

djan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 stickerdır o
    Ne adamsın vesselam,bir kere de bildiklerini paylaş
    KeaSH-07 ve Zippo's bunu beğendiler.
    Çoğunluğun yaptığı şey daima yanlıştır.

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Peki alınıp binlir mi 650 liği ben almayı düşünüyorum da 2-3 sene kullanırım diye alacagım çünkü

Motosikleti
    Alıntı muhammet_195 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki alınıp binlir mi 650 liği ben almayı düşünüyorum da 2-3 sene kullanırım diye alacagım çünkü
    ne desem yalan olur cunku kullanan yok.1 kere canlı gözle gördüm.tipi 250liğinden az daha iyi gibi.
    iyimi kötümü bilemem ama paran varsa japonlara bak derim yamaha r6,cbr 600f de gayet rahat dier sslerden konforlu oturus pozisyonu olarak
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    onlara yeticek param yok ondan buna yönelmiştim

Motosikleti
    onlara yeticek param yok ondan buna yönelmiştim
    dediğim gibi bu motor hakkında pek bilgim yok.hyo marka ne olursa olsun bozulacak falan diede bişey yok cinlilere göre çok sağlam.bide 2. el şans işidir bi bakarsın taş gibi alet çıkar

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Hımm teskkurler arastırayım ben biraz daha o zaman

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Tecrube olduktan sonra, gayet alınabilir bir motordur. Başlangıç veya amatör kullanıcılara tavsiye edilmez. Üstünde suzuki motoru vardır diye biliyorum. Piyasasının olmaması hem çift silindir oluşu, ki ben 4 silindirden daha çok severim çift silindirli makinaları. Hem de marka takıntısıdır. Torku filan gayet yerin de bir makina. Kısacası, piyasa da yer edinememesi, bu makinayı tercih edecek arkadaşlar için bir avantaj.

Gözlemlediğim kadarı ile, alanın elinde kalır. Alacak olanlar mutlu mesut gt650r'la yaşamayı düşünüyorlarsa, makinanın hiç bir şekilde kullanıcılarını üzeceğini düşünmüyorum. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta, ikinci el tercih ederken makinayı iyice araştırıp, öyle satın almanızdır.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hyosung GT650'nin tutulmamasının tek nedeni, 2 silindirli oluşudur. 2 silindir 78 beygir bir makina için 7-8 bin lira çok komik bir rakam aslında. Son hızı 220-230 Km civarı, torku 4 silindirli makinaların bir çoğundan daha fazla. 4 silindir takıntınız yoksa fiyat performans olarak alınabilecek en iyi seçenek bence.
    regal bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    2 silindir ile 4 silindir arasındakı farkı nedir ki bu kadar takıntı yapıyorlar

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 silindir ile 4 silindir arasındakı farkı nedir ki bu kadar takıntı yapıyorlar
    dostum sen daha 2 silindir ile 4 silindir arasındaki farkı bilmiyorsun o yüzden sen Hyosung 250 bile almaya kalkışma yazık olur sana bu arada sen motosiklet kullanmayı biliyormusun??????????????
    regal bunu beğendi.
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen daha 2 silindir ile 4 silindir arasındaki farkı bilmiyorsun o yüzden sen Hyosung 250 bile almaya kalkışma yazık olur sana bu arada sen motosiklet kullanmayı biliyormusun??????????????
    Getir motorunu gözünün önünde parçalayıp tekrar toparlıyım. Ben bi tek ses farkı vardır bıraz daha güclüdü bıraz daha fazla yakar dıye bılıyorum acaba baska farkları neler öğrenmek istedim bilmem anlatabildim mi

Motosikleti
    sattım gitti
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu farkı bilen herkes iyi motorcudur o zaman öyle mi?

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Getir motorunu gözünün önünde parçalayıp tekrar toparlıyım. Ben bi tek ses farkı vardır bıraz daha güclüdü bıraz daha fazla yakar dıye bılıyorum acaba baska farkları neler öğrenmek istedim bilmem anlatabildim mi
    dostum biliyorsun madem neden 2 silindir ile 4 silindir arasındaki farkı soruyorsun. yanlış anlamana gerek yok
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    2012 YBR 125 ESD
    Şu silindir muhabbetini bi türlü araştırıp öğrenmedim. Bilen bi insandan öğreneyim hazır denk gelmişken dedim. Biliyorsan açıkla ?

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Beni düşündüren giderken gaz açınca 60 80 arasında teker yapılabilir mi bilen varsa banada söylesin
    www.erkakurye.com

serkanunal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2012 esd :)
    Varsa bilen yazsın öğrenelim

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    gerçektende 650 lerin fiyatları ne kadar da düşmüş...
    ekim-kasım 2011 de 8000 tl civarı 650 r yada naked aradım bulamamıştım...
    şuanki durum çok süper yani...keşke ankarada yaşıyor olsam hemen alırdım gt650...
    çürük çarık diyende konuşsun dursun...
    gözüm kapalı çinli motor alabiliyorken hyosung u havada karada alırım...
    kardeş sana da benden tavsiye...durumun müsait ise ve düzgün kullanacagına inanıyorsan...250-300 yaptırmak için zorlamayacaksan ki yapmaz da...
    2-3 tamircinin de onayını alıp 650 lerden birisini alman çok yerinde bir karar olacaktır...
    regal bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)