Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motosiklet kazası

Motovento
    REKLAM ALANI

iyide benim anlamadığım araba motora çarpmamış ki motor son sürat arabaya çarpmış... he sonrası ayrı bi hikaye

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    36 yaşındayım kazada yaptım bir çok kazayada şahit oldum tesadüfmüdür bilmem hepsindede çarpanında çarpılanında ilk cümlesi 'geçmiş olsun birader bir şey varmı?' oldu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:59 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizi bilmem ama ben öyle bi durumda ambulans gelene kadar kimsenin bana dokunmamasını isterim, yerde yatması kötü peki ayağa kaldırıp ne yapacaksınız kazazedeyi. Kucaklayıp taşımak sedyenin gelmesini beklemekten daha mı güvenli ?
    Mengu16 işin orasına kimsenin bir itirazı yok Polis olduğu idda edilen şahısın orda pek senin düşündüğün gibi düşündüğü söylenemez

Konu hakkında herkes görüşlerini belirtmiş, benim dikkatimi çeken ise motosiklet sürücüsünün hem öyle bir yere o kadar hızlı girip hem de dikkatsiz olması.
    Biraz dikkatli olsa, olabilecekleri öngörse aracın arkasından kaçabilirmiş.

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    motorsiklet sürücüsünün hatalı olduğunu hepimiz gördük. ama yaralı bir insan var yerde yatıyor. onu yerden apar topar kaldıralım diyen yok . ama belki dili geriye kaçtı ve ufak bir müdahale ile kurtaracaksınız. değil mi.... sürücünün davranışlarını görmedinizmi adamın yapısı belli. adamın davranışları insana yakışmıyor. kazada arabasının kazadan dolayı düşeceği değeri hesapladığınada adım gibi eminim... kızgınlığıda ondandır

polislerin adını kötüye çıkarıyor bu gibi eşşekler. hem suçlu hem güçlü. barzo detected.

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işin garip tarafı birileri yardım etmeye, ilkyardım çağırmaya falan çalışıyor sanırım ve bu öküzden bozma insanımsı yaratık (araç sürücüsü) onları engelliyor. ve bir allahın kulu da çıkıp demiyor ki ya kardesim sen manyakmısın adam yaralı ne konuşuyorsun ! demiyor. Ben orada olacaktım, değil polis memuru, isterse emniyet mürüdü olsun yerde yatan birine bu şekilde yaklaştığı için ağzının payını verirdim (gerek laf gerekse yumruk olarak) adi şerefsiz. inşallah kendi de aynı pozisyona düşer de görür ebesini tersten.. kusura bakmayın ama daha kibar yazamazdım.
    atid bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Polis olsun olmasın bu hareketi yapan birini görsem hapse dahi girsem ... bi tarafını. Ş*r*fsiz. Kaza nasıl olursa olsun insan hayatı her zaman öncelliklidir. Bişey değil motosikletli eleman ölseydi (Allah korusun) , bunu polis olduğu için içeride sokmazlardı. Bazı arkadaşlarda polis yardım ediyor demiş, ben öyle yardımın. Ama asıl sorun vatandaş her zamanki gibi tepkisiz ve dengesiz.

Yüce Allah bunun gibileri ıslah etsin, sonumuz hayrola.

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    mantık olarak ikiside suçlu bence.motor kırmızıda geçti ama ışık yeni yanıyordu o hızda durma mesafesi yoktu tereddüt etseydi afallardı bazen benimde başıma geliyor.yavaşlayıp duramazsan yandan çıkan arabalara ortadan gömersin...araç sürücüsüne gelince farkındaysanız daha ışık yanmadan yolu ortalamış zaten yani bir nevi kendiside kırmızıda geçmiş...Allah bizi tüm kazalardan korusun...
    atid bunu beğendi.
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

izmir3535 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tdm900
    motorsiklet yerine o kavşakta kamyon olsaydı o araç sürücüsü öyle yola fırlamazdı....

Emodog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DL-1000 V-STROM
    hayatım boyunca polislerin %99.9 'una tav olurum.Alayı ş..siz,karektersizler.%0.1 de belki aralarından 1 tane düzgün çıkar diye çıkmazda işte neyse...
    Sür gari

Alıntı Emodog adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayatım boyunca polislerin %99.9 'una tav olurum.Alayı ş..siz,karektersizler.%0.1 de belki aralarından 1 tane düzgün çıkar diye çıkmazda işte neyse...
    sadece polislerde olsa iyi. the experiment var fransız filmi. izlemeni tavsiye ederim. yetki ve gücün insanı nasıl kötü şeyler yapmaya zorladığını anlatıyor. kitabı da güzeldir.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    polis nazif abim vardır. Düzgün karakterli bi adamdır. Hemen polislerin % 99 unu karalamayalım.adamın zaten mayası bozuksa polis olsa,genel kurmay, başkan,başbakan.vs.vs. Olsa ne olur? Şahsiyet meselesi.
    atid bunu beğendi.

omeruby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 ZNU
    Motosiklet sürücüsünde bir şey varmıymıs onu merak ettim ben

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Bazen oluyor, hepimizin başına geliyor.. 50 metre mesafe kalmış, 60'la geliyoruz ve yeşil ışık sarıya dönüyor, biz dursam mı durmasam mı diyoruz.. Araçta suçlu bence, zira yolun yarısında ne işi var... Ayrıca öz abim Dominos'ta çalışıyor, 30 dakika uygulamasını kınıyorum!
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Benimde tanıdıgım bi polis abim var cokda düzgün biridir,fakat o polis oldugu halde bile polislere küfür ediyor... Hepsi kabadayı diyor herkez güçü yettigine eger o motorcu arkadasımız isterse %1000 Suclu olsun isterse araba perte cıksın o sekilde hiçbir insana davranmayaksın alıcan kamyonu ezicen üstünde durucan pati cekicen bide dicen ellemeyin ayaga kalksın göreyim zevk için yapıcan abi ya alıcan bi Ford 120.000 Tl ye takıcan önüne demiri önüne gelene carpıcaksın..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    kazayı incelemeden yazıp çizmeyin, burada hepimiz motorcuyuz ama tek taraflı bakmayalım !! araç sonuna kadar haklı ! kanun diyorki kırmızıda geçmeyeceksin !! ve yine kanun diyorki aracın yarısından sonraki çarpmalar sürücünün kontrolü dışındadır, motorcu ışık ihlali yapıyor orta şeritteki durmuş aracıda geçiyor ve tümüyle yol ona ait olan araca arka tampondan çarpıyor. o aracın içinde sizde olabilirdiniz !! tepkinizi merak ediyorum ?? birde şu 30 dakika olayına takmayın, hiç bir kurye 30 dakikada yetiştirmezse kimse 30 dakika kuralı koymaz !! kuryede ben 30 dakikada gidemem demezse bu olaylar devam eder !! hiç bir can bir PİZZADAN ucuz değildir !!
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı APV41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kazayı incelemeden yazıp çizmeyin, burada hepimiz motorcuyuz ama tek taraflı bakmayalım !! araç sonuna kadar haklı ! kanun diyorki kırmızıda geçmeyeceksin !! ve yine kanun diyorki aracın yarısından sonraki çarpmalar sürücünün kontrolü dışındadır, motorcu ışık ihlali yapıyor orta şeritteki durmuş aracıda geçiyor ve tümüyle yol ona ait olan araca arka tampondan çarpıyor. o aracın içinde sizde olabilirdiniz !! tepkinizi merak ediyorum ?? birde şu 30 dakika olayına takmayın, hiç bir kurye 30 dakikada yetiştirmezse kimse 30 dakika kuralı koymaz !! kuryede ben 30 dakikada gidemem demezse bu olaylar devam eder !! hiç bir can bir PİZZADAN ucuz değildir !!
    Ekmek parası diyoruz biz buna sen gidip mesela Jumbo boy pizza istiyorsun 39 Tl patates vs vs işte Fiş 50 Tl olsun 30 dk içinde gitmesse Onu yola cıkartan kuryenin maasından 50 tl kesiyorlar 10 pizzayı böyle yapsa 500 tl gider zati aldıgı maas 800 Tl
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

*/ AHm3T /* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha BW's 100
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekmek parası diyoruz biz buna sen gidip mesela Jumbo boy pizza istiyorsun 39 Tl patates vs vs işte Fiş 50 Tl olsun 30 dk içinde gitmesse Onu yola cıkartan kuryenin maasından 50 tl kesiyorlar 10 pizzayı böyle yapsa 500 tl gider zati aldıgı maas 800 Tl
    Hocam, abim Dominosta çalıştığından biliyorum. Kuryeden kesilen hiçbir ücret yok, direkt şirkete yazılıyor masraf.
    Motosiklet aşktır !
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan, yarın olmaz. !

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şartları bilerek kimse işe girmezse o pizzacı sence ne satar ?? ben pizza şiparişimi bir saat önce veririm !! yada aradıktan bir saat sonra gelmesini istediğimi belirtirim, 30 dakikada kapıda bekleyen böyle bir uygulama olmazsa aç mı kalır ! bu müşterinin değil şirketin PROMOSYONU ve İDDAA sı !!
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

Motosikleti
    Alıntı */ AHm3T /* adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, abim Dominosta çalıştığından biliyorum. Kuryeden kesilen hiçbir ücret yok, direkt şirkete yazılıyor masraf.
    Günde 10 pizza gec bıraksa işten cıkarırlar ama.. benimde arkadasım King pizzada calısıyor gecen kadın kırmızı ısıkta gecmiş ona yesil yandıgı halde kadın panik yapmıs ileri geri hareket etmiş arkadas dedi dursa kurtarıcam oynuyor kadına vurmus sürüklenmiş motorla beraber kadının bi yeri incildi falan demişti karakola derken amir mi ne demiş iyi ki vurmussun gecmeseydi demiş..kadın suclu ama ekmek parası işte

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)