Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Bir SS kullanıcısının profili

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı remzi_39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi durup dururken beni neden olayin icine sokuyorsun anlamadim yani...

Ulem hemen anladin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c90 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 500R 2014 HONDA
    hız bir çok insanın yaşamayı isteyip de korkup uzaklaştığı bir şehvettir doğrumu dur doğrudur ben bunu şuna benzetiyorum içine kapanık 13 yaşında bir delikanlının hoşlandığı kıza
    açılamayıp kahır çekmesi gibi yada kasabın kedisinin camdan ciğerlere bakıp uzanamayınca mındar demesi gibi bir şey bu uzanamamanın sebebi hep para olmaz korku da olur doğrumu dur
    KASKINI TAK ki DOSTLUĞUMUZ UZUN OLSUN
    Taşları Bağlamışlar , Köpekler Serbest
    Eşkiya Düze İnmiş , Yiğitler Derdest

Motosikleti
    Mondial 125 KT
    Alıntı c90 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız bir çok insanın yaşamayı isteyip de korkup uzaklaştığı bir şehvettir doğrumu dur doğrudur ben bunu şuna benzetiyorum içine kapanık 13 yaşında bir delikanlının hoşlandığı kıza
    açılamayıp kahır çekmesi gibi yada kasabın kedisinin camdan ciğerlere bakıp uzanamayınca mındar demesi gibi bir şey bu uzanamamanın sebebi hep para olmaz korku da olur doğrumu dur
    Tamam tamam ağlama sende haklısın... Eski Türk filmleri geldi akılıma, fakir oto tamircisi ve fabrikatörün şımarık kızının bozulan lüks arabası...... Üleeen....

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Arkadaşın düşüncesini genele yaymak yanlış fakat belli bir kesim aynen tarif ettiği gibi.Normal bir motorcu kişiliğine göre motosiklet seçer.Ben mesela konforlu ve güvenli olduğu için hep BMW gs serisinden yanayım.Başkası hız ve heyecan aramak için SS'den yanadır.Fakat gel gelelim bir motosiklet alırken ilk önceliği tipi ve sesi olan şahıslar işte tam arkadaşın tarif ettiği gibi.Kendi sevdiği için değil toplumda çoğu kişinin SS'i havalı bulduğu için SS motosiklet alıyor.

Ülkemizde de böyledir zaten.Nesnelerle hava atmaya bayılırız.
    ANGARAJ

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İsvec'li bilim insanlarinin yaptiklari arastirmaya gore;
    SS kullananlari elestirenlerin,
    onlarin herseyi bildikleri edasiyla salina salina artist gibi gezdiklerini iddia eden diger motor kullanicilarinin penisi kucuk oluyormus.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçende bizde hanımla karadeniz turu yaptık.Benim hanım dereye ayaklarını soktu fotoğrafını çektim
    ÜmitDURA bunu beğendi.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    len, egoizm zaten hepimizde var
    olmasaydı hepimiz rahip olurduk.
    İnsan egoisttir! SS'le bir alakası yok veya motosikletle.
    saygı değer hocam şimdi bende egoizm ok ben rahip miyim acaba çokta müspet mütevazi bir insanımdır övünmek gibi olmasın tek kusurum hız tutkunuyum onu da gideremiyorum bir türlü elhamdülillah.

---------- Post added at 09:45 ---------- Previous post was at 09:42 ----------

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    onlarin herseyi bildikleri edasiyla salina salina artist gibi gezdiklerini iddia eden diger motor kullanicilarinin penisi kucuk oluyormus.
    hocam ne güldüm sabah sabah şu yorumuna yaa
    glock bunu beğendi.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Spor hızlı bir arabaya binmekle, ss tarzı bir motorsiklete binmek aynı şey..
    Burada bir önyargı seziyorum.. Herşeyi ben bilirim edası ,ss makinalara binen insanlarla bi ilgisi yok.. Bu
    tamamen kişinin kişiliği ile ilgili olsa gerek.. O zaman tüm Ferrari, Porshe vs... kullanıcıları çok bilgili insanlar..
    Bence gözlemleriniz yanlış... Adrenelin yaşamak, sürekli hız yapmak için kişilerin bu motoru tercih ettiğini sanmıyorum..
    Tamam düzlükte biraz gaz açar, ama sürekli bi ego tatmin etmek için redline bakkala ekmek almaya gitmez bu adam....
    Uzun yol motoru olarak , gezmek için kullanan dolu motorcu var piyasada.... Bir kaç apaçi arkadaşla kıyaslamamak lazım..
    Commeter e binen daha fazla apaçi tanıyorum..
    Genel anlamda ss makina tüm motorcuların ilgisini çeken , sahip olmak istenilen , biraz pahalı ama para oluncada direkt liste başına
    konulan harika bir motosiklet.. Kullanıcılarıda bizleriz, burada yorum yazan mt sitesine üye tüm insanlar... İki teker her zaman bizim ruhumuzu
    taşır.. Motoru sevmeyen adam bisiklete bile binmez.. Bu sitede 100,000 e yakın motorcu ruhu var.. Hepsi de ; scooter, commuter , touring , enduro , cross ve son olarak SUPERSPORT kullanıyorlar...

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    @coq
    kardeş son paragraf güzel olmuş(dipnot değil).bunun üstüne yorum yapılmaz herhalde
    Konu daha uzarsa kavga çıkabilir
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

allpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer bir bilim insanlarına göre de, hızlı araç kullanıcılarının erken boşalma gibi sorunları varmış. yolların kralı yatakta yarı yolda kalıyormuş yani. (:

Motosikleti
    Honda Msx125 olacak gibi
    Aslında bu kadar saçma sapan bir konuya cevap yazmamak lazım ama dayanamadım.Sormadan da geçemeyeceğim neyin kafası bu . Türkiye'de sadece motor değil arabada da aynı ,benim gözlemlediğim genel itibari ile birbirine benzerlik gösteren 2 farklı kullanıcı tipi var.Bunlardan 1. grubu trafikte saygıyla araç kullanan diğer grubu da kuralları kafasına göre es geçen olarak tanımlayabilirim.

Malesef SS kullanıcıları trafikte çok fazla dikkat çekmesinden ötürü bir kendini bilmezin yaptığı bir hata tüm SS kullanıcılarına mal ediliyor.Halbuki küçük cc li motorcular sayı olarak SS kullananlara oranlanırsa trafikte daha çok saçma sapan kullanıyorlar.(Tabi ki adabı ile kullanan küçük cc li arkadaşlar alınmasınlar,lafım zaten onlara değil).

Haklı olduğun tek bir taraf var o da kask takmadan parkta ya da bardakilere hava atan tipler var.Ama bu sadece SS için geçerli değil.Spor araba olsun,abartı egsoz doğan şahin olsun,diğer motor sürücleri olsun...

"Bu SS kullanıcılarının söylediği her şey doğrudur ,egoisttir ,her şeyin en iyisini onlar bilirler" gibi olaya yaklaşmış olması açtığı konu itibari ile kendisini betimlemiş olduğu kanaatindeyim...
    SonpoL bunu beğendi.
    I've woken now ,to find myself , in the shadows all I've created.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı allpower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Diğer bir bilim insanlarına göre de, hızlı araç kullanıcılarının erken boşalma gibi sorunları varmış. yolların kralı yatakta yarı yolda kalıyormuş yani. (:
    Tek silindir 650 cc Enduro kullaniyorum

vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ))) ya aylak bakkal ...sak tartarr
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    dovahhkin ve anaconda84 bunu beğendiler.
    Önce emniyet, sonra hareket...

allpower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aylak bakkal ...sak tartarr
    İşitme engelli biri dans eden insanlar gördüğünde, hepsinin deli olduğunu düşünür.

SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Bırak kardeş traşı. Traşı sadece berbeler yapar. Ben senin derdini de anladım. Kedi, ciğer ilişkisi gibi geldi bana. Aklı başında biri olsan, yazdıklarını sadece ss kullanıcılarına maal etmezdin. Tek katıldığım nokta, kask takmadan ve bazen düşüncesizce gaz açmalarıdır. Fakat bunu yapan bir tek ss kullanananlar değildir.

Püfür püfür esen rüzgarı hissetmezler, doğayla bütünleşemezler başka bir boyuta yaşarlar motorcu ruhu yoktur bunlarda.
    Herkes rüzgarı istediği gibi hisseder. Bu durum sana ters diye mi motorcu ruhu olmuyor bu kullanıcıların. Hee tatmin mi oldu, satar enduro alır. İnsanların yaptıklarına bakmadan önce, ilk önce kendimize bakmalıyız. Benim sana tavsiyem, açtığın konuyla beraber düşünceni de katarak, yazılanları bir daha okuman olacaktır. Tabii kapasiten el verdiğince.

Neyse, kal sağlıcakla.
    Önce emniyet, sonra hareket...

Sıcak başına vuruyor tabi insanın.
    Caaappırcılar da egoist o zaman, onların da motoru çok ses çıkarıyor :(

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Tamamen zevk meselesi.Yazdiklarinla hicbir alakasi yok.Sen simdiye kadar hep oyle adamlara denk gelmissin.
    RIDE or DIE

soa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    İnsan sınıflamadan bıkmadık yıllardık yada genelleme yapmaktan. yanınızdan 2 tane serseri SS sürücüsü geçti diye hepsini yada çoğunluğunu 1 kefeye koymak, egoistlikle bilmişlikle vs şeylerle suçlamak büyük yanlış . Herkesin hayattan tad alması farklıdır. Kimi din ile tad alır kimi eroyinle. Motor böyle bi sevdadır. Kimi dağ bayır cross la motor ruhunu yaşar. Kimi SS'le otobanda bu ruhu doyurur. Kimi Chopper motorunun kromajını saatlerce parlatarak bu aşkı yaşar. Her kez kendi egosunu farklı şekilde tatmin eder. Ama bu ego tatmini çok büyük zararlar getirmedikçe kimse kimseye karışamaz...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    çıplak eylem yap arkadaşım. Heykelin üstüne çık. O zaman sesin duyulur

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)